رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر پایتخت خبر داد

۹ هزار و ۲۶۵ نفر معتاد و موادفروش پایتخت شناسایی و دستگیر شدند + عکس

عنوان

سرهنگ بخشنده از شناسایی و دستگیری ۹ هزار و ۲۶۵ نفر معتاد و قاچاقچی موادمخدر در پایتخت خبر داد.

به گزارش خبرنگار حوزه حوادث و انتظامی گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان؛ سرهنگ محمد بخشنده رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر پایتخت در رابطه با شناسایی و دستگیری معتادان و موادفروشان شهر تهران، اظهار کرد: از ابتدای سال تاکنون اقدامات خوبی در زمینه شناسایی و انهدام باندهای موادمخدر  انجام شده است و در این رابطه 43 نفر قاچاقچی شناسایی و دستگیر شدند.

وی در ادامه گفت: 9 هزار و 265 نفر از افرادی که مرتبط با جرایم موادمخدر بودند توسط پلیس مبارزه با موادمخدر شناسایی و دستگیر شدند که تعداد دستگیر شدگان در امسال نسبت به سال گذشته، 85 درصد افزایش یافته است.

سرهنگ بخشنده بیان کرد: 6 هزار و 464 معتاد در شهر تهران جمع آوری کردیم که حدود 2 تن و 192 کیلوگرم انواع موادمخدر از آن ها کشف و ضبط شد.

9 هزار و 265 نفر معتاد و موادفروش پایتخت شناسایی و دستگیر شدند

130 کیلوگرم حشیش در کامیون جاسازی شده کشف شد

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر پایتخت تصریح کرد: یک باند قاچاق موادمخدر که در حال جابجایی 130 کیلوگرم موادمخدر از نوع حشیش از بندرعباس به سمت تهران بود، توسط مأموران مبارزه با موادمخدر شناسایی و دستگیر شدند.

سرهنگ بخشنده تصریح کرد: در بازجویی از راننده کامیون مشخص شد که این راننده به سفارش یک فرد ناشناس در بندرعباس 130 کیلوگرم موادمخدر از نوع حشیش را در کامیون خود جاسازی کرده است.

9 هزار و 265 نفر معتاد و موادفروش پایتخت شناسایی و دستگیر شدند

وی افزود: راننده در اظهاراتش به پلیس گفت: به ازای هر کیلو موادمخدر 170 هزار تومان به من هزینه حمل بار می دادند و من هم با توجه به اینکه در گذشته لوازم و اثاثیه منزل همین فرد ناشناس را به شهرستانی منتقل کرده بودم، قبول کردم که این بار را برایش جابجا کنم و قرار شد که در تهران با من تماس بگیرند و بار را تحویل اشخاص دیگری بدهم.

سرهنگ بخشنده گفت: وی در رابطه با سوابق خود این گونه پاسخ داد که من سابقه دار نیستم و به دلیل مشکلات اقتصادی و اینکه باید دیه 204 میلیون تومانی تصادف خود را پرداخت کنم، اقدام به حمل مواد کردم و دیگر هم چنین کاری را انجام نخواهم داد و به اجبار و فشار اقتصادی دست به این کار زدم.

9 هزار و 265 نفر معتاد و موادفروش پایتخت شناسایی و دستگیر شدند

در حال تکمیل...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این رسانه صرفاً رسالت اطلاع‌رسانی خود را در این رابطه انجام می‌دهد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

مدیر کل اسبق دفتر وزارتی وزارت نیرودلایل قطعی‌های اخیر برق را تشریح کرد

امید واهی به غرب مانع توسعه نیروگاه‌ها شد

اروپا از کودتای ترکیه با خبر بود؟

 پانزدهم جولای ی دو‌سال پیش بود که ترکیه به سرخط خبر‌های جهان بدل شد. کودتای نافرجام ترکیه که هنوز ابهامات زیادی در آن وجود دارد. چیزی که در سالگرد این کودتا باعث دوباره مطرح شدن آن شده، توئیت خاویر سولانا، دبیرکل اسبق ناتو و مسئول پیشین سیاست خارجی اتحادیه اروپا، مبنی بر اطلاع داشتن اروپا و آمریکا از این کودتا بود.

شیعیان فوعه و کفریا از محاصره خارج می‌شوند

بر اساس این توافق حدود 7000 شهروند محاصره شده این دو شهر شیعه نشین از محاصره تروریست های "النصره، کتیبة التوحید والجهاد و تجمع سرایا داریا" خارج می‌شوند.

۸ اشتباه راهبردی تیم اقتصادی دولت

علیرغم تجربه بحران ارزی سال­های 90 و 91 و نیز ابلاغ سیاست­های کلی اقتصاد مقاومتی در بهمن ماه 1392 در راستای افزایش تاب­ آوری و مقاومت اقتصاد ایران در برابر تکانه­ های داخلی و بیرونی، همچنان طی ماه­ها و سالهای اخیر شاهد خطاهای راهبردی و تصمیمات اشتباه در دولت بودیم که موجبات کاهش 100 درصدی ارزش پول ملی طی هفت ماهه اخیر شد و به نوسانات لحظه ای دلار در بازار دامن زد.

مهم‌ترین مطالب سرویس

مدیر مرکز مشاوره جهاد دانشگاهی دانشگاه الزهرا مطرح کرد:
مدگرایی، عامل موثر در خودزنی دختران نوجوان
معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد امام خمینی (ره) خبرداد
کمک ۵۲۱ میلیارد تومانی مردم به کمیته امداد امام خمینی(ره) در سه‌ ماهه نخست امسال
گزارش مردمی متفاوت از آبادان-خرمشهر
آبادان برزیلته؛آبادان آب شورِته
رئیس کمیسیون حمل و نقل شورای شهر در گفت‌وگو با فارس:
شهرداری پاسخ نمی دهد که آرم های طرح ترافیک را چطور توزیع کرده است
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین