حضور ۱۴۰۰۰ شرکت‌کننده در مسابقۀ حدیث رمضان/ اختتامیه در دهۀ کرامت

عنوان

مدیر وب‌سایت خیمه‌گاه از حضور ۱۴۰۰۰ هزار نفر در مسابقۀ بزرگ حدیث رمضان خبر داد.

حسین حائری، مدیر وب سایت خیمه گاه در گفت وگو با خبرنگار فرهنگی باشگاه خبرنگاران پویا، با اعلام این خبر گفت: «حدیث رمضان» عنوان مسابقه ای است که امسال برای سومین سال پی در پی و همزمان با آغاز ماه مبارک رمضان به همت موسسه انصار الحسین (ع) برگزار می شود.

وی افزود: این مسابقه در دو بخش روزانه و پایانی برگزار می شد و هر شب به 4 نفر از شرکت کنندگان در بخش روزانه جایزه 50 هزار تومانی تقدیم شد. همچنین 14 کمک هزینه سفر به عتبات عالیات و 8 کمک هزینه سفر به مشهد مقدس برای برندگان بخش پایانی مسابقه در نظر گرفته شد.

مدیر وب سایت خیمه گاه دربارۀ میزان استقبال از مسابقۀ امسال نیز اظهار کرد: امسال در سومین دورۀ برگزاری این مسابقه، حدود 14000 نفر در این مسابقه شرکت کردند که نشان از استقبال قابل توجه مردمی به این مسابقه است. طبق بررسی های صورت گرفته بیش از 80.000 نفر از محتوای تولیدی در این مسابقه بهره مند شده اند. 

حائری دربارۀ زمان اختتامیۀ این مسابقه نیز یادآور شد: مراسم اختتامیه این مسابقه روز 31 تیرماه همزمان با ایام دهه کرامت برگزار می شود.

به گفته وی، در مراسم اختتامیه علاوه بر ارائه گزارشی مختصر از روال برگزاری مسابقه، قرعه کشی 14 سفر عتبات عالیات، 8 سفر مشهد مقدس و 14 جایزه نقدی 110.000 تومانی از بین برگزیدگان مسابقه صورت می پذیرد.

منبع: تسنیم

مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این رسانه صرفاً رسالت اطلاع‌رسانی خود را در این رابطه انجام می‌دهد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

رهبر انقلاب اسلامی در نشستی که با دعوت ایشان از رئیس‌جمهور و اعضای هیئت دولت برگزار شد:

لزوم تهیه نقشه راه اقتصاد باثبات

سرورهای هاتگرام و طلاگرام در ساختمان متعقل به وزارت ارتباطات قرار دارند

رئیس سازمان پدافند غیر عامل گفت متأسفانه کمترین حمایتی از شبکه‌های داخلی نشده و سرورهای تلگرام، در اختیار هاتگرام و طلاگرام قرار گرفته است؛ در صورتی که می‌توانستند آنها را به پیام‌رسان‌های داخلی بدهند.

توافقنامه پاریس چیست؟

خاموشی‌های اخیر بار دیگر عنوان توافقنامه پاریس را سر زبان‌ها انداخته است. اما موافقتنامه پاریس چیست؟ آیا علت خاموشی ها و کاهش نرخ تولید برق در کشور از اثرات امضای این موافقت نامه به‌شمار می‌رود؟

مشکلات امروز کشور به خاطر خودتحریمی‌ است نه تحریم

رئیس کمیسیون حمایت از تولید ملی مجلس گفت: بخش قابل توجهی از مشکلات امروز کشور نه بر اثر اعمال تحریم بلکه به خاطر سوء مدیریت‌ها به وجود آمده و ما امروز به نوعی از خودتحریمی رنج می‌بریم.

مهم‌ترین مطالب سرویس

حجت الاسلام و المسلمین ماندگاری در گفتگو با باشگاه خبرنگاران جوان؛
چهار جایگاه نقش‌آفرینی دختر در خانواده چیست؟
حق‌شناس در بازدید از خانه کتاب خبر داد؛
راه‌اندازی پهنه فرهنگی رودکی در تهران
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین