مدیر نقل و انتقالات استقلال متهم ردیف اول/خانه تکانی پیش از فصل آبی‌ها

عنوان

مسئول نقل و انتقالات باشگاه استقلال پیش از آغاز فصل اقدام به جذب بازیکنانی کرد که بیشتر آن‌ها مدنظر وینفرد شفر نبودند.

به گزارش  خبرنگار فوتبال و فوتسال گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان؛ مسئول نقل و انتقالات باشگاه استقلال پیش از آغاز فصل نقل و انتقالات هجدهمین دوره لیگ برتر فوتبال اقدام به جذب بازیکنانی کرد که بیشتر آن ها مصدوم بودند و یا مد نظر وینفرد شفر سرمربی آبی پوشان پایتخت نبودند.

خریدهاى شبانه این مدیراستقلالى باعث شده تا نه تنها صداى هواداران در بیاید بلکه وینفرد شفر هم به سیم آخر بزند.

از میان خریدهایى صورت گرفته میثم تیمورى و مرتضی آقاخان مصدوم هستند و دیدارهاى ابتدایى فصل جدید را از دست مى دهند، برخی بازیکنان جوان هم قرارداد خود را با استقلال فسخ کردند و راهى باشگاه هاى دیگر شده اند.

عملکرد مسئول نقل و انتقالات استقلال باعث شده تا اعضاى هیئت مدیره این باشگاه رضایت چندانى از وضعیت حال حاضر نداشته باشند، تا جایى که احتمال دارد در اولین جلسه هیئت مدیره برگه خروج این مدیر از استقلال امضاء شود.

این وضعیت صداى پیشکسوتان استقلال و برخى از نمایندگان مجلس شوراى اسلامى را هم در آورده و بعید نیست آن ها طى نامه اى به وزیر ورزش و جوانان خواستار بررسى عملکرد این مدیر شوند.

در حال حاضر شفر ناراحتى خود از شرایط حال حاضر استقلال را به گوش مدیران این باشگاه رسانده و به آن ها اعلام کرده که به موفقیت استقلال دل خوش نکنند. همین موضوع هم باعث شده تا اعضاى هیئت مدیره آبی پوشان پایتخت به فکر تغییرات اساسی باشند.

یکى از اعضاى هیئت مدیره استقلال که نخواست نامش فاش شود درباره اتفاقات این روزهاى استقلال گفت: بدون شک با این عملکرد در نقل و انتقالات جدایى پندار توفیقى مسئول نقل و انتقالات باشگاه حتمی است و اجازه نمى دهیم بیش از این هواداران استقلال اذیت شوند.

بیشتر بخوانید:

لیست بازیکنان استقلال تغییر می کند

دست رد سازمان لیگ فوتبال بر سینه استقلالى ها

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این رسانه صرفاً رسالت اطلاع‌رسانی خود را در این رابطه انجام می‌دهد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

روایت رئیس انجمن صنایع همگن و قطعات خودرو از تفاوت تحریم‌های ۹۰-۹۱ و ۹۷

اکنون هم تحریم خارجی هستیم هم داخلی

یادداشت مدیر شبکه ۳ در تقدیر از دکتر کدخدایی

آن هایی که در روزهای اخیر بیننده برنامه جسورانه "بدون توقف" از شبکه سه بوده اند، حتما شاهد پرسش و پاسخ جسورانه و بدون سانسور نفر دوم شورای نگهبان (آقای دکتر کدخدایی) با منتقدان جوان خود از طیف های مختلف بوده اند. به ویژه که شورای نگهبان همیشه از کانون های حملات رسانه های منتقد و البته معاند بوده است. اما ایشان با جسارتی مثال زدنی، بسیار صادقانه، با متانت و با سعه صدر پاسخ سوالات و مطالبات جوان ها را دادند

وزارت نفت بعد از تحریم‌ها نیز نفت را در بورس عرضه کند

محمدرضا سبزعلیپور با اشاره به ضرورت تداوم عرضه نفت در بورس گفت: اگر بخش خصوصی زیرساخت‌هایش را برای فروش درازمدت ایجاد کرد، تضمینی برای عرضه‌های نفت، بعد از تمام شدن جنگ اقتصادی وجود داشته باشد. سرمایه و پول امنیت می‌خواهد. باید برای کسانی که میخواهند در این زمینه فعالیت کنند، محیطی امن فراهم کنیم.

اروپا زندانبان برجام است

یک منتقد برجام اظهار داشت: از روز 13 اسفند 93 و چهار ماه پیش از «امضای» برجام به من اخطار کتبی دادند، در نتیجه تا پس از «اجرای » برجام نتوانستم اظهار نظری کنم.

مهم‌ترین مطالب سرویس

با تاکید بر احراز اشتباهات طاهری و معاونانش
عضو هیات مدیره پرسپولیس: مدیران سابق باید عذرخواهی کنند
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین