پيگيری مطالبات رانندگان/بيمه تكميلی درمان رانندگان طی هفته آينده حل و فصل می شود

عنوان

دومين نشست رسيدگي به مطالبات رانندگان با حضور معاون سازمان برنامه و بودجه، معاون وزير راه و شهرسازی، رؤسای تشكل‌های صنفي حمل و نقل جاده‌ای، در محل سازمان برنامه و بودجه برگزار شد.

به گزارش گروه اقتصادی باشگاه خبرنگاران جوان به نقل از سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای،دومين نشست رسيدگی به مطالبات رانندگان با حضور معاون سازمان برنامه و بودجه، معاون وزير راه و شهرسازی، رؤسای تشكل های صنفی حمل و نقل جاده ای، در محل سازمان برنامه و بودجه برگزار شد.

غلامحسين دغاغله مديركل دفتر حمل و نقل كالا كه در اين نشست حضور داشت، اظهار داشت: در اين نشست، نمايندگان اصناف و تشكل های صنفی، ابتدا گزارشی از مطالبات رانندگان در حوزه فعاليتی ساير دستگاه ها ارايه كردند از جمله بازنشستگی، بيمه درمان، تأمين لاستيك و لوازم يدكی مورد نياز رانندگان و غيره كه در رسيدگی به اين موارد خواستار پيگيری از سوی دستگاه های ذیربط شدند.

وی افزود: در بخش ديگری از اين نشست، عبدالهاشم حسن نيا معاون وزير و رئيس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای، با بيان اين كه مطالبات رانندگان در ارتباط با فعاليت های سازمان با جديت پيگيری شده و در دستور كار قرار گرفته است، افزود: بيمه تكميلی درمان رانندگان طی هفته آينده حل و فصل می شود، همچنين نحوه محاسبه كرايه برساس تن – كيلومتر طي 6 جلسه كارشناسي با حضور اساتيد دانشگاه و نمايندگان صنف بررسی شده و فاز اول اجرای طرح طی 10 روز آينده عملياتی می شود.

دغاغله خاطرنشان كرد: اصلاح فرايندهای كاری طی كارگروه هايی كه در ستاد و استان ها تشكيل شده است به طور مستمر بررسی می شود و در پايانه ها اعمال می شود. همچنين بازنگری در قوانين و مقررات با نظر نمايندگان اصناف و تشكل های صنفی مورد رسيدگی قرار گرفته است.

مديركل دفتر حمل و نقل كالا تصريح كرد: در پايان جلسه از سوی عدل معاون سازمان برنامه و بودجه تأكيد شد، مشكلات رانندگان كه تاكنون حل و فصل نشده است احصاء شود و به همراه راهكارهای پيشنهادی به نوبخت معاون رئيس جمهور و رئيس سازمان برنامه و بودجه كشور براي پيگيری و اولويت بخشی آن ارائه شود.

گفتنی است رسيدگی به توزيع لاستيك با نرخ مصوب به رانندگان، افزايش كرايه حمل مواد سوختی توسط شركت نفت و برداشتن محدوديت منطقه ای سوخت كه از مطالبات اولويت دار رانندگان است، مقرر شد ظرف چند روز آينده عملياتی شود.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این رسانه صرفاً رسالت اطلاع‌رسانی خود را در این رابطه انجام می‌دهد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

رهبر انقلاب اسلامی در اجتماع پرشور انبوه زائران و مجاوران حرم رضوی علیه‌السلام

دشمن را در جنگ اقتصادی شکست خواهیم داد

سال ۹۸؛ سال «رونق تولید»

مقام معظم رهبری سال ۱۳۹۸ را به‌عنوان سال «رونق تولید» نام گذاشتند.

در دفاع از انقلاب

پیشرفت‌های علمی کشور توسط انسان‌های انقلاب اسلامی رخ داده است و به واقع بزرگترین دستاورد تمدنی انقلاب را باید تربیت انسان های انقلاب اسلامی دانست.

روایتی درس آموز از دیپلماسی اعتماد به اروپا

اتحادیه اروپا در ادوار مختلف تلاش کرده جایی میان ایران و آمریکا قرار بگیرد، جایی که هم از رفاقت با ایالات متحده، همراهی با آن و فشار بر ایران سود ببرد و هم از این فشار استفاده کند و به نوعی باب دوستی با ایران را باز کرده و یکی از بزرگ‌ترین بازارهای اقتصادی غرب آسیا را در دست بگیرد و علاوه‌بر آن بتواند همزمان از قدرت نفوذ ایران برای حفظ ثبات در منطقه به سود خود و جلوگیری از آشوب‌هایی بهره‌برداری کند که می‌تواند منافع منطقه‌ای و فرامنطقه‌ای اروپا را مخدوش کند.

مهم‌ترین مطالب سرویس

احتمال تحریم خریدارن نفت از بورس بسیار کم است
نامفهوم بودن بورس نفت برای سرمایه‌گذاران داخلی
تاملی در کاندیداهای انتخابات اتاق بازرگانی
اتاق بازرگانی یا اتاق واردات؟+ نمودار ‌
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین