استقلال و اولین بازى دوستانه در ترکیه

عنوان

بازیکنان تیم فوتبال استقلال فردا اولین بازى دوستانه خود را در اردوی ترکیه برگزار مى کنند.

به گزارش خبرنگار فوتبال و فوتسال گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان، تیم فوتبال استقلال در حالى روز گذشته براى برپایى اردویى ١٠ روزه راهى ترکیه شده که در همین راستا قرار است شاگردان شفر فردا در دیدارى دوستانه به مصاف یک تیم اوکراینى بروند.

بازیکنان تیم فوتبال استقلال فردا ساعت ١٧ به وقت ترکیه دیدار دوستانه خود را برابر تیم ماریپول برگزار مى کنند.

استقلالى ها امروز در دو نوبت تمرینات خود را دنبال کردند و در همین راستا فردا صبح نیز انجام ریکاورى را در دستور کار قرار مى دهند.

شاگردان شفر روز گذشته اردو خود را در کارتپه گرین پارک ترکیه برگزار کردند و آبى ها براى اولین بار فردا در دیدارى دوستانه خود را محک مى زنند.

استقلالى ها پیش از برگزارى این اردو یک بازى دوستانه مقابل تیم امید خود داشتند که در نهایت شاگردان شفر این بازى را با نتیجه ٢ بر یک به نفع خود به اتمام رساندند.


بیشتر بخوانید:

  • تمرین استقلالى ها در ترکیه
  • تصاویر محل اقامت استقلال تهران در ترکیه

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این رسانه صرفاً رسالت اطلاع‌رسانی خود را در این رابطه انجام می‌دهد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

مدیر کل اسبق دفتر وزارتی وزارت نیرودلایل قطعی‌های اخیر برق را تشریح کرد

امید واهی به غرب مانع توسعه نیروگاه‌ها شد

اروپا از کودتای ترکیه با خبر بود؟

 پانزدهم جولای ی دو‌سال پیش بود که ترکیه به سرخط خبر‌های جهان بدل شد. کودتای نافرجام ترکیه که هنوز ابهامات زیادی در آن وجود دارد. چیزی که در سالگرد این کودتا باعث دوباره مطرح شدن آن شده، توئیت خاویر سولانا، دبیرکل اسبق ناتو و مسئول پیشین سیاست خارجی اتحادیه اروپا، مبنی بر اطلاع داشتن اروپا و آمریکا از این کودتا بود.

شیعیان فوعه و کفریا از محاصره خارج می‌شوند

بر اساس این توافق حدود 7000 شهروند محاصره شده این دو شهر شیعه نشین از محاصره تروریست های "النصره، کتیبة التوحید والجهاد و تجمع سرایا داریا" خارج می‌شوند.

۸ اشتباه راهبردی تیم اقتصادی دولت

علیرغم تجربه بحران ارزی سال­های 90 و 91 و نیز ابلاغ سیاست­های کلی اقتصاد مقاومتی در بهمن ماه 1392 در راستای افزایش تاب­ آوری و مقاومت اقتصاد ایران در برابر تکانه­ های داخلی و بیرونی، همچنان طی ماه­ها و سالهای اخیر شاهد خطاهای راهبردی و تصمیمات اشتباه در دولت بودیم که موجبات کاهش 100 درصدی ارزش پول ملی طی هفت ماهه اخیر شد و به نوسانات لحظه ای دلار در بازار دامن زد.

مهم‌ترین مطالب سرویس

نگاهی متفاوت به کشورهای شرکت‌کننده در جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه
به وقت جام - قسمت ششم: فرانسه
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین