جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه؛

واکنش ایتالیایی ها به دژ دفاعی ایران مقابل اسپانیا

عنوان

بازی جانانه بازیکنان ایرانی ایران مقابل اسپانیا شگفتی رسانه های ایتالیایی را در بر داشته است.

به گزارش خبرنگار دنیای ورزش گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان، با وجودی که تیم ملی فوتبال کشورمان مقابل اسپانیا در جام جهانی 2018 روسیه با تکل گدیه گو کاستا شکست خورد اما هنوز هم رسانه های خارجی به تمجید از عملکر دفاعی ایران می پردازند.

اخبار و حواشی داغ مربوط به جام جهانی ۲۰۱۸ را لحظه به لحظه در اینجا (جام جهانی ۲۰۱۸) دنبال کنید.

در همین راستا صفحات ایتالیایی زبان، به تعریف تمجید از خط دفاعی پرداختند و نوشتند که بازیکنان ایران با تمام وجود از دروازه خود دفاع می کردند. حتی یکی از این صفحات در رابطه با توپی که چندین بازیکن ایران با فداکاری مانع از باز شدن دروازه ایران نوشت: شما کسی را پیدا کنید که جانانه از شما دفاع کنه دقیقا به همان شیوه ای که مدافعین ایرانی از دروازه خود مقابل اسپانیا دفاع و حراست کردند.

بیشتر بخوانید:

فیفا برای بازی ایران در جام جهانی نظر سنجی گذاشت

زجر اسپانيا برابر ملى پوشان ايرانى

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این رسانه صرفاً رسالت اطلاع‌رسانی خود را در این رابطه انجام می‌دهد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

رهبر انقلاب در دیدار مدال‌آوران بازی‌های آسیایی:

گوشمالی سختی به عوامل بزدل حادثه تلخ اهواز خواهیم داد

سازمان قضایی نیروهای مسلح حادثه تروریستی در اهواز را بررسی کند

رئیس قوه قضاییه با بیان اینکه امنیت مردم به هیچ عنوان قابل مجامله و تسامح نیست، به سازمان قضایی نیروهای مسلح دستور داد که علل وقوع حادثه تروریستی در اهواز را به دقت بررسی کند و در عین حال تاکید کرد که این عملیات به لحاظ نظامی هیچ گونه ارزشی نداشته است.

حمایت سازمان ملل از عاملان حمله تروریستی اهواز

حادثه جنایتکارانه روز ۳۱ شهریور امسال در اهواز، در تاریخ جمهوری اسلامی ایران، اتفاق جدیدی نیست. ملت ما در طول ۴۰ سال گذشته تنها توسط مزدوران منافق و سایر گروهک‌های تروریستی، قریب به ۲۰ هزار شهید را تقدیم کرده است. این حادثه اخیر، بخشی از زنجیره عملیات تروریستی علیه نظام ماست که با رهبری آمریکا و موتور تحریکی صهیونیست‌ها و امکانات مالی مزدوران آمریکا و صهیونیسم در منطقه و با بکارگیری عناصر مردود و مطرودی که در جامعه وجود دارند، شکل گرفت.

رپرتاژ رسانه‌های حامی دولت برای اتفاقی که زنگنه در آن هیچ نقشی نداشت!

دهمین نشست کمیته مشترک وزارتی نظارت بر توافق کاهش عرضه نفت اوپک و غیراوپک در شرایطی دیروز با مخالفت عربستان و روسیه با افزایش تولید نفت پایان یافت که برخی از رسانه‌های حامی دولت دلیل این اتفاق را غیبت زنگنه در این نشست دانستند

مهم‌ترین مطالب سرویس

بهترین بازیکن جوان جام جهانی ۲۰۱۸:
به توصیه کادر فنی مصدومیتم را پنهان کردم
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین