حمایت تشکل‌های کارگری از تامین اجتماعی/اموال بازنشستگان صیانت شود

عنوان

تشکل‌های کارگری و بازنشستگی در نامه‌ای ضمن اعلام حمایت از سازمان تامین اجتماعی، بر صیانت از اموال بازنشستگان و کارگران تاکید کردند.

به گزارش خبرنگار مهر، تشکلهای جامعه کارگری و بازنشستگی و پیشکسوتان بازنشسته در نامه ای اظهار داشتند: بی شک می توان کارگران را بازوان حرکت هر جامعه ای به سوی رشد، تعالی و شکوفایی دانست. زیرا در هر جامعه ای که از فرصت اندیشه و بازوی هنرمند کارگران و بازنشستگان بهتر استفاده شود، توسعه و پیشرفت رونقی دوچندان خواهد یافت. کارگران از شریف ترین طبقه اجتماعی هستند و حیات یک ملت مرهون کارگران بوده و چرخ عظیم جوامع بشری با دست توانای کارگران در حرکت است. نقش کار، کارگر و بازنشسته در آموزه های دین مقدس اسلام و اثرگذاری آنان در پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی که با مجاهدت پیگیر خود، قبل از انقلاب با اعتصابات دامنه دار خود انقلاب را به پیروزی رساندند و بعد از انقلاب نیز قشر کارگر با کوشش و جهاد خود در راه اسلام این انقلاب را به پیش برده و می برند.

در شرایط کنونی کشور که وحدت و همدلی بین مردم و مسئولین یک ضرورت بسیار مهم برای عبور از دسیسه های بی رحمانه دشمن محسوب می شود ما کارگران، بازنشستگان و پیشکسوتان جامعه کارگری حمایت صریح خود را از نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و دولت محترم اعلام می نماییم و همچنین با عنایت به فرارسیدن هفته تامین اجتماعی، از تلاش های دلسوزانه کلیه کارکنان خدوم و زحمتکش این سازمان تشکر و قدردانی می نماییم.

از این رو شورای هماهنگی تشکل های کارگری و بازنشستگی به عنوان نمایندگان بخش اعظمی از جامعه کارگری و بازنشستگی کشور دفاع حداکثری خود را از منابع و منافع سازمان تامین اجتماعی اعلام می کنیم و انتظار داریم از این اموال که کارگران و بازنشستگان با رنج و مشقت فراوان ذخیره کرده اند، به نحو احسن صیانت گردد و هرگونه تعرض به منابع سازمان تامین اجتماعی که حق الناس و متعلق به کارگران و بازنشستگان و کارفرمایان بوده از جمله بند"و" تبصره (۷) بودجه سال ۹۷ کل کشور را محکوم می نماییم.

منبع: مهر

مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این رسانه صرفاً رسالت اطلاع‌رسانی خود را در این رابطه انجام می‌دهد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

تحلیلی بر مهمترین نقاط قوت و ضعف سی‌وهفتمین جشنواره فیلم فجر

صعود جوانان، سقوط پیشکسوت‌ها!

تشکیل وزارت بازرگانی مشکلی را حل نخواهد کرد

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس: تشکیل وزارت بازرگانی هزینه و وقت زیادی را تلف خواهد کرد. اینکه دولت به بهانه ساماندهی وضعیت فعلی به دنبال تشکیل وزارت بازرگانی است، پذیرفتنی نمی‌باشد. با تشکیل وزارت بازرگانی مشکلی حل نخواهد نشد. حتی می‌توان گفت مشکلات دیگری ایجاد می‌شود.

ارتباط عاملان جنایت با برخی کشورهای منطقه

حضرت آیت الله خامنه‌ای در پیامی شهادت جمعی از پاسداران انقلاب اسلامی در حادثه تروریستی سیستان و بلوچستان را تسلیت گفتند.

گام دوم انقلاب اسلامی

در آغاز دهه پنجم انقلاب اسلامی مردم ایران رهبر حکیم انقلاب اسلامی با صدور بیانیه‌ای راهبردی به تبیین حرکت انقلاب اسلامی لرای ایجاد تمدن اسلامی و زمینه‌سازی ظهور امام عصر پرداختند.

مهم‌ترین مطالب سرویس

تاملی درباب رسانه عدالتخواه و عدالتخواهی رسانه ای
عدالتخواهی یا نارضایتی‌سازی! مسئله این است
آخرین حربه موافقان افزایش حداقل سن ازدواج
اهانت به ۶۰۰ هزار بانوی ایرانی
نایب رییس کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس:
در کشور با کمبود وکیل روبرو هستیم
همه چیز درباره‌ ساخت و ساز فاطمه حسینی، داماد شمخانی و داماد صفدرحسینی
دوربین مخفی در لواسان، بهشت آقازاده‌ها
نسیم آنلاین بررسی می‌کند
نان کانون وکلا در روغن آزمون وکالت
وقتی «عصرِ کلمه» کارکرد «کلمه» را می‌بلعد (۱)
استرسِ «فانِ» ما ایرانی‌ها
فارس گزارش می دهد
در جست و جوی مقصر بوی تهران!
عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس مطرح کرد:
مانع ریخت و پاش های طرح تحول سلامت در بودجه می‌شویم
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین