چهار فیلم جدید در آستانه اکران

عنوان

سه فیلم جدید از هفته آینده روی پرده نقره‌ای می‌روند و فیلم سینمایی «سهیلا شماره ۱۷» ساخته محمود غفاری از چهارشنبه (۳۰ خرداد) به سرگروهی کورش اکران خود را آغاز خواهد کرد.

به گزارش خبرنگار فرهنگی باشگاه خبرنگاران پویا، غلامرضا فرجی سخنگوی شورای صنفی نمایش از صدور مجوز اکران چهار فیلم سینمایی در  جلسه امروز این شورا خبر داد.

فیلم سینمایی «سهیلا شماره 17» ساخته محمود غفاری  و به تهیه کنندگی سید امیر سیدزاده به سرگروهی کورش از چهارشنبه این هفته (30 خرداد) به جای فیلم سینمایی «خوک» به نمایش درمی آید. این تنها فیلم تازه برای اکران این هفته می باشد.

فرجی همچنین از شروع اکران سه فیلم تازه دیگر از چهارشنبه هفته بعد(6 تیر) خبر داد.

فیلم سینمایی «خاله قورباغه» به کارگردانی افشین هاشمی و تهیه کنندگی فرشته طائرپور در گروه آزادی جایگزین فیلم سینمایی «چهارراه استانبول» می شود.

فیلم سینمایی «دارکوب» ساخته بهروز شعیبی و تهیه کنندگی سید محمود رضوی در گروه استقلال به جای فیلم سینمایی «خجالت نکش» اکران خواهد شد.

فیلم سینمایی «به وقت خماری» به کارگردانی محمد حسین لطیفی و تهیه کنندگی جمال گلی نیز به سرگروهی ایران جای «عصبانی نیستم!» را خواهد گرفت.  

منبع: تسنیم

مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این رسانه صرفاً رسالت اطلاع‌رسانی خود را در این رابطه انجام می‌دهد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

روایت رئیس انجمن صنایع همگن و قطعات خودرو از تفاوت تحریم‌های ۹۰-۹۱ و ۹۷

اکنون هم تحریم خارجی هستیم هم داخلی

یادداشت مدیر شبکه ۳ در تقدیر از دکتر کدخدایی

آن هایی که در روزهای اخیر بیننده برنامه جسورانه "بدون توقف" از شبکه سه بوده اند، حتما شاهد پرسش و پاسخ جسورانه و بدون سانسور نفر دوم شورای نگهبان (آقای دکتر کدخدایی) با منتقدان جوان خود از طیف های مختلف بوده اند. به ویژه که شورای نگهبان همیشه از کانون های حملات رسانه های منتقد و البته معاند بوده است. اما ایشان با جسارتی مثال زدنی، بسیار صادقانه، با متانت و با سعه صدر پاسخ سوالات و مطالبات جوان ها را دادند

وزارت نفت بعد از تحریم‌ها نیز نفت را در بورس عرضه کند

محمدرضا سبزعلیپور با اشاره به ضرورت تداوم عرضه نفت در بورس گفت: اگر بخش خصوصی زیرساخت‌هایش را برای فروش درازمدت ایجاد کرد، تضمینی برای عرضه‌های نفت، بعد از تمام شدن جنگ اقتصادی وجود داشته باشد. سرمایه و پول امنیت می‌خواهد. باید برای کسانی که میخواهند در این زمینه فعالیت کنند، محیطی امن فراهم کنیم.

اروپا زندانبان برجام است

یک منتقد برجام اظهار داشت: از روز 13 اسفند 93 و چهار ماه پیش از «امضای» برجام به من اخطار کتبی دادند، در نتیجه تا پس از «اجرای » برجام نتوانستم اظهار نظری کنم.

مهم‌ترین مطالب سرویس

نگاهی به گزارش «صد سال پیش در ایران چه خبر بود» بی‌بی‌سی
چرا بی‌بی‌سی به پرونده قحطی بزرگ و نسل کشی ایرانیان پرداخت؟
قره باغی خواننده آهنگ «امریکا امریکا ننگ به نیرنگ تو»:
می‌خواهند به سرنوشت خاشقچی دچار شوم / اپرایی واقعی در راه است
حکایت اربعین 
مدل مدیریت اسلامی
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین