علت تغییرات دیوارنگاره میدان ولی‌عصر(عج) / هزینه نصب هر دیوارنگاره چقدر است؟

عنوان

مدیر روابط عمومی سازمان هنری رسانه‌ای اوج توضیحاتی درباره علت تغییرات و هزینه‌های نصب دیوارنگاره میدان ولی‌عصر(عج) ارائه کرد.

محمد ذوقی مدیر روابط عمومی سازمان هنری رسانه ای اوج در گفت وگو با خبرنگار فرهنگی باشگاه خبرنگاران پویا، گفت: ما به مناسبت جام جهانی کمپینی به نام «با هم قهرمانیم» را برنامه ریزی کردیم که طی آن با همکاری و مساعدت سازمان زیباسازی شهرداری تهران طرحهایی را در 40 نقطه مختلف شهر اکران کردیم و یکی از اینها دیوارنگاره میدان ولی عصر(عج) بود. از ابتدا برنامه ریزی ما به این شکل بود که چهار طرح برای جام جهانی در دیوارنگاره این میدان نصب شود. یکی از طرحها قبل از شروع جام جهانی و سه طرح هم برای سه بازی تیم ملی نصب شود. تا پایان سال حدود 8 کمپین دیگر برای موضوعات مختلف در نظر گرفته ایم.

ذوقی با تاکید بر ضرورت استفاده از ظرفیت بالای فرهنگی-اجتماعی حضور ایران در جام جهانی، خاطرنشان کرد: شعار ما در این طرحها همدلی، اتحاد، شور و نشاط مردم است. تا کنون نیز شاهد آن بوده ایم که افراد با گرایشات و ذهنیات مختلف از تیم ملی حمایت می کنند و همین مسئله موجب ایجاد شور و نشاط در جامعه شده است.

مدیر روابط عمومی سازمان اوج درباره هزینه های طراحی، تولید و نصب دیوارنگاره میدان ولیعصر اذعان کرد: با توجه به اینکه ما طرحهای کمپین «با هم قهرمانیم» را در حدود چهل نقطه شهر نصب می کنیم هزینه طراحی آن سرشکن می شود و به نسبت سایر طرحهای گرافیکی که در شهر نصب می شوند هزینه بسیار کمتری دارد و اهل فن این موضوع را می دانند. هزینه طراحی، چاپ و نصب این چهار طرح در میدان ولی عصر(عج) حتی از هزینه ساخت یک مستند ضعیف و ارزان قیمت نیز کمتر است. طرحهای میدان ولی عصر(عج) تاثیرگذاری بسیار زیادی دارند و در فضای مجازی دست به دست می شوند در حالیکه مستندهای ضعیف و ارزان قیمت که به تعداد قابل توجهی در کشور ساخته می شوند تاثیرگذاری خاصی ندارند. هزینه طراحی، چاپ و نصب هر دیوارنگاره مبلغ 4 تا 5 میلیون تومان است.

منبع: تسنیم

مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این رسانه صرفاً رسالت اطلاع‌رسانی خود را در این رابطه انجام می‌دهد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

مدیر کل اسبق دفتر وزارتی وزارت نیرودلایل قطعی‌های اخیر برق را تشریح کرد

امید واهی به غرب مانع توسعه نیروگاه‌ها شد

شیعیان فوعه و کفریا از محاصره خارج می‌شوند

بر اساس این توافق حدود 7000 شهروند محاصره شده این دو شهر شیعه نشین از محاصره تروریست های "النصره، کتیبة التوحید والجهاد و تجمع سرایا داریا" خارج می‌شوند.

۸ اشتباه راهبردی تیم اقتصادی دولت

علیرغم تجربه بحران ارزی سال­های 90 و 91 و نیز ابلاغ سیاست­های کلی اقتصاد مقاومتی در بهمن ماه 1392 در راستای افزایش تاب­ آوری و مقاومت اقتصاد ایران در برابر تکانه­ های داخلی و بیرونی، همچنان طی ماه­ها و سالهای اخیر شاهد خطاهای راهبردی و تصمیمات اشتباه در دولت بودیم که موجبات کاهش 100 درصدی ارزش پول ملی طی هفت ماهه اخیر شد و به نوسانات لحظه ای دلار در بازار دامن زد.

معامله قرن هرگز محقق نخواهد شد

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی صبح امروز (دوشنبه) در دیدار دست‌اندرکاران حج امسال، حج را مظهر آمیختگی «معنویت و سیاست» و مهم‌ترین ویژگی آن را اجتماع مسلمانان در زمان و مکان مشخص دانستند و گفتند: حج واقعی حجی است که از یک طرف همراه با برائت از مشرکین باشد و از طرف دیگر زمینه‌ساز وحدت و همدلی و یک‌صدایی مسلمانان شود.

مهم‌ترین مطالب سرویس

حجت الاسلام و المسلمین ماندگاری در گفتگو با باشگاه خبرنگاران جوان؛
چهار جایگاه نقش‌آفرینی دختر در خانواده چیست؟
حق‌شناس در بازدید از خانه کتاب خبر داد؛
راه‌اندازی پهنه فرهنگی رودکی در تهران
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین