باشگاه خبرنگاران جوان گزارش می‌دهد؛

حمله ضد انقلاب‌ها به رامبد جوان و خندوانه

عنوان

رسانه‌های ضد انقلاب در پروژه‌ای جدید با استناد به مدارک جعلی به سراغ رامبد جوان و برنامه پرمخاطب «خندوانه» رفته‌اند.

به گزارش خبرنگار حوزه رادیو تلویزیون گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان؛ شبکه نسیم چند سالی است که با فراهم کردن بستر نشاط و سرگرمی برنامه های موفقی، چون «دورهمی» و «خندوانه» را به روی آنتن صدا و سیما برده و توانسته با اجرا های موفق رامبد جوان و مهران مدیری ساعات مفرحی را برای خانواده ها رقم بزند. مدیری و جوان هر دو از بازیگران و کارگردان های نام آشنای سینما و تلویزیون هستند. افرادی که عنوان و کارنامه کاری آن ها روشن است و در کنار تمام حواشی که برایشان به وجود می آید در راستای تامین خوراک خوب ذهنی برای مخاطبان تلاش می کنند.

«خندوانه» مانند سریال های ۹۰ قسمتی طنز، از جمله برنامه های رسانه ملی است که با رسالت امیدبخشی، دغدغه حال خوب مردم را دارد تا پس از یک روز شلوغ کاری در ساعات پایانی شب آنها را شاد کند که همین موضوع گاه به مذاق برخی خوش نمی آید. برخی که ظاهرا نمی توانند تحمل کنند برنامه ای در رسانه ملی بتواند اقبال عمومی را به سمت خود جلب کند و با نگاه به منافع مردم به تولید برنامه بپردازد. یکی از این گروه ها، رسانه های ضد انقلاب هستند که ظاهرا از رامبد جوان و برنامه خندوانه زیاد خوششان نمی آید..، چون او و برنامه اش بدون اینکه بخواهد وارد بازی های سیاسی شود صرفا دغدغه اش ساعات خوش مردم بوده و بس.

خندوانه

ابتدا گفتند خواهر این مجری در یکی از سمت های دولتی مشغول به فعالیت است که بدون استناد به ادله محکمی در این موضوع ناموفق بودند. سپس انگشت اتهام را بر سرمایه گذاران (اسپانسر های مالی) «خندوانه» نشانه گرفته اند و مدعی شدند که رامبد جوان برای سرمایه گذاری با ارگان های حکومتی از جمله شهرداری و سپاه پاسداران اسلامی همکاری دارد تا به نوعی او را سیاسی نشان داده و اینکه حرف های معاندان را نمی زند، توجیه کرده باشند.

هر چند رامبد جوان از همان فصل اول برنامه خندوانه تا به امروز، در بخش های مختلف به وضوح تبلیغ حامیان مالی خود را کرده و هرشب از سرمایه گذاران خود مانند اپراتور های تلفن همراه و سامانه های بانکی نام برده است، اما حتی اگر بخواهیم حرف این معاندین را درست فرض کنیم، چه اشکالی دارد برخی دستگاه هایی که بودجه فرهنگی دارند پشت رامبد جوان یا «خندوانه» بایستند و به نوعی از لحظات شاد مردم حمایت کنند؟

خندوانه

در پروژه ای جدید علیه «خندوانه» هم اخیرا معاندین به سراغ سوژه جدیدی رفته اند و گفته اند رامبد جوان از عموی خود برای تامین سرمایه برنامه استفاده کرده. شخصی به نام ناصر جوان تبریزی که ادعا می کنند یکی از اعضای قدیمی سپاه پاسداران است و با درجه سرهنگ بازنشسته شده و هم اکنون در مناطق سوریه و عراق به صورت نامحسوس مسئولیت فرماندهی را بر عهده دارد. البته این موضوع هم بی پاسخ نمانده و رامبد جوان در یکی از پست های خود درباره آن توضیح داده است.

خندوانه

به نظر می رسد ناراحتی های معاندین از خوشی های مردم حالا حالا برای رامبد جوان و امثال رامبد جوان شایعه ساز باشد.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این رسانه صرفاً رسالت اطلاع‌رسانی خود را در این رابطه انجام می‌دهد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

  • Hosain L یکشنبه ۳ تیر ۱۳۹۷ ۵:۳۶:۴۱
    پاسخ 0 |

    جمهوری اسلامی ایران و ملتش همیشه جاویدان و به امید خدا هر روز بهتر از دیروز خواهند بود تا کور شود هر آنکه نتواند دید.

روایت رئیس انجمن صنایع همگن و قطعات خودرو از تفاوت تحریم‌های ۹۰-۹۱ و ۹۷

اکنون هم تحریم خارجی هستیم هم داخلی

یادداشت مدیر شبکه ۳ در تقدیر از دکتر کدخدایی

آن هایی که در روزهای اخیر بیننده برنامه جسورانه "بدون توقف" از شبکه سه بوده اند، حتما شاهد پرسش و پاسخ جسورانه و بدون سانسور نفر دوم شورای نگهبان (آقای دکتر کدخدایی) با منتقدان جوان خود از طیف های مختلف بوده اند. به ویژه که شورای نگهبان همیشه از کانون های حملات رسانه های منتقد و البته معاند بوده است. اما ایشان با جسارتی مثال زدنی، بسیار صادقانه، با متانت و با سعه صدر پاسخ سوالات و مطالبات جوان ها را دادند

وزارت نفت بعد از تحریم‌ها نیز نفت را در بورس عرضه کند

محمدرضا سبزعلیپور با اشاره به ضرورت تداوم عرضه نفت در بورس گفت: اگر بخش خصوصی زیرساخت‌هایش را برای فروش درازمدت ایجاد کرد، تضمینی برای عرضه‌های نفت، بعد از تمام شدن جنگ اقتصادی وجود داشته باشد. سرمایه و پول امنیت می‌خواهد. باید برای کسانی که میخواهند در این زمینه فعالیت کنند، محیطی امن فراهم کنیم.

اروپا زندانبان برجام است

یک منتقد برجام اظهار داشت: از روز 13 اسفند 93 و چهار ماه پیش از «امضای» برجام به من اخطار کتبی دادند، در نتیجه تا پس از «اجرای » برجام نتوانستم اظهار نظری کنم.

مهم‌ترین مطالب سرویس

نگاهی به گزارش «صد سال پیش در ایران چه خبر بود» بی‌بی‌سی
چرا بی‌بی‌سی به پرونده قحطی بزرگ و نسل کشی ایرانیان پرداخت؟
قره باغی خواننده آهنگ «امریکا امریکا ننگ به نیرنگ تو»:
می‌خواهند به سرنوشت خاشقچی دچار شوم / اپرایی واقعی در راه است
حکایت اربعین 
مدل مدیریت اسلامی
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین