کوزه گر در گفتگو با باشگاه خبرنگاران جوان خبر داد؛

افزایش ۱۰ درصدی فطریه‌های جمع آوری شده سازمان بهزیستی

عنوان

معاون مشارکت‌های مردمی سازمان بهزیستی گفت: مجموع فطریه‌های جمع آوری شده بهزیستی در روز عیدفطر ۱۷ میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان است.

محمدعلی کوزه گر معاون مشارکت های مردمی و توانمندسازی سازمان بهزیستی کشور در گفتگو با خبرنگار حوزه رفاه و تعاون گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان؛ اظهار کرد: بر اساس آخرین اخبار رسیده مبلغ 17 میلیارد و 600 میلیون تومان فطریه مردمی در روز عید فطر از راه های مختلف به حساب سازمان بهزیستی کشور واریز شده است.

وی در ادامه تصریح کرد: بیشترین مبلغ فطریه ای که به صندوق های سازمان بهزیستی کشور واریز شده است توسط مردم دو استان تهران و خراسان رضوی صورت گرفته است و تهران با مبلغ 700 میلیون تومان در صدر قرار دارد.

معاون مشارکت های مردمی و توانمندسازی سازمان بهزیستی کشور خاطرنشان کرد: آمار جمع آوری زکات فطره در کشور نسبت به سال گذشته با افزایش 10 درصدی همراه بوده است. البته آمار فوق قطعی نیست و از برخی استان ها هنوز آمار نهایی اعلام نشده است.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این رسانه صرفاً رسالت اطلاع‌رسانی خود را در این رابطه انجام می‌دهد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

روایت رئیس انجمن صنایع همگن و قطعات خودرو از تفاوت تحریم‌های ۹۰-۹۱ و ۹۷

اکنون هم تحریم خارجی هستیم هم داخلی

یادداشت مدیر شبکه ۳ در تقدیر از دکتر کدخدایی

آن هایی که در روزهای اخیر بیننده برنامه جسورانه "بدون توقف" از شبکه سه بوده اند، حتما شاهد پرسش و پاسخ جسورانه و بدون سانسور نفر دوم شورای نگهبان (آقای دکتر کدخدایی) با منتقدان جوان خود از طیف های مختلف بوده اند. به ویژه که شورای نگهبان همیشه از کانون های حملات رسانه های منتقد و البته معاند بوده است. اما ایشان با جسارتی مثال زدنی، بسیار صادقانه، با متانت و با سعه صدر پاسخ سوالات و مطالبات جوان ها را دادند

وزارت نفت بعد از تحریم‌ها نیز نفت را در بورس عرضه کند

محمدرضا سبزعلیپور با اشاره به ضرورت تداوم عرضه نفت در بورس گفت: اگر بخش خصوصی زیرساخت‌هایش را برای فروش درازمدت ایجاد کرد، تضمینی برای عرضه‌های نفت، بعد از تمام شدن جنگ اقتصادی وجود داشته باشد. سرمایه و پول امنیت می‌خواهد. باید برای کسانی که میخواهند در این زمینه فعالیت کنند، محیطی امن فراهم کنیم.

اروپا زندانبان برجام است

یک منتقد برجام اظهار داشت: از روز 13 اسفند 93 و چهار ماه پیش از «امضای» برجام به من اخطار کتبی دادند، در نتیجه تا پس از «اجرای » برجام نتوانستم اظهار نظری کنم.

مهم‌ترین مطالب سرویس

عدالتخواهی در بین جوان‌ها زنده‌ست
ده‌ونک؛ ماجرای قانون و انصاف!
مدیرکل تامین اجتماعی غرب تهران مطرح کرد؛
پرداخت کمک هزینه ازدواج بدون محدودیت زمانی
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین