استقلال و اولین بازى دوستانه در ترکیه

عنوان

بازیکنان تیم فوتبال استقلال فردا اولین بازى دوستانه خود را در اردوی ترکیه برگزار مى کنند.

به گزارش خبرنگار فوتبال و فوتسال گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان، تیم فوتبال استقلال در حالى روز گذشته براى برپایى اردویى ١٠ روزه راهى ترکیه شده که در همین راستا قرار است شاگردان شفر فردا در دیدارى دوستانه به مصاف یک تیم اوکراینى بروند.

بازیکنان تیم فوتبال استقلال فردا ساعت ١٧ به وقت ترکیه دیدار دوستانه خود را برابر تیم ماریپول برگزار مى کنند.

استقلالى ها امروز در دو نوبت تمرینات خود را دنبال کردند و در همین راستا فردا صبح نیز انجام ریکاورى را در دستور کار قرار مى دهند.

شاگردان شفر روز گذشته اردو خود را در کارتپه گرین پارک ترکیه برگزار کردند و آبى ها براى اولین بار فردا در دیدارى دوستانه خود را محک مى زنند.

استقلالى ها پیش از برگزارى این اردو یک بازى دوستانه مقابل تیم امید خود داشتند که در نهایت شاگردان شفر این بازى را با نتیجه ٢ بر یک به نفع خود به اتمام رساندند.


بیشتر بخوانید:

  • تمرین استقلالى ها در ترکیه
  • تصاویر محل اقامت استقلال تهران در ترکیه

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این رسانه صرفاً رسالت اطلاع‌رسانی خود را در این رابطه انجام می‌دهد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

زاهدی‌فر در امارات است یا گرجستان؟

پشت‌پرده کلاه‌برداری خانوادگی سکه ثامن

الحاق به کنوانسیون­‌های FATF هیچ اثر مثبتی برای ایران ندارد

خدادادی، رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس با تاکید بر اینکه اجرای بخش اعظم برنامه اقدام FATF هیچ تاثیری مثبتی بر نرخ ارز و روابط بانکی نداشته است و همچنان نشانه­ای دال بر همکاری اروپا به نفع ایران به چشم نمی­خورد، گفت: من اعتقاد دارم اگر این برنامه اقدام را به صورت کامل انجام دهیم هم باز تحریم­ها درباره ایران، شکسته نخواهد شد و این زمینه را در مجلس نمی بینم که سراغ تصویب لوایح مرتبط با FATF برود.

خروج اروپایی‌ها از ایران به‌دلیل بازگشت تحریم‌های آمریکا بود یا FATF؟

در حالی مقامات اروپایی و برخی نهادهای حامی دولت از اهمیت بالای تصویب لوایح مرتبط با FATF برای بقای برجام صحبت می‌کنند که از زمان خروج آمریکا از برجام و بازگشت مجدد تحریم‌ها، بسیاری از شرکت‌ها و بانک‌های اروپایی ایران را ترک کرده‌اند.

دیگر از نه گفتن به «کاپیتولاسیون» کوتاه نخواهیم آمد!

این‌ها اگر دل‌شان برای قربانیان تروریسم سوخته بود و جهدشان علیه تروریست‌ها و آدم‌کش‌ها بود، جلوی عربستان و امارات و حتا دولت‌های خودشان را می‌گرفتند. هزینه‌ی ترور و تروریسم را ما می‌دهیم، بعد باید سرمان منت بگذارند و اتهام حمایت از تروریسم و تحت نظر قرار گرفتن را هم به جان بخریم؟! این یک‌جور کاپیتولاسیون نوین نیست؟ به نظرتانحق توحش از ما نمی‌گیرند؟!

مهم‌ترین مطالب سرویس

بهترین بازیکن جوان جام جهانی ۲۰۱۸:
به توصیه کادر فنی مصدومیتم را پنهان کردم
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین