لیگ ملت‌‌های والیبال| آلمان بر بلغارستان غلبه کرد

عنوان

تیم ملی والیبال آلمان در نخستین بازی خود در هفته پنجم لیگ ملت‌های والیبال مقابل بلغارستان پیروز شد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، تیم ملی والیبال آلمان در نخستین بازی خود در هفته پنجم لیگ ملت های والیبال که به میزبانی سالن آزادی در تهران برگزار شد با نتیجه 3  بر 2  برابر بلغارستان به برتری دست یافت.

بلغارستان در ست نخست با ارائه یک بازی کم اشتباه تر 25 بر 21 برنده شد. ژرمن ها در ست دوم، بازی متفاوتی ارائه کردند و با اشتباهات کمتر توانستند 25 بر 22 پیروز شوند. بازی در ست سوم پایاپای پیش رفت ولی بلغارستان،  صاحب امتیازات حساس پایانی ست و در نهایت 25 بر 23 برنده شد. نتیجه ست چهارم 25 بر 23 به سود آلمان ثبت شد تا کار به ست پنجم کشیده شود. در ست پنجم نیز آلمان ها این برتر میدان بودند و 15 بر 13 پیروز شدند.

آلمان در بازی بعدی خود به مصاف کره جنوبی می رود و بلغارستان از ساعت 18:30 فردا با ایران روبه رو خواهد شد.

پیش از این بازی، صربستان در چین موفق شد تیم ملی کانادا را 3 بر صفر شکست دهد و آرژانتین در استرالیا 3 بر صفر از لهستان شکست خورد.

منبع: تسنیم

مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این رسانه صرفاً رسالت اطلاع‌رسانی خود را در این رابطه انجام می‌دهد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

مدیر کل اسبق دفتر وزارتی وزارت نیرودلایل قطعی‌های اخیر برق را تشریح کرد

امید واهی به غرب مانع توسعه نیروگاه‌ها شد

اروپا از کودتای ترکیه با خبر بود؟

 پانزدهم جولای ی دو‌سال پیش بود که ترکیه به سرخط خبر‌های جهان بدل شد. کودتای نافرجام ترکیه که هنوز ابهامات زیادی در آن وجود دارد. چیزی که در سالگرد این کودتا باعث دوباره مطرح شدن آن شده، توئیت خاویر سولانا، دبیرکل اسبق ناتو و مسئول پیشین سیاست خارجی اتحادیه اروپا، مبنی بر اطلاع داشتن اروپا و آمریکا از این کودتا بود.

شیعیان فوعه و کفریا از محاصره خارج می‌شوند

بر اساس این توافق حدود 7000 شهروند محاصره شده این دو شهر شیعه نشین از محاصره تروریست های "النصره، کتیبة التوحید والجهاد و تجمع سرایا داریا" خارج می‌شوند.

۸ اشتباه راهبردی تیم اقتصادی دولت

علیرغم تجربه بحران ارزی سال­های 90 و 91 و نیز ابلاغ سیاست­های کلی اقتصاد مقاومتی در بهمن ماه 1392 در راستای افزایش تاب­ آوری و مقاومت اقتصاد ایران در برابر تکانه­ های داخلی و بیرونی، همچنان طی ماه­ها و سالهای اخیر شاهد خطاهای راهبردی و تصمیمات اشتباه در دولت بودیم که موجبات کاهش 100 درصدی ارزش پول ملی طی هفت ماهه اخیر شد و به نوسانات لحظه ای دلار در بازار دامن زد.

مهم‌ترین مطالب سرویس

نگاهی متفاوت به کشورهای شرکت‌کننده در جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه
به وقت جام - قسمت ششم: فرانسه
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین