مدیر نقل و انتقالات استقلال متهم ردیف اول/خانه تکانی پیش از فصل آبی‌ها

عنوان

مسئول نقل و انتقالات باشگاه استقلال پیش از آغاز فصل اقدام به جذب بازیکنانی کرد که بیشتر آن‌ها مدنظر وینفرد شفر نبودند.

به گزارش  خبرنگار فوتبال و فوتسال گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان؛ مسئول نقل و انتقالات باشگاه استقلال پیش از آغاز فصل نقل و انتقالات هجدهمین دوره لیگ برتر فوتبال اقدام به جذب بازیکنانی کرد که بیشتر آن ها مصدوم بودند و یا مد نظر وینفرد شفر سرمربی آبی پوشان پایتخت نبودند.

خریدهاى شبانه این مدیراستقلالى باعث شده تا نه تنها صداى هواداران در بیاید بلکه وینفرد شفر هم به سیم آخر بزند.

از میان خریدهایى صورت گرفته میثم تیمورى و مرتضی آقاخان مصدوم هستند و دیدارهاى ابتدایى فصل جدید را از دست مى دهند، برخی بازیکنان جوان هم قرارداد خود را با استقلال فسخ کردند و راهى باشگاه هاى دیگر شده اند.

عملکرد مسئول نقل و انتقالات استقلال باعث شده تا اعضاى هیئت مدیره این باشگاه رضایت چندانى از وضعیت حال حاضر نداشته باشند، تا جایى که احتمال دارد در اولین جلسه هیئت مدیره برگه خروج این مدیر از استقلال امضاء شود.

این وضعیت صداى پیشکسوتان استقلال و برخى از نمایندگان مجلس شوراى اسلامى را هم در آورده و بعید نیست آن ها طى نامه اى به وزیر ورزش و جوانان خواستار بررسى عملکرد این مدیر شوند.

در حال حاضر شفر ناراحتى خود از شرایط حال حاضر استقلال را به گوش مدیران این باشگاه رسانده و به آن ها اعلام کرده که به موفقیت استقلال دل خوش نکنند. همین موضوع هم باعث شده تا اعضاى هیئت مدیره آبی پوشان پایتخت به فکر تغییرات اساسی باشند.

یکى از اعضاى هیئت مدیره استقلال که نخواست نامش فاش شود درباره اتفاقات این روزهاى استقلال گفت: بدون شک با این عملکرد در نقل و انتقالات جدایى پندار توفیقى مسئول نقل و انتقالات باشگاه حتمی است و اجازه نمى دهیم بیش از این هواداران استقلال اذیت شوند.

بیشتر بخوانید:

لیست بازیکنان استقلال تغییر می کند

دست رد سازمان لیگ فوتبال بر سینه استقلالى ها

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این رسانه صرفاً رسالت اطلاع‌رسانی خود را در این رابطه انجام می‌دهد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

مدیر کل اسبق دفتر وزارتی وزارت نیرودلایل قطعی‌های اخیر برق را تشریح کرد

امید واهی به غرب مانع توسعه نیروگاه‌ها شد

اروپا از کودتای ترکیه با خبر بود؟

 پانزدهم جولای ی دو‌سال پیش بود که ترکیه به سرخط خبر‌های جهان بدل شد. کودتای نافرجام ترکیه که هنوز ابهامات زیادی در آن وجود دارد. چیزی که در سالگرد این کودتا باعث دوباره مطرح شدن آن شده، توئیت خاویر سولانا، دبیرکل اسبق ناتو و مسئول پیشین سیاست خارجی اتحادیه اروپا، مبنی بر اطلاع داشتن اروپا و آمریکا از این کودتا بود.

شیعیان فوعه و کفریا از محاصره خارج می‌شوند

بر اساس این توافق حدود 7000 شهروند محاصره شده این دو شهر شیعه نشین از محاصره تروریست های "النصره، کتیبة التوحید والجهاد و تجمع سرایا داریا" خارج می‌شوند.

۸ اشتباه راهبردی تیم اقتصادی دولت

علیرغم تجربه بحران ارزی سال­های 90 و 91 و نیز ابلاغ سیاست­های کلی اقتصاد مقاومتی در بهمن ماه 1392 در راستای افزایش تاب­ آوری و مقاومت اقتصاد ایران در برابر تکانه­ های داخلی و بیرونی، همچنان طی ماه­ها و سالهای اخیر شاهد خطاهای راهبردی و تصمیمات اشتباه در دولت بودیم که موجبات کاهش 100 درصدی ارزش پول ملی طی هفت ماهه اخیر شد و به نوسانات لحظه ای دلار در بازار دامن زد.

مهم‌ترین مطالب سرویس

نگاهی متفاوت به کشورهای شرکت‌کننده در جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه
به وقت جام - قسمت ششم: فرانسه
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین