جام جهانی ۲۰۱۸| کی‌روش یکی از ۳ گزینه اصلی سرمربیگری الجزایر

عنوان

فدراسیون فوتبال الجزایر، سرمربی کنونی تیم ملی کشورمان را به عنوان یکی از گزینه‌های اصلی سرمربیگری این تیم آفریقایی در نظر دارد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، فدراسیون فوتبال الجزایر روز گذشته (یکشنبه) به طور رسمی رباح ماجر را از سرمربیگری تیم ملی فوتبال این کشور اخراج کرد و اکنون به دنبال یافتن گزینه ای مناسب برای سپردن هدایت این تیم آفریقایی است. الجزایر با ماجر از رسیدن به جام جهانی 2018 روسیه بازماند.

 سایت «فوت مرکاتو» فرانسه با انتشار گزارشی مدعی شد که وحید حلیل هودزیچ سرمربی پیشین تیم ملی ژاپن، کارلوس کی روش سرمربی تیم ملی ایران و اِروی رنا سرمربی تیم ملی مراکش گزینه های اصلی فدراسیون فوتبال الجزایر برای سرمربیگری این تیم است.  

خیرالدین زطشی، رئیس فدراسیون فوتبال الجزایر در این باره گفت: ما سرمربی باتجربه ای را استخدام خواهیم کرد که تجربه کار در سطح قاره آفریقا را داشته باشد. وحید حلیل هودزیچ و اروی رنار کارنامه های جذابی دارند و می توانند انتظارات ما را برآورده کنند. کارلوس کی روش هم همچنان مربی حرفه ای است. از بازیکنان می خواهم که به کارشان ادامه دهند و بهترین عملکرد را برای تیم ملی الجزایر داشته باشند.

منبع: تسنیم

مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این رسانه صرفاً رسالت اطلاع‌رسانی خود را در این رابطه انجام می‌دهد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

نگاهی به پدیده فقر و کارهای خیریه

قیمتِ کار خیر

صعود جوانان، سقوط پیشکسوت‌ها!

سی‌وهفتمین جشنواره فیلم فجر را باید جشنواره «تنوع و تکنیک» نامید؛ جشنواره‌ای که مهمترین ویژگی آن که گاهی تبدیل به بزرگترین نقطه قوت آن و گاهی تبدیل به بزرگترین نقطه ضعف آن می‌شد، همین «تنوع و تکنیک» بود!

تشکیل وزارت بازرگانی مشکلی را حل نخواهد کرد

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس: تشکیل وزارت بازرگانی هزینه و وقت زیادی را تلف خواهد کرد. اینکه دولت به بهانه ساماندهی وضعیت فعلی به دنبال تشکیل وزارت بازرگانی است، پذیرفتنی نمی‌باشد. با تشکیل وزارت بازرگانی مشکلی حل نخواهد نشد. حتی می‌توان گفت مشکلات دیگری ایجاد می‌شود.

ارتباط عاملان جنایت با برخی کشورهای منطقه

حضرت آیت الله خامنه‌ای در پیامی شهادت جمعی از پاسداران انقلاب اسلامی در حادثه تروریستی سیستان و بلوچستان را تسلیت گفتند.

مهم‌ترین مطالب سرویس

یک نکتهٔ زبانی دربارهٔ مصاحبهٔ کارلوس کی‌روش
سخنان جنجالی کیروش یا ترجمه جنجالی؟
جام ملت های آسیا ۲۰۱۹- امارات
عکس جالب از دو هوادار ایرانی در صفحه رسمی AFC
جام ملت های آسیا ۲۰۱۹- امارات
۴ لژیونر به اردوی تیم ملی اضافه شدند
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین