لیگ ملت‌‌های والیبال| آلمان بر بلغارستان غلبه کرد

عنوان

تیم ملی والیبال آلمان در نخستین بازی خود در هفته پنجم لیگ ملت‌های والیبال مقابل بلغارستان پیروز شد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، تیم ملی والیبال آلمان در نخستین بازی خود در هفته پنجم لیگ ملت های والیبال که به میزبانی سالن آزادی در تهران برگزار شد با نتیجه 3  بر 2  برابر بلغارستان به برتری دست یافت.

بلغارستان در ست نخست با ارائه یک بازی کم اشتباه تر 25 بر 21 برنده شد. ژرمن ها در ست دوم، بازی متفاوتی ارائه کردند و با اشتباهات کمتر توانستند 25 بر 22 پیروز شوند. بازی در ست سوم پایاپای پیش رفت ولی بلغارستان،  صاحب امتیازات حساس پایانی ست و در نهایت 25 بر 23 برنده شد. نتیجه ست چهارم 25 بر 23 به سود آلمان ثبت شد تا کار به ست پنجم کشیده شود. در ست پنجم نیز آلمان ها این برتر میدان بودند و 15 بر 13 پیروز شدند.

آلمان در بازی بعدی خود به مصاف کره جنوبی می رود و بلغارستان از ساعت 18:30 فردا با ایران روبه رو خواهد شد.

پیش از این بازی، صربستان در چین موفق شد تیم ملی کانادا را 3 بر صفر شکست دهد و آرژانتین در استرالیا 3 بر صفر از لهستان شکست خورد.

منبع: تسنیم

مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این رسانه صرفاً رسالت اطلاع‌رسانی خود را در این رابطه انجام می‌دهد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

در یک مناظره تلویزیونی بررسی شد؛اماواگرهای الحاق ایران به گروه ویژه اقدام

ایران با پذیرش شرایط FATF بازهم از لیست سیاه خارج نمی‌شود

مخاطرات اقتصادی نداشتن سفیر در هند و چین

 آمریکا در هفته‌های اخیر همه توان خود را برای رایزنی با مشتریان نفتی ما به کار گرفته است تا آنها را از خرید نفت ایران منصرف کند. اما دستگاه دیپلماسی جمهوری اسلامی در انفعال کامل است به طوریکه در چین و هند که خریدار بیش از 50 درصد نفت ایران هستند حتی سفیر هم نداریم.

مطابق اصل ۵۷ قانون اساسی از ۳ قوه مطالبه می‌کنیم

واژه نظارت بر رهبری نه در قانون اساسی آمده است و نه در‌ آیین‌نامه مجلس خبرگان. خبرگان از لحاظ حقوقی و فقهی و از لحاظ قانونی، نظارتی بر عملکرد رهبری ندارد چون اگر قرار باشد نظارت بر رهبری داشته باشیم، آن وقت خبرگان بر ولی، ولایت پیدا می‌کند، در حالی که خبرگان ولایتی بر ولی‌فقیه ندارد اما در چارچوب اصل 111 قانون اساسی برای نظارت بر تداوم صفات رهبری، کمیسیونی تشکیل شده به نام کمیسیون تحقیق و بررسی.

خروج آمریکا از برجام، تمسخر اصول اساسی حقوق بین‌الملل است

سرنوشت برجام یکی از مهمترین نگرانی‌های جهانی است و اقدام یک‌جانبه آمریکا در خروج از این توافق، تأثیرات منفی بر صلح و امنیت منطقه‌ای و بین‌المللی به همراه خواهد داشت.

مهم‌ترین مطالب سرویس

بهترین بازیکن جوان جام جهانی ۲۰۱۸:
به توصیه کادر فنی مصدومیتم را پنهان کردم
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین