مدیر نقل و انتقالات استقلال متهم ردیف اول/خانه تکانی پیش از فصل آبی‌ها

عنوان

مسئول نقل و انتقالات باشگاه استقلال پیش از آغاز فصل اقدام به جذب بازیکنانی کرد که بیشتر آن‌ها مدنظر وینفرد شفر نبودند.

به گزارش  خبرنگار فوتبال و فوتسال گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان؛ مسئول نقل و انتقالات باشگاه استقلال پیش از آغاز فصل نقل و انتقالات هجدهمین دوره لیگ برتر فوتبال اقدام به جذب بازیکنانی کرد که بیشتر آن ها مصدوم بودند و یا مد نظر وینفرد شفر سرمربی آبی پوشان پایتخت نبودند.

خریدهاى شبانه این مدیراستقلالى باعث شده تا نه تنها صداى هواداران در بیاید بلکه وینفرد شفر هم به سیم آخر بزند.

از میان خریدهایى صورت گرفته میثم تیمورى و مرتضی آقاخان مصدوم هستند و دیدارهاى ابتدایى فصل جدید را از دست مى دهند، برخی بازیکنان جوان هم قرارداد خود را با استقلال فسخ کردند و راهى باشگاه هاى دیگر شده اند.

عملکرد مسئول نقل و انتقالات استقلال باعث شده تا اعضاى هیئت مدیره این باشگاه رضایت چندانى از وضعیت حال حاضر نداشته باشند، تا جایى که احتمال دارد در اولین جلسه هیئت مدیره برگه خروج این مدیر از استقلال امضاء شود.

این وضعیت صداى پیشکسوتان استقلال و برخى از نمایندگان مجلس شوراى اسلامى را هم در آورده و بعید نیست آن ها طى نامه اى به وزیر ورزش و جوانان خواستار بررسى عملکرد این مدیر شوند.

در حال حاضر شفر ناراحتى خود از شرایط حال حاضر استقلال را به گوش مدیران این باشگاه رسانده و به آن ها اعلام کرده که به موفقیت استقلال دل خوش نکنند. همین موضوع هم باعث شده تا اعضاى هیئت مدیره آبی پوشان پایتخت به فکر تغییرات اساسی باشند.

یکى از اعضاى هیئت مدیره استقلال که نخواست نامش فاش شود درباره اتفاقات این روزهاى استقلال گفت: بدون شک با این عملکرد در نقل و انتقالات جدایى پندار توفیقى مسئول نقل و انتقالات باشگاه حتمی است و اجازه نمى دهیم بیش از این هواداران استقلال اذیت شوند.

بیشتر بخوانید:

لیست بازیکنان استقلال تغییر می کند

دست رد سازمان لیگ فوتبال بر سینه استقلالى ها

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این رسانه صرفاً رسالت اطلاع‌رسانی خود را در این رابطه انجام می‌دهد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

نماینده سابق ایران در هیات عامل اوپک

غیبت زنگنه مجوز افزایش تولید جهانی نفت را صادر کرد!

نقوی حسینی:‌ تروریست‌ها ۱۲ دقیقه تیر‌اندازی کردند/ برخی مجروحان تیرخلاص خورده بودند/ ضعف امنیتی رژه روشن است +فیلم

چهار تروریست به راحتی ۱۲ دقیقه تیراندازی کرده، رفت‌وآمد داشتند، خشاب خود را عوض کردند و با هم صحبت می‌کردند و هیچ کس به آنها حتی شلیک هم نکرد.

آمریکا پنهان نمی‌کند که به‌دنبال براندازی در ایران است

رئیس جمهور با حضور در مجمع عمومی سازمان ملل گفت: هرگونه گفت‌وگویی باید در تداوم برجام و قطعنامه ۲۲۳۱ شورای امنیت باشد، نه با اِعراض از آن و بازگشت به گذشته، که این ارتجاعی بزرگ است.

نظرات مجمع درباره لوایح پالرمو و پولشویی اعمالی است نه ارشادی

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام با بیان اینکه لوایح پالرمو و پولشویی به هیأت عالی نظارت مجمع می‌آیند، تصریح کرد: نظرات هیأت عالی نظارت اعمالی است ولی اعمالی برای «اصلاح» است؛ یعنی باید اصلاح در آن صورت بگیرد تا با سیاست‌های کلی انطباق پیدا کند.

مهم‌ترین مطالب سرویس

  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین