استقلال و اولین بازى دوستانه در ترکیه

عنوان

بازیکنان تیم فوتبال استقلال فردا اولین بازى دوستانه خود را در اردوی ترکیه برگزار مى کنند.

به گزارش خبرنگار فوتبال و فوتسال گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان، تیم فوتبال استقلال در حالى روز گذشته براى برپایى اردویى ١٠ روزه راهى ترکیه شده که در همین راستا قرار است شاگردان شفر فردا در دیدارى دوستانه به مصاف یک تیم اوکراینى بروند.

بازیکنان تیم فوتبال استقلال فردا ساعت ١٧ به وقت ترکیه دیدار دوستانه خود را برابر تیم ماریپول برگزار مى کنند.

استقلالى ها امروز در دو نوبت تمرینات خود را دنبال کردند و در همین راستا فردا صبح نیز انجام ریکاورى را در دستور کار قرار مى دهند.

شاگردان شفر روز گذشته اردو خود را در کارتپه گرین پارک ترکیه برگزار کردند و آبى ها براى اولین بار فردا در دیدارى دوستانه خود را محک مى زنند.

استقلالى ها پیش از برگزارى این اردو یک بازى دوستانه مقابل تیم امید خود داشتند که در نهایت شاگردان شفر این بازى را با نتیجه ٢ بر یک به نفع خود به اتمام رساندند.


بیشتر بخوانید:

  • تمرین استقلالى ها در ترکیه
  • تصاویر محل اقامت استقلال تهران در ترکیه

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این رسانه صرفاً رسالت اطلاع‌رسانی خود را در این رابطه انجام می‌دهد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

روایت رئیس انجمن صنایع همگن و قطعات خودرو از تفاوت تحریم‌های ۹۰-۹۱ و ۹۷

اکنون هم تحریم خارجی هستیم هم داخلی

یادداشت مدیر شبکه ۳ در تقدیر از دکتر کدخدایی

آن هایی که در روزهای اخیر بیننده برنامه جسورانه "بدون توقف" از شبکه سه بوده اند، حتما شاهد پرسش و پاسخ جسورانه و بدون سانسور نفر دوم شورای نگهبان (آقای دکتر کدخدایی) با منتقدان جوان خود از طیف های مختلف بوده اند. به ویژه که شورای نگهبان همیشه از کانون های حملات رسانه های منتقد و البته معاند بوده است. اما ایشان با جسارتی مثال زدنی، بسیار صادقانه، با متانت و با سعه صدر پاسخ سوالات و مطالبات جوان ها را دادند

وزارت نفت بعد از تحریم‌ها نیز نفت را در بورس عرضه کند

محمدرضا سبزعلیپور با اشاره به ضرورت تداوم عرضه نفت در بورس گفت: اگر بخش خصوصی زیرساخت‌هایش را برای فروش درازمدت ایجاد کرد، تضمینی برای عرضه‌های نفت، بعد از تمام شدن جنگ اقتصادی وجود داشته باشد. سرمایه و پول امنیت می‌خواهد. باید برای کسانی که میخواهند در این زمینه فعالیت کنند، محیطی امن فراهم کنیم.

اروپا زندانبان برجام است

یک منتقد برجام اظهار داشت: از روز 13 اسفند 93 و چهار ماه پیش از «امضای» برجام به من اخطار کتبی دادند، در نتیجه تا پس از «اجرای » برجام نتوانستم اظهار نظری کنم.

مهم‌ترین مطالب سرویس

با تاکید بر احراز اشتباهات طاهری و معاونانش
عضو هیات مدیره پرسپولیس: مدیران سابق باید عذرخواهی کنند
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین