لیگ ملت‌‌های والیبال| آلمان بر بلغارستان غلبه کرد

عنوان

تیم ملی والیبال آلمان در نخستین بازی خود در هفته پنجم لیگ ملت‌های والیبال مقابل بلغارستان پیروز شد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، تیم ملی والیبال آلمان در نخستین بازی خود در هفته پنجم لیگ ملت های والیبال که به میزبانی سالن آزادی در تهران برگزار شد با نتیجه 3  بر 2  برابر بلغارستان به برتری دست یافت.

بلغارستان در ست نخست با ارائه یک بازی کم اشتباه تر 25 بر 21 برنده شد. ژرمن ها در ست دوم، بازی متفاوتی ارائه کردند و با اشتباهات کمتر توانستند 25 بر 22 پیروز شوند. بازی در ست سوم پایاپای پیش رفت ولی بلغارستان،  صاحب امتیازات حساس پایانی ست و در نهایت 25 بر 23 برنده شد. نتیجه ست چهارم 25 بر 23 به سود آلمان ثبت شد تا کار به ست پنجم کشیده شود. در ست پنجم نیز آلمان ها این برتر میدان بودند و 15 بر 13 پیروز شدند.

آلمان در بازی بعدی خود به مصاف کره جنوبی می رود و بلغارستان از ساعت 18:30 فردا با ایران روبه رو خواهد شد.

پیش از این بازی، صربستان در چین موفق شد تیم ملی کانادا را 3 بر صفر شکست دهد و آرژانتین در استرالیا 3 بر صفر از لهستان شکست خورد.

منبع: تسنیم

مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این رسانه صرفاً رسالت اطلاع‌رسانی خود را در این رابطه انجام می‌دهد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

روایت رئیس انجمن صنایع همگن و قطعات خودرو از تفاوت تحریم‌های ۹۰-۹۱ و ۹۷

اکنون هم تحریم خارجی هستیم هم داخلی

یادداشت مدیر شبکه ۳ در تقدیر از دکتر کدخدایی

آن هایی که در روزهای اخیر بیننده برنامه جسورانه "بدون توقف" از شبکه سه بوده اند، حتما شاهد پرسش و پاسخ جسورانه و بدون سانسور نفر دوم شورای نگهبان (آقای دکتر کدخدایی) با منتقدان جوان خود از طیف های مختلف بوده اند. به ویژه که شورای نگهبان همیشه از کانون های حملات رسانه های منتقد و البته معاند بوده است. اما ایشان با جسارتی مثال زدنی، بسیار صادقانه، با متانت و با سعه صدر پاسخ سوالات و مطالبات جوان ها را دادند

وزارت نفت بعد از تحریم‌ها نیز نفت را در بورس عرضه کند

محمدرضا سبزعلیپور با اشاره به ضرورت تداوم عرضه نفت در بورس گفت: اگر بخش خصوصی زیرساخت‌هایش را برای فروش درازمدت ایجاد کرد، تضمینی برای عرضه‌های نفت، بعد از تمام شدن جنگ اقتصادی وجود داشته باشد. سرمایه و پول امنیت می‌خواهد. باید برای کسانی که میخواهند در این زمینه فعالیت کنند، محیطی امن فراهم کنیم.

اروپا زندانبان برجام است

یک منتقد برجام اظهار داشت: از روز 13 اسفند 93 و چهار ماه پیش از «امضای» برجام به من اخطار کتبی دادند، در نتیجه تا پس از «اجرای » برجام نتوانستم اظهار نظری کنم.

مهم‌ترین مطالب سرویس

با تاکید بر احراز اشتباهات طاهری و معاونانش
عضو هیات مدیره پرسپولیس: مدیران سابق باید عذرخواهی کنند
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین