حضور ۱۴۰۰۰ شرکت‌کننده در مسابقۀ حدیث رمضان/ اختتامیه در دهۀ کرامت

عنوان

مدیر وب‌سایت خیمه‌گاه از حضور ۱۴۰۰۰ هزار نفر در مسابقۀ بزرگ حدیث رمضان خبر داد.

حسین حائری، مدیر وب سایت خیمه گاه در گفت وگو با خبرنگار فرهنگی باشگاه خبرنگاران پویا، با اعلام این خبر گفت: «حدیث رمضان» عنوان مسابقه ای است که امسال برای سومین سال پی در پی و همزمان با آغاز ماه مبارک رمضان به همت موسسه انصار الحسین (ع) برگزار می شود.

وی افزود: این مسابقه در دو بخش روزانه و پایانی برگزار می شد و هر شب به 4 نفر از شرکت کنندگان در بخش روزانه جایزه 50 هزار تومانی تقدیم شد. همچنین 14 کمک هزینه سفر به عتبات عالیات و 8 کمک هزینه سفر به مشهد مقدس برای برندگان بخش پایانی مسابقه در نظر گرفته شد.

مدیر وب سایت خیمه گاه دربارۀ میزان استقبال از مسابقۀ امسال نیز اظهار کرد: امسال در سومین دورۀ برگزاری این مسابقه، حدود 14000 نفر در این مسابقه شرکت کردند که نشان از استقبال قابل توجه مردمی به این مسابقه است. طبق بررسی های صورت گرفته بیش از 80.000 نفر از محتوای تولیدی در این مسابقه بهره مند شده اند. 

حائری دربارۀ زمان اختتامیۀ این مسابقه نیز یادآور شد: مراسم اختتامیه این مسابقه روز 31 تیرماه همزمان با ایام دهه کرامت برگزار می شود.

به گفته وی، در مراسم اختتامیه علاوه بر ارائه گزارشی مختصر از روال برگزاری مسابقه، قرعه کشی 14 سفر عتبات عالیات، 8 سفر مشهد مقدس و 14 جایزه نقدی 110.000 تومانی از بین برگزیدگان مسابقه صورت می پذیرد.

منبع: تسنیم

مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این رسانه صرفاً رسالت اطلاع‌رسانی خود را در این رابطه انجام می‌دهد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

رهبر انقلاب اسلامی در اجتماع پرشور انبوه زائران و مجاوران حرم رضوی علیه‌السلام

دشمن را در جنگ اقتصادی شکست خواهیم داد

سال ۹۸؛ سال «رونق تولید»

مقام معظم رهبری سال ۱۳۹۸ را به‌عنوان سال «رونق تولید» نام گذاشتند.

در دفاع از انقلاب

پیشرفت‌های علمی کشور توسط انسان‌های انقلاب اسلامی رخ داده است و به واقع بزرگترین دستاورد تمدنی انقلاب را باید تربیت انسان های انقلاب اسلامی دانست.

روایتی درس آموز از دیپلماسی اعتماد به اروپا

اتحادیه اروپا در ادوار مختلف تلاش کرده جایی میان ایران و آمریکا قرار بگیرد، جایی که هم از رفاقت با ایالات متحده، همراهی با آن و فشار بر ایران سود ببرد و هم از این فشار استفاده کند و به نوعی باب دوستی با ایران را باز کرده و یکی از بزرگ‌ترین بازارهای اقتصادی غرب آسیا را در دست بگیرد و علاوه‌بر آن بتواند همزمان از قدرت نفوذ ایران برای حفظ ثبات در منطقه به سود خود و جلوگیری از آشوب‌هایی بهره‌برداری کند که می‌تواند منافع منطقه‌ای و فرامنطقه‌ای اروپا را مخدوش کند.

مهم‌ترین مطالب سرویس

شایعه است! / هرچه وزارت اطلاعات بگوید قبول دارم
توضیح ضرغامی درباره خروج آرشیو صداوسیما در دوران ریاستش
تحلیلی بر مهمترین نقاط قوت و ضعف سی‌وهفتمین جشنواره فیلم فجر
صعود جوانان، سقوط پیشکسوت‌ها!
گزارشی درباره وضعیت برنامه‌های ‌سینمایی تلویزیون برای سی‌وهفتمین جشنواره فیلم فجر
تولیداتی که توجیه دارد، اما منطق نه!
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین