صدراعظم نوری در گفتگو با باشگاه خبرنگاران جوان مطرح کرد؛

لزوم احیای خیابان لاله‌زار/ تبدیل دیوار بتنی‌ بی‌روح به یک تابلوی زیبای نقاشی

عنوان

عضو شورای شهر تهران از لزوم احیای خیابان لاله‌زار به عنوان خیابان فرهنگی و هنری شهر تهران خبر داد.

زهرا صدراعظم نوری عضو شورای شهر تهران در گفتگو با خبرنگار حوزه شهری گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان؛ در خصوص بازدید از پروژه های خاتمه یافته سازمان زیباسازی شهرداری تهران، اظهار کرد: امروز (چهارشنبه) از نحوه پیشرفت پروژه هایی که در سال جاری آغاز شدند و یا در برنامه سازمان زیباسازی بودند، بازدید شد.

وی با اشاره به اقدامات خوب سازمان زیباسازی شهرداری تهران در جهت تقویت و تحکیم فرهنگ شهر تهران، گفت: بازدید از پروژه بازسازی سردرب باغ ملی صورت گرفت؛ سردرب باغ ملی واقع در خیابان امام خمینی(ره) یکی از نشانه ها و ورودی های شهر تهران است که می تواند توریسم و گردشگر جذب کند.

صدراعظم نوری با اشاره به بازدید از میدان مشق تهران، گفت: در جنوب تهران در محدوده مترو خزانه، با مشارکت مردم بر روی حدود یک کیلومتر دیوار بتنی ، نقاشی شده است؛ در این نقاشی ها از نظرات مردم و افراد محل استفاده شده است؛ درواقع دیوار بتنی بی روح تبدیل به یک تابلوی زیبای نقاشی شده است.

عضو شورای شهر تهران با بیان اینکه خانه اتحادیه از خانه های تاریخی با قدمت بالا است، گفت: از پروژه خانه تاریخی اتحادیه که به عنوان موزه مشاهیر است، بازدید به عمل آمد.

وی با اشاره به بازدید از خانه تئاتری که در خیابان لاله زار بود، گفت: در زمانی که خیابان لاله زار، خیابان فرهنگی و هنری شهر تهران محسوب می شد، بسیاری از فعالیت ها در آن خیابان برقرار بود. همچنین سینماها و تئاترها در محل های مختلف فعالیت می کردند.

صدراعظم نوری با اشاره به اینکه گراند هتل روزی یکی از زیباترین هتل ها و محل های پاتوق برای بسیاری از اشخاص سیاسی و فرهنگی بود، گفت: امروزه این محل به یکی از مخروبه ها تبدیل شده است و فعالیت هایی در آن رخ می دهد که هیچ تناسبی با کارکرد اولیه اش ندارد؛ احیاء و بازسازی این هتل از برنامه های سازمان زیباسازی شهرداری تهران است که امیدوارم با تأمین اعتبار لازم و مشارکت بخش خصوصی به نتیجه برسد.

عضو شورای شهر تهران در پایان با تأکید بر اینکه خیابان لاله زار بخشی از تاریخ شهر تهران محسوب می شود، گفت: احیای این خیابان بسیار حائز اهمیت و مؤثر است.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این رسانه صرفاً رسالت اطلاع‌رسانی خود را در این رابطه انجام می‌دهد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

واردات ۱۰ هزار تن فانوس، مژه مصنوعی، ملامین و اره دستی از دوم تیرماه امسال تاکنون!

واردکنندگان کالاهای «ممنوعه» چگونه گمرک را دور زده‌اند؟

وکالت نباید انحصاری باشد

حجت الاسلام نوروزی سخنگوی کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس با اشاره به انحصار حرفه وکالت در کشور گفت: باید حضور حقوق‌دانان و فارغ التحصیلان حقوق مملکت، در مسائل حقوقی و قضایی کشور بیشتر شود.

فیلم: ماجرای عجیب FATF در ایران

جلیل محبی در سخنانی در نشست هم‌اندیشی نخبگان با موضوع ابعاد حقوقی، اقتصادی و امنیتی FATF گفت: وقتی جمهوری اسلامی بنا ندارد اطلاعات مالی‌اش را خارجی‌ها بدهد،‌پس چرا عده‌ای به دنبال تصویب CFT و پالرمو هستند!

چگونه با مالیات بر عایدی سرمایه معادلات را به نفع تولید تغییر دهیم؟

ساختار اقتصادی کشور به گونه‌ای است که عموم فعالیت‌های غیرمولد حائز سودهای کلان و مصون از ریسک سرمایه گذاری بوده و در طرف مقابل، تولید با دشواری‌های بسیار و سود ناچیز همراه است. ابزار مالیات بر عایدی سرمایه در چنین شرایطی می‌تواند این معادله را به نفع تولید تغییر دهد.

مهم‌ترین مطالب سرویس

سخنگوی کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس در گفتگو با نسیم آنلاین
وکالت نباید انحصاری باشد
در نامه‌ انجمن اسلامی دانشجویان مستقل به معاونت زنان ریاست جمهوری و نمایندگان فراکسیون زنان مجلس مطرح شد:
استدلال‌های مطرح شده برای طرح افزایش سن ازدواج غیرکارشناسی است/ این طرح دایره‌ی ازدواج‌های جوانان را تنگ‌تر میکند
ذبح حقوق مردم توسط دلالان در آشفته بازار توزیع ارز دولتی
تدبیر مفسده انگیز دولت در تنظیم بازار گوشت قرمز
تاملی درباب رسانه عدالتخواه و عدالتخواهی رسانه ای
عدالتخواهی یا نارضایتی‌سازی! مسئله این است
آخرین حربه موافقان افزایش حداقل سن ازدواج
اهانت به ۶۰۰ هزار بانوی ایرانی
نایب رییس کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس:
در کشور با کمبود وکیل روبرو هستیم
همه چیز درباره‌ ساخت و ساز فاطمه حسینی، داماد شمخانی و داماد صفدرحسینی
دوربین مخفی در لواسان، بهشت آقازاده‌ها
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین