جزئیاتی از دومین جشن شب نقره‌ای فیلمبرداران

عنوان

تورج منصوری جزئیاتی را درباره برگزاری دومین جشن شب نقره‌ای فیلمبرداران سینمای ایران مطرح کرد.

تورج منصوری از برگزارکنندگان دومین جشن شب نقره‌ای فیلمبرداران سینمای ایران در گفت‌وگو با ایسنا درباره برگزاری این مراسم گفت: این یک قدردانی و مراسم بزرگداشت سالانه است که ما به عنوان فیملبرداران این کشور ان را برای تقدیر از خودمان و کسانی که از میان خودمان شایسته این تقدیر خاص و بزرگداشت هستند برگزار می‌کنیم. این افراد کسانی هستند که در حوزه فیلمبرداری تاثیرگذار بوده‌اند و حتی بعضی‌هایشان به درستی دیده نشده‌اند و در این ازدحام و شلوغی سینما یادمان رفته که برخی چقدر اهمیت دارند.

او ادامه داد: امسال دومین سالی است که این جشن را برگزار می‌کنیم و امیدواریم برگزاری آن هرسال ادامه پیدا کند. ما این مراسم را در فصل بهار هر سال برگزار می‌کنیم زیرا بهار زمان شکوفایی، زایش و نو شدن است و ما دلمان می‌خواهد این بزرگداشت را مانند یک تولد ببینیم و نمی‌خواهیم آدم‌هایی که برایشان بزرگداشت برگزار می‌شود صرفا به عنوان پیشکسوتانی باشند که ممکن است به دوران بازنشستگی و یا حتی خدایی ناکرده به دوران فقدان آنها رسیده باشیم.

این مدیر فیلمبرداری با تاکید بر اینکه "ما دوست داریم حتی کسانی را که در میانمان نیستند در روز تولدشان یاد کنیم و نه در روز رفتنشان" گفت: مرحوم الوندی جزو کسانی بود که ما سال گذشته به او فکر کرده بودیم تا برایش بزرگداشت برگزار کنیم اما در آن زمان ایران نبود، در نتیجه فکر کردیم چون ایران نیست بزرگداشتش را در زمانی برگزار کنیم که در ایران حضور داشته باشد. در نهایت بزرگداشت او امسال برگزار خواهد شد اما متاسفانه باز هم در غیابش.

 به گزارش ایسنا، دومین جشن شب نقره‌ای در پاسداشت سال‌ها فعالیت حرفه‌ای زنده‌یاد جمشید الوندی، رضا مجاوری، حسن قلی‌زاده و همایون پای‌ور روز سه‌شنبه ۲۹ خردادماه با حضور فیلمبرداران و دیگر اهالی سینما در موزه سینما برگزار خواهد شد.

منبع: ایسنا

مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این رسانه صرفاً رسالت اطلاع‌رسانی خود را در این رابطه انجام می‌دهد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

مدیر کل اسبق دفتر وزارتی وزارت نیرودلایل قطعی‌های اخیر برق را تشریح کرد

امید واهی به غرب مانع توسعه نیروگاه‌ها شد

اروپا از کودتای ترکیه با خبر بود؟

 پانزدهم جولای ی دو‌سال پیش بود که ترکیه به سرخط خبر‌های جهان بدل شد. کودتای نافرجام ترکیه که هنوز ابهامات زیادی در آن وجود دارد. چیزی که در سالگرد این کودتا باعث دوباره مطرح شدن آن شده، توئیت خاویر سولانا، دبیرکل اسبق ناتو و مسئول پیشین سیاست خارجی اتحادیه اروپا، مبنی بر اطلاع داشتن اروپا و آمریکا از این کودتا بود.

شیعیان فوعه و کفریا از محاصره خارج می‌شوند

بر اساس این توافق حدود 7000 شهروند محاصره شده این دو شهر شیعه نشین از محاصره تروریست های "النصره، کتیبة التوحید والجهاد و تجمع سرایا داریا" خارج می‌شوند.

۸ اشتباه راهبردی تیم اقتصادی دولت

علیرغم تجربه بحران ارزی سال­های 90 و 91 و نیز ابلاغ سیاست­های کلی اقتصاد مقاومتی در بهمن ماه 1392 در راستای افزایش تاب­ آوری و مقاومت اقتصاد ایران در برابر تکانه­ های داخلی و بیرونی، همچنان طی ماه­ها و سالهای اخیر شاهد خطاهای راهبردی و تصمیمات اشتباه در دولت بودیم که موجبات کاهش 100 درصدی ارزش پول ملی طی هفت ماهه اخیر شد و به نوسانات لحظه ای دلار در بازار دامن زد.

مهم‌ترین مطالب سرویس

حجت الاسلام و المسلمین ماندگاری در گفتگو با باشگاه خبرنگاران جوان؛
چهار جایگاه نقش‌آفرینی دختر در خانواده چیست؟
حق‌شناس در بازدید از خانه کتاب خبر داد؛
راه‌اندازی پهنه فرهنگی رودکی در تهران
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین