به دلیل انتقاد از قائم مقامی الیاس حضرتی

مسئول کمیته مالی و پشتیبانی حزب اعتماد ملی استعفا کرد

عنوان

مسئول کمیته مالی و پشتیبانی حزب اعتماد ملی به دلیل اختلافات اخیر در ارکان این حزب از مسئولیت‌های خود استعفا کرد.

به گزارش خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری فارس، قربانعلی قائمی مسئول کمیته مالی و پشتیبانی و قائم مقام حزب اعتماد ملی در استان تهران به دلیل انتقاد از قائم مقامی الیاس حضرتی و در پی اختلافات اخیر در ارکان حزب اعتماد ملی از مسئولیت های خود در این حزب استعفا کرد.

در متن استعفای قائمی آمده است:

بدهی است که شورای مرکزی و ارکان حزب باید با رأی دوره ای اعضای فعال و واجد شرایط از تمام گروه ها و اقشار و از همه شهرستان ها و استان ها در سراسر کشور انتخاب شوند در حالی که از سال 87 (زمان برگزاری اولین کنگره حزب) تا چهارم خرداد سال 97 که کنگره دوم نیمه تمام ماند همان افرادی که در سال 87 برای مدت 2 سال انتخاب شدند هنوز هم حاکم مطلق حزب هستند. 

در بخش دیگر این استعفا نامه می خوانیم: انتظار این بود که جوانان و بانوان کشورم بتوانند در مسیر انجام فعالیت های حزبی و در عرضه خود برای انتخاب شدن و تلاش انتخاباتی به شورای مرکزی و ارکان حزب وارد شوند و شاهد تغییرات و پیشرفت رو به آینده و کادرسازی باشیم.

قائمی در استعفای خود آورده است: اعضای شورای مرکزی فعلی که از سال 87 تا 89 به صورت قانونی مسئولیت داشته اند و از سال 89 تا 97 و تا سال 99 عضویت در شورای مرکزی به گروگان گرفته و به گروگان می گیرند و سکان 2 سال آینده حزب اعتماد ملی نیز برخلاف مفاد اساسنامه حزب و امضای دبیرکل تا 15 تیرماه 99 تمدید شده است وظیفه خود می دانم از همه همراهان حزبی و مخصوصاً جوانان و بانوان حزب اعتماد ملی به سهم خودم از ناتوانی ام در انجام کارهای حزبی عذرخواهی کنم و از عضویت در هیأت منصفه و مسئولیت کمیته ملی و پشتیبانی حزب اعتماد ملی و قائم مقامی در استان تهران نیز استعفا دهم.

انتهای پیام/

منبع: فارس

مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این رسانه صرفاً رسالت اطلاع‌رسانی خود را در این رابطه انجام می‌دهد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

مدیر کل اسبق دفتر وزارتی وزارت نیرودلایل قطعی‌های اخیر برق را تشریح کرد

امید واهی به غرب مانع توسعه نیروگاه‌ها شد

اروپا از کودتای ترکیه با خبر بود؟

 پانزدهم جولای ی دو‌سال پیش بود که ترکیه به سرخط خبر‌های جهان بدل شد. کودتای نافرجام ترکیه که هنوز ابهامات زیادی در آن وجود دارد. چیزی که در سالگرد این کودتا باعث دوباره مطرح شدن آن شده، توئیت خاویر سولانا، دبیرکل اسبق ناتو و مسئول پیشین سیاست خارجی اتحادیه اروپا، مبنی بر اطلاع داشتن اروپا و آمریکا از این کودتا بود.

شیعیان فوعه و کفریا از محاصره خارج می‌شوند

بر اساس این توافق حدود 7000 شهروند محاصره شده این دو شهر شیعه نشین از محاصره تروریست های "النصره، کتیبة التوحید والجهاد و تجمع سرایا داریا" خارج می‌شوند.

۸ اشتباه راهبردی تیم اقتصادی دولت

علیرغم تجربه بحران ارزی سال­های 90 و 91 و نیز ابلاغ سیاست­های کلی اقتصاد مقاومتی در بهمن ماه 1392 در راستای افزایش تاب­ آوری و مقاومت اقتصاد ایران در برابر تکانه­ های داخلی و بیرونی، همچنان طی ماه­ها و سالهای اخیر شاهد خطاهای راهبردی و تصمیمات اشتباه در دولت بودیم که موجبات کاهش 100 درصدی ارزش پول ملی طی هفت ماهه اخیر شد و به نوسانات لحظه ای دلار در بازار دامن زد.

مهم‌ترین مطالب سرویس

امیرعبداللهیان در دیدار با سفیر سوریه در تهران:
همکاری تهران، مسکو و حزب الله در برقراری امنیت در سوریه موفق بود
حضرت آیت‌الله خامنه‌ای:
معامله قرن هرگز محقق نخواهد شد
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین