علت تغییرات دیوارنگاره میدان ولی‌عصر(عج) / هزینه نصب هر دیوارنگاره چقدر است؟

عنوان

مدیر روابط عمومی سازمان هنری رسانه‌ای اوج توضیحاتی درباره علت تغییرات و هزینه‌های نصب دیوارنگاره میدان ولی‌عصر(عج) ارائه کرد.

محمد ذوقی مدیر روابط عمومی سازمان هنری رسانه ای اوج در گفت وگو با خبرنگار فرهنگی باشگاه خبرنگاران پویا، گفت: ما به مناسبت جام جهانی کمپینی به نام «با هم قهرمانیم» را برنامه ریزی کردیم که طی آن با همکاری و مساعدت سازمان زیباسازی شهرداری تهران طرحهایی را در 40 نقطه مختلف شهر اکران کردیم و یکی از اینها دیوارنگاره میدان ولی عصر(عج) بود. از ابتدا برنامه ریزی ما به این شکل بود که چهار طرح برای جام جهانی در دیوارنگاره این میدان نصب شود. یکی از طرحها قبل از شروع جام جهانی و سه طرح هم برای سه بازی تیم ملی نصب شود. تا پایان سال حدود 8 کمپین دیگر برای موضوعات مختلف در نظر گرفته ایم.

ذوقی با تاکید بر ضرورت استفاده از ظرفیت بالای فرهنگی-اجتماعی حضور ایران در جام جهانی، خاطرنشان کرد: شعار ما در این طرحها همدلی، اتحاد، شور و نشاط مردم است. تا کنون نیز شاهد آن بوده ایم که افراد با گرایشات و ذهنیات مختلف از تیم ملی حمایت می کنند و همین مسئله موجب ایجاد شور و نشاط در جامعه شده است.

مدیر روابط عمومی سازمان اوج درباره هزینه های طراحی، تولید و نصب دیوارنگاره میدان ولیعصر اذعان کرد: با توجه به اینکه ما طرحهای کمپین «با هم قهرمانیم» را در حدود چهل نقطه شهر نصب می کنیم هزینه طراحی آن سرشکن می شود و به نسبت سایر طرحهای گرافیکی که در شهر نصب می شوند هزینه بسیار کمتری دارد و اهل فن این موضوع را می دانند. هزینه طراحی، چاپ و نصب این چهار طرح در میدان ولی عصر(عج) حتی از هزینه ساخت یک مستند ضعیف و ارزان قیمت نیز کمتر است. طرحهای میدان ولی عصر(عج) تاثیرگذاری بسیار زیادی دارند و در فضای مجازی دست به دست می شوند در حالیکه مستندهای ضعیف و ارزان قیمت که به تعداد قابل توجهی در کشور ساخته می شوند تاثیرگذاری خاصی ندارند. هزینه طراحی، چاپ و نصب هر دیوارنگاره مبلغ 4 تا 5 میلیون تومان است.

منبع: تسنیم

مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این رسانه صرفاً رسالت اطلاع‌رسانی خود را در این رابطه انجام می‌دهد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

آیا آبادانی کشور و پیشرفت‌های علمی و فناورانه، دستاورد انقلاب اسلامی است؟

در دفاع از انقلاب

سنگین‌ترین شکست تاریخ آمریکا را نصیب‌شان می‌کنیم

در مقابل ایران دست به تهاجم حداکثری زده اند اما اگر ما به بسیج حداکثری امکانات و توانایی‌های خود اقدام کنیم، به فضل الهی سنگین ترین شکست تاریخ آمریکا را نصیب این کشور خواهیم کرد.

روایتی درس آموز از دیپلماسی اعتماد به اروپا

اتحادیه اروپا در ادوار مختلف تلاش کرده جایی میان ایران و آمریکا قرار بگیرد، جایی که هم از رفاقت با ایالات متحده، همراهی با آن و فشار بر ایران سود ببرد و هم از این فشار استفاده کند و به نوعی باب دوستی با ایران را باز کرده و یکی از بزرگ‌ترین بازارهای اقتصادی غرب آسیا را در دست بگیرد و علاوه‌بر آن بتواند همزمان از قدرت نفوذ ایران برای حفظ ثبات در منطقه به سود خود و جلوگیری از آشوب‌هایی بهره‌برداری کند که می‌تواند منافع منطقه‌ای و فرامنطقه‌ای اروپا را مخدوش کند.

فیلم: قاضی‌زاده هاشمی برای فرار از پاسخگویی استعفا کرد

اکبری گفت: قاضی زاده هاشمی به هر دلیلی که استعفا داده باشد فرار از پاسخگویی در مورد طرح تحول سلامت به حساب می‌آید.

مهم‌ترین مطالب سرویس

شایعه است! / هرچه وزارت اطلاعات بگوید قبول دارم
توضیح ضرغامی درباره خروج آرشیو صداوسیما در دوران ریاستش
تحلیلی بر مهمترین نقاط قوت و ضعف سی‌وهفتمین جشنواره فیلم فجر
صعود جوانان، سقوط پیشکسوت‌ها!
گزارشی درباره وضعیت برنامه‌های ‌سینمایی تلویزیون برای سی‌وهفتمین جشنواره فیلم فجر
تولیداتی که توجیه دارد، اما منطق نه!
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین