گنج کریمی در گفتگو با باشگاه خبرنگاران جوان خبر داد

برگزاری دومین انتخابات مجمع کانون‌های سازمان جوانان هلال احمر

عنوان

معاون دانشجویی سازمان جوانان هلال احمر گفت: دومین انتخابات مجامع دبیران منتخب استانی کل کشور سازمان جوانان جمعیت هلال احمر در ۲۴ و ۲۵ تیرماه برگزار می‌شود.

علی گنج کریمی معاون جوانان و دانشجویی سازمان جوانان جمعیت هلال احمر در گفتگو با خبرنگار حوزه رفاه و تعاون گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان؛ اظهار کرد: دومین انتخابات مجامع دبیران منتخب استانی کل کشور سازمان جوانان جمعیت هلال احمر در روزهای ۲۴ و ۲۵ تیرماه برگزار می شود، دبیران منتخب استانی که کاندید شورای مرکزی مجامع هستند در این انتخابات حضور دارند و بقیه اعضا به آن ها رای می دهند.

وی در ادامه عنوان کرد: شورای مرکزی مجامع کانون های سازمان جمعیت هلال احمر در همه استان های کشور در دو بخش جوانان و دانشجویان وجود دارد.

گنج کریمی افزود: در مجموع بیش از ۴۰۰ نفر در این انتخابات حضور دارند که ۳۲ نفر آن ها دبیران جوانان و ۳۲ نفر دبیران دانشجویی هستند و از هر بخش ۹ نفر به عنوان اعضای شورای مرکزی شناخته خواهند شد.

وی خاطرنشان کرد: این مجامع در سیاست گذاری ها و تصمیم گیری های سازمان جوانان مشارکت می کنند و حتی با رئیس و دبیر کل جمعیت هلال احمر ماهانه جلساتی خواهند داشت که نظرات و پیشنهادات جوانان  را به مسئولان منتقل می کنند.

معاون جوانان و دانشجویی سازمان جوانان هلال احمر اظهار کرد: مجامع کانون های سازمان جوانان به نوعی اتاق فکری هستند که مشکلات جوانان کل کشور را جمع بندی و به مسئولان سازمان و جمعیت هلال احمر منتقل می کنند. هنگامی که مسائل و مشکلات همچون زلزله کرمانشاه رخ بدهد و به حضور فوری جوانان نیاز شود، این مجامع برای بسیج نیروها جهت کمک به سازمان جوانان حضور پیدا می کنند.

وجود بیش از ۱۲۰۰ کانون دانشجویی فعال در کشور

گنج کریمی با اشاره به اینکه بیش از ۱۲۰۰ کانون فعال دانشجویی در کشور وجود دارد، گفت: بیش از ۱۲۰۰ کانون فعال دانشجویی در تمامی دانشگاه های دارای مجوز کشور وجود دارد که دبیران منتخب آن ها در انتخابات حضور خواهند داشت .

وی در در پایان در مورد طرح ملی شوق رویش اظهار کرد: طرح ملی شوق رویش از ۱۵ تیرماه در تمامی شعب هلال احمر آغاز شده است و بیش از ۳۷۰ شعبه در کل کشور  وجود دارد که طی آن عموم جوانان و نوجوانان می توانند با ثبت نام در محل شعبه های شهرستان های کشور از امکانات و کارگاه های آموزشی و فرهنگی مختلف استفاده کنند.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این رسانه صرفاً رسالت اطلاع‌رسانی خود را در این رابطه انجام می‌دهد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

مدیر کل اسبق دفتر وزارتی وزارت نیرودلایل قطعی‌های اخیر برق را تشریح کرد

امید واهی به غرب مانع توسعه نیروگاه‌ها شد

اروپا از کودتای ترکیه با خبر بود؟

 پانزدهم جولای ی دو‌سال پیش بود که ترکیه به سرخط خبر‌های جهان بدل شد. کودتای نافرجام ترکیه که هنوز ابهامات زیادی در آن وجود دارد. چیزی که در سالگرد این کودتا باعث دوباره مطرح شدن آن شده، توئیت خاویر سولانا، دبیرکل اسبق ناتو و مسئول پیشین سیاست خارجی اتحادیه اروپا، مبنی بر اطلاع داشتن اروپا و آمریکا از این کودتا بود.

شیعیان فوعه و کفریا از محاصره خارج می‌شوند

بر اساس این توافق حدود 7000 شهروند محاصره شده این دو شهر شیعه نشین از محاصره تروریست های "النصره، کتیبة التوحید والجهاد و تجمع سرایا داریا" خارج می‌شوند.

۸ اشتباه راهبردی تیم اقتصادی دولت

علیرغم تجربه بحران ارزی سال­های 90 و 91 و نیز ابلاغ سیاست­های کلی اقتصاد مقاومتی در بهمن ماه 1392 در راستای افزایش تاب­ آوری و مقاومت اقتصاد ایران در برابر تکانه­ های داخلی و بیرونی، همچنان طی ماه­ها و سالهای اخیر شاهد خطاهای راهبردی و تصمیمات اشتباه در دولت بودیم که موجبات کاهش 100 درصدی ارزش پول ملی طی هفت ماهه اخیر شد و به نوسانات لحظه ای دلار در بازار دامن زد.

مهم‌ترین مطالب سرویس

مدیر مرکز مشاوره جهاد دانشگاهی دانشگاه الزهرا مطرح کرد:
مدگرایی، عامل موثر در خودزنی دختران نوجوان
معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد امام خمینی (ره) خبرداد
کمک ۵۲۱ میلیارد تومانی مردم به کمیته امداد امام خمینی(ره) در سه‌ ماهه نخست امسال
گزارش مردمی متفاوت از آبادان-خرمشهر
آبادان برزیلته؛آبادان آب شورِته
رئیس کمیسیون حمل و نقل شورای شهر در گفت‌وگو با فارس:
شهرداری پاسخ نمی دهد که آرم های طرح ترافیک را چطور توزیع کرده است
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین