علت تغییرات دیوارنگاره میدان ولی‌عصر(عج) / هزینه نصب هر دیوارنگاره چقدر است؟

عنوان

مدیر روابط عمومی سازمان هنری رسانه‌ای اوج توضیحاتی درباره علت تغییرات و هزینه‌های نصب دیوارنگاره میدان ولی‌عصر(عج) ارائه کرد.

محمد ذوقی مدیر روابط عمومی سازمان هنری رسانه ای اوج در گفت وگو با خبرنگار فرهنگی باشگاه خبرنگاران پویا، گفت: ما به مناسبت جام جهانی کمپینی به نام «با هم قهرمانیم» را برنامه ریزی کردیم که طی آن با همکاری و مساعدت سازمان زیباسازی شهرداری تهران طرحهایی را در 40 نقطه مختلف شهر اکران کردیم و یکی از اینها دیوارنگاره میدان ولی عصر(عج) بود. از ابتدا برنامه ریزی ما به این شکل بود که چهار طرح برای جام جهانی در دیوارنگاره این میدان نصب شود. یکی از طرحها قبل از شروع جام جهانی و سه طرح هم برای سه بازی تیم ملی نصب شود. تا پایان سال حدود 8 کمپین دیگر برای موضوعات مختلف در نظر گرفته ایم.

ذوقی با تاکید بر ضرورت استفاده از ظرفیت بالای فرهنگی-اجتماعی حضور ایران در جام جهانی، خاطرنشان کرد: شعار ما در این طرحها همدلی، اتحاد، شور و نشاط مردم است. تا کنون نیز شاهد آن بوده ایم که افراد با گرایشات و ذهنیات مختلف از تیم ملی حمایت می کنند و همین مسئله موجب ایجاد شور و نشاط در جامعه شده است.

مدیر روابط عمومی سازمان اوج درباره هزینه های طراحی، تولید و نصب دیوارنگاره میدان ولیعصر اذعان کرد: با توجه به اینکه ما طرحهای کمپین «با هم قهرمانیم» را در حدود چهل نقطه شهر نصب می کنیم هزینه طراحی آن سرشکن می شود و به نسبت سایر طرحهای گرافیکی که در شهر نصب می شوند هزینه بسیار کمتری دارد و اهل فن این موضوع را می دانند. هزینه طراحی، چاپ و نصب این چهار طرح در میدان ولی عصر(عج) حتی از هزینه ساخت یک مستند ضعیف و ارزان قیمت نیز کمتر است. طرحهای میدان ولی عصر(عج) تاثیرگذاری بسیار زیادی دارند و در فضای مجازی دست به دست می شوند در حالیکه مستندهای ضعیف و ارزان قیمت که به تعداد قابل توجهی در کشور ساخته می شوند تاثیرگذاری خاصی ندارند. هزینه طراحی، چاپ و نصب هر دیوارنگاره مبلغ 4 تا 5 میلیون تومان است.

منبع: تسنیم

مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این رسانه صرفاً رسالت اطلاع‌رسانی خود را در این رابطه انجام می‌دهد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

درباره انتصاب مدیر جدید شبکه افق سیما و لزوم تغییر در رویکردهای این شبکه

چرا «افق» تبدیل به یک شبکه عام برای مخاطبان نشد؟

جنگ زرگری یاران روحانی بر سر دلار 4200 تومانی

با گذشت 8 ماه از تصمیم دلار 4200 تومانی حالا که ناکارآمدی آن بر همگان عیان شده همه دولتمردان و اعضای تیم اقتصادی از آن برائت می جویند و یا در قبال آن سکوت می کنند.

مدیران فاسد نجومی‌بگیر را شلاق بزنید

عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی گفت: نماز جمعه قلب تپنده جامعه و مغز بیدار جامعه باید باشد که برای مشکلات مردم دائما راه‌حل ارائه دهد.

قیمت‌ها با پذیرش برجام و FATF چهار برابر شد/ روحانی استاد فرافکنی درتحمیلFATF است

نائب رئیس فراکسیون نمایندگان ولایی با تشریح دو ایراد اساسی لایحه بودجه ۹۸، گفت: لایحه بودجه اصلاح شده سال ۹۸، احتمالا تا پایان هفته جاری یا اوایل هفته بعدی تقدیم مجلس می‌شود.

مهم‌ترین مطالب سرویس

درباره انتصاب مدیر جدید شبکه افق سیما و لزوم تغییر در رویکردهای این شبکه
چرا «افق» تبدیل به یک شبکه عام برای مخاطبان نشد؟
وقتی رقابت با زردهای مجازی‌ دانشگاه عمومی جامعه ایرانی را به ابتذال می‌کشاند
تلویزیون و معضل اصالت بخشی به بی‌اصالت‌ها!
تصویر آینده نیاز امروز جامعه
امیرحسین فردی؛ آینده‌ساز استراتژیست
وقتی رقابت با زردهای مجازی‌ دانشگاه عمومی جامعه ایرانی را به ابتذال می‌کشاند
تلویزیون و معضل اصالت بخشی به بی‌اصالت‌ها!
حاشیه‌ای بر رونمایی از یادداشت آیت‌الله خامنه‌ای درباره فیلم و سریال
از دستورات عمل‌ نکرده تا آیین رونمایی از دست‌خط
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین