جزئیاتی از دومین جشن شب نقره‌ای فیلمبرداران

عنوان

تورج منصوری جزئیاتی را درباره برگزاری دومین جشن شب نقره‌ای فیلمبرداران سینمای ایران مطرح کرد.

تورج منصوری از برگزارکنندگان دومین جشن شب نقره‌ای فیلمبرداران سینمای ایران در گفت‌وگو با ایسنا درباره برگزاری این مراسم گفت: این یک قدردانی و مراسم بزرگداشت سالانه است که ما به عنوان فیملبرداران این کشور ان را برای تقدیر از خودمان و کسانی که از میان خودمان شایسته این تقدیر خاص و بزرگداشت هستند برگزار می‌کنیم. این افراد کسانی هستند که در حوزه فیلمبرداری تاثیرگذار بوده‌اند و حتی بعضی‌هایشان به درستی دیده نشده‌اند و در این ازدحام و شلوغی سینما یادمان رفته که برخی چقدر اهمیت دارند.

او ادامه داد: امسال دومین سالی است که این جشن را برگزار می‌کنیم و امیدواریم برگزاری آن هرسال ادامه پیدا کند. ما این مراسم را در فصل بهار هر سال برگزار می‌کنیم زیرا بهار زمان شکوفایی، زایش و نو شدن است و ما دلمان می‌خواهد این بزرگداشت را مانند یک تولد ببینیم و نمی‌خواهیم آدم‌هایی که برایشان بزرگداشت برگزار می‌شود صرفا به عنوان پیشکسوتانی باشند که ممکن است به دوران بازنشستگی و یا حتی خدایی ناکرده به دوران فقدان آنها رسیده باشیم.

این مدیر فیلمبرداری با تاکید بر اینکه "ما دوست داریم حتی کسانی را که در میانمان نیستند در روز تولدشان یاد کنیم و نه در روز رفتنشان" گفت: مرحوم الوندی جزو کسانی بود که ما سال گذشته به او فکر کرده بودیم تا برایش بزرگداشت برگزار کنیم اما در آن زمان ایران نبود، در نتیجه فکر کردیم چون ایران نیست بزرگداشتش را در زمانی برگزار کنیم که در ایران حضور داشته باشد. در نهایت بزرگداشت او امسال برگزار خواهد شد اما متاسفانه باز هم در غیابش.

 به گزارش ایسنا، دومین جشن شب نقره‌ای در پاسداشت سال‌ها فعالیت حرفه‌ای زنده‌یاد جمشید الوندی، رضا مجاوری، حسن قلی‌زاده و همایون پای‌ور روز سه‌شنبه ۲۹ خردادماه با حضور فیلمبرداران و دیگر اهالی سینما در موزه سینما برگزار خواهد شد.

منبع: ایسنا

مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این رسانه صرفاً رسالت اطلاع‌رسانی خود را در این رابطه انجام می‌دهد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

روایت رئیس انجمن صنایع همگن و قطعات خودرو از تفاوت تحریم‌های ۹۰-۹۱ و ۹۷

اکنون هم تحریم خارجی هستیم هم داخلی

یادداشت مدیر شبکه ۳ در تقدیر از دکتر کدخدایی

آن هایی که در روزهای اخیر بیننده برنامه جسورانه "بدون توقف" از شبکه سه بوده اند، حتما شاهد پرسش و پاسخ جسورانه و بدون سانسور نفر دوم شورای نگهبان (آقای دکتر کدخدایی) با منتقدان جوان خود از طیف های مختلف بوده اند. به ویژه که شورای نگهبان همیشه از کانون های حملات رسانه های منتقد و البته معاند بوده است. اما ایشان با جسارتی مثال زدنی، بسیار صادقانه، با متانت و با سعه صدر پاسخ سوالات و مطالبات جوان ها را دادند

وزارت نفت بعد از تحریم‌ها نیز نفت را در بورس عرضه کند

محمدرضا سبزعلیپور با اشاره به ضرورت تداوم عرضه نفت در بورس گفت: اگر بخش خصوصی زیرساخت‌هایش را برای فروش درازمدت ایجاد کرد، تضمینی برای عرضه‌های نفت، بعد از تمام شدن جنگ اقتصادی وجود داشته باشد. سرمایه و پول امنیت می‌خواهد. باید برای کسانی که میخواهند در این زمینه فعالیت کنند، محیطی امن فراهم کنیم.

اروپا زندانبان برجام است

یک منتقد برجام اظهار داشت: از روز 13 اسفند 93 و چهار ماه پیش از «امضای» برجام به من اخطار کتبی دادند، در نتیجه تا پس از «اجرای » برجام نتوانستم اظهار نظری کنم.

مهم‌ترین مطالب سرویس

نگاهی به گزارش «صد سال پیش در ایران چه خبر بود» بی‌بی‌سی
چرا بی‌بی‌سی به پرونده قحطی بزرگ و نسل کشی ایرانیان پرداخت؟
قره باغی خواننده آهنگ «امریکا امریکا ننگ به نیرنگ تو»:
می‌خواهند به سرنوشت خاشقچی دچار شوم / اپرایی واقعی در راه است
حکایت اربعین 
مدل مدیریت اسلامی
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین