به دلیل انتقاد از قائم مقامی الیاس حضرتی

مسئول کمیته مالی و پشتیبانی حزب اعتماد ملی استعفا کرد

عنوان

مسئول کمیته مالی و پشتیبانی حزب اعتماد ملی به دلیل اختلافات اخیر در ارکان این حزب از مسئولیت‌های خود استعفا کرد.

به گزارش خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری فارس، قربانعلی قائمی مسئول کمیته مالی و پشتیبانی و قائم مقام حزب اعتماد ملی در استان تهران به دلیل انتقاد از قائم مقامی الیاس حضرتی و در پی اختلافات اخیر در ارکان حزب اعتماد ملی از مسئولیت های خود در این حزب استعفا کرد.

در متن استعفای قائمی آمده است:

بدهی است که شورای مرکزی و ارکان حزب باید با رأی دوره ای اعضای فعال و واجد شرایط از تمام گروه ها و اقشار و از همه شهرستان ها و استان ها در سراسر کشور انتخاب شوند در حالی که از سال 87 (زمان برگزاری اولین کنگره حزب) تا چهارم خرداد سال 97 که کنگره دوم نیمه تمام ماند همان افرادی که در سال 87 برای مدت 2 سال انتخاب شدند هنوز هم حاکم مطلق حزب هستند. 

در بخش دیگر این استعفا نامه می خوانیم: انتظار این بود که جوانان و بانوان کشورم بتوانند در مسیر انجام فعالیت های حزبی و در عرضه خود برای انتخاب شدن و تلاش انتخاباتی به شورای مرکزی و ارکان حزب وارد شوند و شاهد تغییرات و پیشرفت رو به آینده و کادرسازی باشیم.

قائمی در استعفای خود آورده است: اعضای شورای مرکزی فعلی که از سال 87 تا 89 به صورت قانونی مسئولیت داشته اند و از سال 89 تا 97 و تا سال 99 عضویت در شورای مرکزی به گروگان گرفته و به گروگان می گیرند و سکان 2 سال آینده حزب اعتماد ملی نیز برخلاف مفاد اساسنامه حزب و امضای دبیرکل تا 15 تیرماه 99 تمدید شده است وظیفه خود می دانم از همه همراهان حزبی و مخصوصاً جوانان و بانوان حزب اعتماد ملی به سهم خودم از ناتوانی ام در انجام کارهای حزبی عذرخواهی کنم و از عضویت در هیأت منصفه و مسئولیت کمیته ملی و پشتیبانی حزب اعتماد ملی و قائم مقامی در استان تهران نیز استعفا دهم.

انتهای پیام/

منبع: فارس

مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این رسانه صرفاً رسالت اطلاع‌رسانی خود را در این رابطه انجام می‌دهد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

به بهانه قرارداد فاینانسی جدید ایران و برزیل

قراردادهای فاینانس‌ سرکاری دولت روحانی

چرا بی‌بی‌سی به پرونده قحطی بزرگ و نسل کشی ایرانیان پرداخت؟

عبدالله شهبازی مورخ و پژوهشگر در خصوص این گزارش بی‌بی‌سی درباره قحطی بزرگ در ایران نوشت:  دیروز انکار می‌کردند. حالا برای ترسانیدن ما مطرح می‌کنند.

ده‌ونک؛ ماجرای قانون و انصاف!

این جمله‌ی «خب دانشگاه سند داره دیگه؛ میتونه تخلیه و تخریب کنه!» رو این روزا از زبون خیلی‌ها شنیدم. چجوری انقدر راحت میتونیم این جمله رو بگیم؟ داریم درمورد یه سری سازه و آوار صحبت نمی‌کنیم، داریم درمورد یه سری زندگی صحبت میکنیم!

قطعاً مشکلات اقتصادی با استفاده درست از ظرفیت‌های کشور حل خواهد شد

رهبر انقلاب اعتمادبه‌نفس ورزشکارانِ جانباز و معلول به‌ویژه بانوان ورزشکار را در دفاع از ارزش‌های دینی و ملی خود، اقدامی بسیار برجسته و ستودنی خواندند و گفتند: پرچم‌داری کاروان ورزشی ایران به وسیله‌ی یک بانوی دارای حجاب چادر و یا اقامه‌ی نماز جماعت و حضور در نماز جمعه، به معنای ایستادن یک‌تنه در مقابل تهاجم بی‌بندوباری و ولنگاری روزافزون دنیا و کم نیاوردن در مقابل این هجوم است.

مهم‌ترین مطالب سرویس

آیت‌الله العظمی مکارم شیرازی:
رفتار آمریکا از دوره جاهلیت عرب هم بدتر است
آقای ظریف متوجه هستید که... ؟!
۶ ایراد شریعتمداری به اظهارات عجیب ظریف
آیا «تعامل سازنده» و همسویی با نظام جهانی موجب رفاه و پیشرفت کشور می‌شود؟
مرگ بر آمریکا کلیشه نیست
سرلشکر صالحی در همایش پدافند غیرعامل:
پناهگاه‌های صهیونیست‌ها گورهای دسته جمعی آنها خواهد شد
تعارض منافع عامل جدی عدم انتشار حقوق‌ها
انتشار داوطلبانه‌ فیش‌ حقوقی؛ مطالبه‌ای برای قانون‌مداری
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین