تلاش دشمنان قسم خورده ایران در مسیر چهل ساله انقلاب به روایت تصویر

مستند کامل «خواب‌های آشفته»

مستند خواب آشفته

از همان ابتدای شکل‌گیری انقلاب اسلامی همواره تلاش برای تخریب دستاوردهای آن توسط دشمنان به کار گرفته‌ شده است. جنگ علیه ایران حدود ۴۰ سال است که با روش‌های گوناگون ادامه پیدا کرده و دشمنان کشورمان حتی یک ثانیه از پا ننشسته‌اند. فیلم زیر، مسیری که قطار انقلاب تا به کنون طی کرده و نقشه‌های دشمنان برای کشورمان که نقش بر آب شده را به تصویر کشیده است.

گالری فیلم

دانلود فیلم:مستند خواب آشفته

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

مدیر کل اسبق دفتر وزارتی وزارت نیرودلایل قطعی‌های اخیر برق را تشریح کرد

امید واهی به غرب مانع توسعه نیروگاه‌ها شد

اروپا از کودتای ترکیه با خبر بود؟

 پانزدهم جولای ی دو‌سال پیش بود که ترکیه به سرخط خبر‌های جهان بدل شد. کودتای نافرجام ترکیه که هنوز ابهامات زیادی در آن وجود دارد. چیزی که در سالگرد این کودتا باعث دوباره مطرح شدن آن شده، توئیت خاویر سولانا، دبیرکل اسبق ناتو و مسئول پیشین سیاست خارجی اتحادیه اروپا، مبنی بر اطلاع داشتن اروپا و آمریکا از این کودتا بود.

شیعیان فوعه و کفریا از محاصره خارج می‌شوند

بر اساس این توافق حدود 7000 شهروند محاصره شده این دو شهر شیعه نشین از محاصره تروریست های "النصره، کتیبة التوحید والجهاد و تجمع سرایا داریا" خارج می‌شوند.

۸ اشتباه راهبردی تیم اقتصادی دولت

علیرغم تجربه بحران ارزی سال­های 90 و 91 و نیز ابلاغ سیاست­های کلی اقتصاد مقاومتی در بهمن ماه 1392 در راستای افزایش تاب­ آوری و مقاومت اقتصاد ایران در برابر تکانه­ های داخلی و بیرونی، همچنان طی ماه­ها و سالهای اخیر شاهد خطاهای راهبردی و تصمیمات اشتباه در دولت بودیم که موجبات کاهش 100 درصدی ارزش پول ملی طی هفت ماهه اخیر شد و به نوسانات لحظه ای دلار در بازار دامن زد.

  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین