پيگيری مطالبات رانندگان/بيمه تكميلی درمان رانندگان طی هفته آينده حل و فصل می شود

عنوان

دومين نشست رسيدگي به مطالبات رانندگان با حضور معاون سازمان برنامه و بودجه، معاون وزير راه و شهرسازی، رؤسای تشكل‌های صنفي حمل و نقل جاده‌ای، در محل سازمان برنامه و بودجه برگزار شد.

به گزارش گروه اقتصادی باشگاه خبرنگاران جوان به نقل از سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای،دومين نشست رسيدگی به مطالبات رانندگان با حضور معاون سازمان برنامه و بودجه، معاون وزير راه و شهرسازی، رؤسای تشكل های صنفی حمل و نقل جاده ای، در محل سازمان برنامه و بودجه برگزار شد.

غلامحسين دغاغله مديركل دفتر حمل و نقل كالا كه در اين نشست حضور داشت، اظهار داشت: در اين نشست، نمايندگان اصناف و تشكل های صنفی، ابتدا گزارشی از مطالبات رانندگان در حوزه فعاليتی ساير دستگاه ها ارايه كردند از جمله بازنشستگی، بيمه درمان، تأمين لاستيك و لوازم يدكی مورد نياز رانندگان و غيره كه در رسيدگی به اين موارد خواستار پيگيری از سوی دستگاه های ذیربط شدند.

وی افزود: در بخش ديگری از اين نشست، عبدالهاشم حسن نيا معاون وزير و رئيس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای، با بيان اين كه مطالبات رانندگان در ارتباط با فعاليت های سازمان با جديت پيگيری شده و در دستور كار قرار گرفته است، افزود: بيمه تكميلی درمان رانندگان طی هفته آينده حل و فصل می شود، همچنين نحوه محاسبه كرايه برساس تن – كيلومتر طي 6 جلسه كارشناسي با حضور اساتيد دانشگاه و نمايندگان صنف بررسی شده و فاز اول اجرای طرح طی 10 روز آينده عملياتی می شود.

دغاغله خاطرنشان كرد: اصلاح فرايندهای كاری طی كارگروه هايی كه در ستاد و استان ها تشكيل شده است به طور مستمر بررسی می شود و در پايانه ها اعمال می شود. همچنين بازنگری در قوانين و مقررات با نظر نمايندگان اصناف و تشكل های صنفی مورد رسيدگی قرار گرفته است.

مديركل دفتر حمل و نقل كالا تصريح كرد: در پايان جلسه از سوی عدل معاون سازمان برنامه و بودجه تأكيد شد، مشكلات رانندگان كه تاكنون حل و فصل نشده است احصاء شود و به همراه راهكارهای پيشنهادی به نوبخت معاون رئيس جمهور و رئيس سازمان برنامه و بودجه كشور براي پيگيری و اولويت بخشی آن ارائه شود.

گفتنی است رسيدگی به توزيع لاستيك با نرخ مصوب به رانندگان، افزايش كرايه حمل مواد سوختی توسط شركت نفت و برداشتن محدوديت منطقه ای سوخت كه از مطالبات اولويت دار رانندگان است، مقرر شد ظرف چند روز آينده عملياتی شود.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این رسانه صرفاً رسالت اطلاع‌رسانی خود را در این رابطه انجام می‌دهد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

رهبر انقلاب اسلامی در نشستی که با دعوت ایشان از رئیس‌جمهور و اعضای هیئت دولت برگزار شد:

لزوم تهیه نقشه راه اقتصاد باثبات

سرورهای هاتگرام و طلاگرام در ساختمان متعقل به وزارت ارتباطات قرار دارند

رئیس سازمان پدافند غیر عامل گفت متأسفانه کمترین حمایتی از شبکه‌های داخلی نشده و سرورهای تلگرام، در اختیار هاتگرام و طلاگرام قرار گرفته است؛ در صورتی که می‌توانستند آنها را به پیام‌رسان‌های داخلی بدهند.

توافقنامه پاریس چیست؟

خاموشی‌های اخیر بار دیگر عنوان توافقنامه پاریس را سر زبان‌ها انداخته است. اما موافقتنامه پاریس چیست؟ آیا علت خاموشی ها و کاهش نرخ تولید برق در کشور از اثرات امضای این موافقت نامه به‌شمار می‌رود؟

مشکلات امروز کشور به خاطر خودتحریمی‌ است نه تحریم

رئیس کمیسیون حمایت از تولید ملی مجلس گفت: بخش قابل توجهی از مشکلات امروز کشور نه بر اثر اعمال تحریم بلکه به خاطر سوء مدیریت‌ها به وجود آمده و ما امروز به نوعی از خودتحریمی رنج می‌بریم.

مهم‌ترین مطالب سرویس

تکرار بحران اقتصادی دهه ۷۰
نیاورانی‌ها از جان اقتصاد چه می‌خواهند؟
چگونه نیمه شب ۳۵هزار ثبت سفارش غیرقانونی صورت گرفت؟
جزئیات فساد سازمان‌یافته در واردات خودرو
رئیس کمیسیون عمران مجلس در گفت‌وگو با «نسیم آنلاین»:
متعجم چرا دولت روحانی قانون مالیات بر خانه‌های خالی را اجرا نمی‌کند!
مشاور وزیر راه و شهرسازی:
نمی‌توانیم از ایرباس جریمه بگیریم
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین