حمایت تشکل‌های کارگری از تامین اجتماعی/اموال بازنشستگان صیانت شود

عنوان

تشکل‌های کارگری و بازنشستگی در نامه‌ای ضمن اعلام حمایت از سازمان تامین اجتماعی، بر صیانت از اموال بازنشستگان و کارگران تاکید کردند.

به گزارش خبرنگار مهر، تشکلهای جامعه کارگری و بازنشستگی و پیشکسوتان بازنشسته در نامه ای اظهار داشتند: بی شک می توان کارگران را بازوان حرکت هر جامعه ای به سوی رشد، تعالی و شکوفایی دانست. زیرا در هر جامعه ای که از فرصت اندیشه و بازوی هنرمند کارگران و بازنشستگان بهتر استفاده شود، توسعه و پیشرفت رونقی دوچندان خواهد یافت. کارگران از شریف ترین طبقه اجتماعی هستند و حیات یک ملت مرهون کارگران بوده و چرخ عظیم جوامع بشری با دست توانای کارگران در حرکت است. نقش کار، کارگر و بازنشسته در آموزه های دین مقدس اسلام و اثرگذاری آنان در پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی که با مجاهدت پیگیر خود، قبل از انقلاب با اعتصابات دامنه دار خود انقلاب را به پیروزی رساندند و بعد از انقلاب نیز قشر کارگر با کوشش و جهاد خود در راه اسلام این انقلاب را به پیش برده و می برند.

در شرایط کنونی کشور که وحدت و همدلی بین مردم و مسئولین یک ضرورت بسیار مهم برای عبور از دسیسه های بی رحمانه دشمن محسوب می شود ما کارگران، بازنشستگان و پیشکسوتان جامعه کارگری حمایت صریح خود را از نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و دولت محترم اعلام می نماییم و همچنین با عنایت به فرارسیدن هفته تامین اجتماعی، از تلاش های دلسوزانه کلیه کارکنان خدوم و زحمتکش این سازمان تشکر و قدردانی می نماییم.

از این رو شورای هماهنگی تشکل های کارگری و بازنشستگی به عنوان نمایندگان بخش اعظمی از جامعه کارگری و بازنشستگی کشور دفاع حداکثری خود را از منابع و منافع سازمان تامین اجتماعی اعلام می کنیم و انتظار داریم از این اموال که کارگران و بازنشستگان با رنج و مشقت فراوان ذخیره کرده اند، به نحو احسن صیانت گردد و هرگونه تعرض به منابع سازمان تامین اجتماعی که حق الناس و متعلق به کارگران و بازنشستگان و کارفرمایان بوده از جمله بند"و" تبصره (۷) بودجه سال ۹۷ کل کشور را محکوم می نماییم.

منبع: مهر

مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این رسانه صرفاً رسالت اطلاع‌رسانی خود را در این رابطه انجام می‌دهد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

مدیر کل اسبق دفتر وزارتی وزارت نیرودلایل قطعی‌های اخیر برق را تشریح کرد

امید واهی به غرب مانع توسعه نیروگاه‌ها شد

اروپا از کودتای ترکیه با خبر بود؟

 پانزدهم جولای ی دو‌سال پیش بود که ترکیه به سرخط خبر‌های جهان بدل شد. کودتای نافرجام ترکیه که هنوز ابهامات زیادی در آن وجود دارد. چیزی که در سالگرد این کودتا باعث دوباره مطرح شدن آن شده، توئیت خاویر سولانا، دبیرکل اسبق ناتو و مسئول پیشین سیاست خارجی اتحادیه اروپا، مبنی بر اطلاع داشتن اروپا و آمریکا از این کودتا بود.

شیعیان فوعه و کفریا از محاصره خارج می‌شوند

بر اساس این توافق حدود 7000 شهروند محاصره شده این دو شهر شیعه نشین از محاصره تروریست های "النصره، کتیبة التوحید والجهاد و تجمع سرایا داریا" خارج می‌شوند.

۸ اشتباه راهبردی تیم اقتصادی دولت

علیرغم تجربه بحران ارزی سال­های 90 و 91 و نیز ابلاغ سیاست­های کلی اقتصاد مقاومتی در بهمن ماه 1392 در راستای افزایش تاب­ آوری و مقاومت اقتصاد ایران در برابر تکانه­ های داخلی و بیرونی، همچنان طی ماه­ها و سالهای اخیر شاهد خطاهای راهبردی و تصمیمات اشتباه در دولت بودیم که موجبات کاهش 100 درصدی ارزش پول ملی طی هفت ماهه اخیر شد و به نوسانات لحظه ای دلار در بازار دامن زد.

مهم‌ترین مطالب سرویس

مدیر مرکز مشاوره جهاد دانشگاهی دانشگاه الزهرا مطرح کرد:
مدگرایی، عامل موثر در خودزنی دختران نوجوان
معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد امام خمینی (ره) خبرداد
کمک ۵۲۱ میلیارد تومانی مردم به کمیته امداد امام خمینی(ره) در سه‌ ماهه نخست امسال
گزارش مردمی متفاوت از آبادان-خرمشهر
آبادان برزیلته؛آبادان آب شورِته
رئیس کمیسیون حمل و نقل شورای شهر در گفت‌وگو با فارس:
شهرداری پاسخ نمی دهد که آرم های طرح ترافیک را چطور توزیع کرده است
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین