معامله قرن؛ سعودی نقشی در مدیریت مسجد الاقصی گرفت بیت‌المقدس را واگذار کرد

افشای بخشی از جزئیات نقشه شوم آمریکا برای فلسطین از سوی هاآرتص

عنوان

روزنامه صهیونیستی هاآرتص بخشی از جزئیات «معامله قرن» آمریکا در خصوص فلسطین را فاش کرد.

به گزارش گروه بین الملل باشگاه خبرنگاران جوان به نقل از شبکه تلویزیونی الجزیره،  روزنامه صهیونیستی هاآرتص بخشی از جزئیات معامله قرن مورد نظر آمریکا در مسئله فلسطین را فاش کرد.

هاآرتص بر اساس آنچه اطلاعات موثق درباره معامله قرن خواند، فاش کرد این طرح مورد نظر آمریکا به فلسطینی ها پیشنهاد می کند اعلام شهرک «ابودیس» به عنوان پایتخت کشور فلسطین به جای قدس را بپذیرند.

این روزنامه صهیونیستی افزود: بر اساس این طرح، اسرائیل باید از سه محله در شمال و جنوب قدس عقب نشینی کند، اما بخش قدیمی شهر قدس و مسجدالاقصی در کنترل کامل اسرائیل باقی خواهند ماند.

روزنامه هاآرتص در ادامه تاکید کرد آمریکا، رژیم اشغالگر صهیونیستی را به عقب نشینی از هیچ شهرکی در کرانه باختری وادار نخواهد کرد. منطقه دشت اردن هم در کنترل کامل این رژیم باقی خواهد ماند.

کشور فلسطین که بر اساس این طرح تشکیل خواهد شد، خلع سلاح، بدون ارتش یا سلاح های سنگین خواهد بود.

هاآرتص همچنین در این گزارش، به نگرانی اردن از احتمال واگذاری نقشی در مدیریت مسجد الاقصی به سعودی ها اشاره کرد.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این رسانه صرفاً رسالت اطلاع‌رسانی خود را در این رابطه انجام می‌دهد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

رهبر انقلاب در دیدار خانواده شهدا:

جریان‌های سیاسی به دشمن میدان ندهند

تعلل وزارت نفت دلیل توقف عرضه نفت در بورس

حسن خسروجردی گفت: با تسویه ارزی ممکن است در فرآیند بازگشت پول دچار مشکل شویم نه اینکه پول نفت به خزانه برنگردد. بخش خصوصی توانایی صادرات نفت را داشته و باید شرایط را برای آن فراهم کرد.

بوطیقای جمع و جور فیلم سازی اصغر فرهادی: انتخاب و گناهان کوچک دیگر

فیلمساز ما در همه می دانند در نقش یک کارگردان بین المللی با تفکر و شیوه منحصر به فرد  فیلسازی اش ظاهر شده است و فیلمی را ساخته است که ابدا ربطی به سینمای ملی ایران ندارد؛ کما اینکه خود فرهادی نیز ضمن نگه داری عناصری که جزء لاینفک سینمایش به حساب می آیند سعی در آدابته کردن سینمایش با سبک اسپانیایی ها کرده است

قانون شدن لایحه حفاظت از خاک زمینه‌ساز فساد است

قاضی پور با اشاره به اشکالات اساسی لایحه حفاظت از خاک گفت: در این لایحه وظایف دستگاه‌های مرتبط به‌درستی مشخص نشده است و قانون شدن آن زمینه‌ساز فساد و افزایش پرونده‌های قضائی است. چرا سازمان حفاظت محیط‌زیست باید بدون حکم قضائی واحدهای تولیدی را پلمپ کند، مگر در قانون مراحل رسیدگی مشخص نشده است؟!

مهم‌ترین مطالب سرویس

مرگ انسانیت
می‌بینی ماریه؟
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین