جزئیاتی از دومین جشن شب نقره‌ای فیلمبرداران

عنوان

تورج منصوری جزئیاتی را درباره برگزاری دومین جشن شب نقره‌ای فیلمبرداران سینمای ایران مطرح کرد.

تورج منصوری از برگزارکنندگان دومین جشن شب نقره‌ای فیلمبرداران سینمای ایران در گفت‌وگو با ایسنا درباره برگزاری این مراسم گفت: این یک قدردانی و مراسم بزرگداشت سالانه است که ما به عنوان فیملبرداران این کشور ان را برای تقدیر از خودمان و کسانی که از میان خودمان شایسته این تقدیر خاص و بزرگداشت هستند برگزار می‌کنیم. این افراد کسانی هستند که در حوزه فیلمبرداری تاثیرگذار بوده‌اند و حتی بعضی‌هایشان به درستی دیده نشده‌اند و در این ازدحام و شلوغی سینما یادمان رفته که برخی چقدر اهمیت دارند.

او ادامه داد: امسال دومین سالی است که این جشن را برگزار می‌کنیم و امیدواریم برگزاری آن هرسال ادامه پیدا کند. ما این مراسم را در فصل بهار هر سال برگزار می‌کنیم زیرا بهار زمان شکوفایی، زایش و نو شدن است و ما دلمان می‌خواهد این بزرگداشت را مانند یک تولد ببینیم و نمی‌خواهیم آدم‌هایی که برایشان بزرگداشت برگزار می‌شود صرفا به عنوان پیشکسوتانی باشند که ممکن است به دوران بازنشستگی و یا حتی خدایی ناکرده به دوران فقدان آنها رسیده باشیم.

این مدیر فیلمبرداری با تاکید بر اینکه "ما دوست داریم حتی کسانی را که در میانمان نیستند در روز تولدشان یاد کنیم و نه در روز رفتنشان" گفت: مرحوم الوندی جزو کسانی بود که ما سال گذشته به او فکر کرده بودیم تا برایش بزرگداشت برگزار کنیم اما در آن زمان ایران نبود، در نتیجه فکر کردیم چون ایران نیست بزرگداشتش را در زمانی برگزار کنیم که در ایران حضور داشته باشد. در نهایت بزرگداشت او امسال برگزار خواهد شد اما متاسفانه باز هم در غیابش.

 به گزارش ایسنا، دومین جشن شب نقره‌ای در پاسداشت سال‌ها فعالیت حرفه‌ای زنده‌یاد جمشید الوندی، رضا مجاوری، حسن قلی‌زاده و همایون پای‌ور روز سه‌شنبه ۲۹ خردادماه با حضور فیلمبرداران و دیگر اهالی سینما در موزه سینما برگزار خواهد شد.

منبع: ایسنا

مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این رسانه صرفاً رسالت اطلاع‌رسانی خود را در این رابطه انجام می‌دهد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

تحلیلی بر مهمترین نقاط قوت و ضعف سی‌وهفتمین جشنواره فیلم فجر

صعود جوانان، سقوط پیشکسوت‌ها!

تشکیل وزارت بازرگانی مشکلی را حل نخواهد کرد

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس: تشکیل وزارت بازرگانی هزینه و وقت زیادی را تلف خواهد کرد. اینکه دولت به بهانه ساماندهی وضعیت فعلی به دنبال تشکیل وزارت بازرگانی است، پذیرفتنی نمی‌باشد. با تشکیل وزارت بازرگانی مشکلی حل نخواهد نشد. حتی می‌توان گفت مشکلات دیگری ایجاد می‌شود.

ارتباط عاملان جنایت با برخی کشورهای منطقه

حضرت آیت الله خامنه‌ای در پیامی شهادت جمعی از پاسداران انقلاب اسلامی در حادثه تروریستی سیستان و بلوچستان را تسلیت گفتند.

گام دوم انقلاب اسلامی

در آغاز دهه پنجم انقلاب اسلامی مردم ایران رهبر حکیم انقلاب اسلامی با صدور بیانیه‌ای راهبردی به تبیین حرکت انقلاب اسلامی لرای ایجاد تمدن اسلامی و زمینه‌سازی ظهور امام عصر پرداختند.

مهم‌ترین مطالب سرویس

تحلیلی بر مهمترین نقاط قوت و ضعف سی‌وهفتمین جشنواره فیلم فجر
صعود جوانان، سقوط پیشکسوت‌ها!
گزارشی درباره وضعیت برنامه‌های ‌سینمایی تلویزیون برای سی‌وهفتمین جشنواره فیلم فجر
تولیداتی که توجیه دارد، اما منطق نه!
چرا نباید از کنار مسئله انتقادپذیر نبودن مسئولان ساده گذر کرد؟
مردم نقدناپذیر، ثمره مسئولان انتقاد گریز!
در حاشیه حضور سردار محسن رضایی و سلیمانی در برنامه حالا خورشید
وقتی شفافیت، تهدید را به فرصت تبدیل می‌کند
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین