رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر پایتخت خبر داد

۹ هزار و ۲۶۵ نفر معتاد و موادفروش پایتخت شناسایی و دستگیر شدند + عکس

عنوان

سرهنگ بخشنده از شناسایی و دستگیری ۹ هزار و ۲۶۵ نفر معتاد و قاچاقچی موادمخدر در پایتخت خبر داد.

به گزارش خبرنگار حوزه حوادث و انتظامی گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان؛ سرهنگ محمد بخشنده رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر پایتخت در رابطه با شناسایی و دستگیری معتادان و موادفروشان شهر تهران، اظهار کرد: از ابتدای سال تاکنون اقدامات خوبی در زمینه شناسایی و انهدام باندهای موادمخدر  انجام شده است و در این رابطه 43 نفر قاچاقچی شناسایی و دستگیر شدند.

وی در ادامه گفت: 9 هزار و 265 نفر از افرادی که مرتبط با جرایم موادمخدر بودند توسط پلیس مبارزه با موادمخدر شناسایی و دستگیر شدند که تعداد دستگیر شدگان در امسال نسبت به سال گذشته، 85 درصد افزایش یافته است.

سرهنگ بخشنده بیان کرد: 6 هزار و 464 معتاد در شهر تهران جمع آوری کردیم که حدود 2 تن و 192 کیلوگرم انواع موادمخدر از آن ها کشف و ضبط شد.

9 هزار و 265 نفر معتاد و موادفروش پایتخت شناسایی و دستگیر شدند

130 کیلوگرم حشیش در کامیون جاسازی شده کشف شد

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر پایتخت تصریح کرد: یک باند قاچاق موادمخدر که در حال جابجایی 130 کیلوگرم موادمخدر از نوع حشیش از بندرعباس به سمت تهران بود، توسط مأموران مبارزه با موادمخدر شناسایی و دستگیر شدند.

سرهنگ بخشنده تصریح کرد: در بازجویی از راننده کامیون مشخص شد که این راننده به سفارش یک فرد ناشناس در بندرعباس 130 کیلوگرم موادمخدر از نوع حشیش را در کامیون خود جاسازی کرده است.

9 هزار و 265 نفر معتاد و موادفروش پایتخت شناسایی و دستگیر شدند

وی افزود: راننده در اظهاراتش به پلیس گفت: به ازای هر کیلو موادمخدر 170 هزار تومان به من هزینه حمل بار می دادند و من هم با توجه به اینکه در گذشته لوازم و اثاثیه منزل همین فرد ناشناس را به شهرستانی منتقل کرده بودم، قبول کردم که این بار را برایش جابجا کنم و قرار شد که در تهران با من تماس بگیرند و بار را تحویل اشخاص دیگری بدهم.

سرهنگ بخشنده گفت: وی در رابطه با سوابق خود این گونه پاسخ داد که من سابقه دار نیستم و به دلیل مشکلات اقتصادی و اینکه باید دیه 204 میلیون تومانی تصادف خود را پرداخت کنم، اقدام به حمل مواد کردم و دیگر هم چنین کاری را انجام نخواهم داد و به اجبار و فشار اقتصادی دست به این کار زدم.

9 هزار و 265 نفر معتاد و موادفروش پایتخت شناسایی و دستگیر شدند

در حال تکمیل...

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این رسانه صرفاً رسالت اطلاع‌رسانی خود را در این رابطه انجام می‌دهد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

روایت رئیس انجمن صنایع همگن و قطعات خودرو از تفاوت تحریم‌های ۹۰-۹۱ و ۹۷

اکنون هم تحریم خارجی هستیم هم داخلی

یادداشت مدیر شبکه ۳ در تقدیر از دکتر کدخدایی

آن هایی که در روزهای اخیر بیننده برنامه جسورانه "بدون توقف" از شبکه سه بوده اند، حتما شاهد پرسش و پاسخ جسورانه و بدون سانسور نفر دوم شورای نگهبان (آقای دکتر کدخدایی) با منتقدان جوان خود از طیف های مختلف بوده اند. به ویژه که شورای نگهبان همیشه از کانون های حملات رسانه های منتقد و البته معاند بوده است. اما ایشان با جسارتی مثال زدنی، بسیار صادقانه، با متانت و با سعه صدر پاسخ سوالات و مطالبات جوان ها را دادند

وزارت نفت بعد از تحریم‌ها نیز نفت را در بورس عرضه کند

محمدرضا سبزعلیپور با اشاره به ضرورت تداوم عرضه نفت در بورس گفت: اگر بخش خصوصی زیرساخت‌هایش را برای فروش درازمدت ایجاد کرد، تضمینی برای عرضه‌های نفت، بعد از تمام شدن جنگ اقتصادی وجود داشته باشد. سرمایه و پول امنیت می‌خواهد. باید برای کسانی که میخواهند در این زمینه فعالیت کنند، محیطی امن فراهم کنیم.

اروپا زندانبان برجام است

یک منتقد برجام اظهار داشت: از روز 13 اسفند 93 و چهار ماه پیش از «امضای» برجام به من اخطار کتبی دادند، در نتیجه تا پس از «اجرای » برجام نتوانستم اظهار نظری کنم.

مهم‌ترین مطالب سرویس

عدالتخواهی در بین جوان‌ها زنده‌ست
ده‌ونک؛ ماجرای قانون و انصاف!
مدیرکل تامین اجتماعی غرب تهران مطرح کرد؛
پرداخت کمک هزینه ازدواج بدون محدودیت زمانی
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین