جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه

مورینیو:انگلیسی‌ها باید با غرور به وطن بازگردند

عنوان

آقای خاص فوتبال جهان معتقد است سه‌شیرها هر چند به دیدار نهایی جام جهانی روسیه راه نیافتند اما سربلند به خانه بازخواهندگشت.

به گزارش  خبرگزاری فارس، ژوزه مورینیو از ابتدای مسابقات روسیه 2018 بازی‌های انجام شده را دیده و ارزیابی کرده است.

وی بعد از اتمام مسابقه بامداد امروز در مرحله نیمه نهایی که به باخت 2 بر یک مردان ساوت‌گیت منجر شد، نظر مثبتی در مورد انگلیسی‌ها داد.

مورینیو اظهارداشت:فکر می‌کنم کرواسی با این نتیجه و راهیابی به فینال، به موفقیت بزرگی رسید.کشوری که هیچگاه صاحب لیگ قوی نبوده است.اما واقعا جای تعجب دارد که به فینال می‌رسد.

او ادامه داد:انگلیسی‌ها به یک دلیل یعنی باخت از کرواسی، می‌توانند گریه کنند اما همچنین حس خوش‌بینی زیادی بین آنها دیده می‌شود.چون صاحب تیمی جوان هستند که امروز بازی خوبی انجام داد.شاید بازیکنانی مثل اشلی یانگ و واردی در تیم جام جهانی 2022 نباشند اما بقیه تیم شانس خوبی برای حضور در جام دارد.من اگر مدیر ساوت‌گیت بودم، اجازه می‌دادم او همچنان در راس کادر فنی تیم ملی بماند و تیمش را برای یورو 2020 آماده کند.به هرحال آنها آنقدر خوب در این جام کارکرده‌اند که باید با افتخار و غرور به وطن بازگردند.

منبع: فارس

مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این رسانه صرفاً رسالت اطلاع‌رسانی خود را در این رابطه انجام می‌دهد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

۶۲ درصد یمنی‌ها از فقدان امنیت غذایی رنج می‌برند

آمار وحشتناک از قحطی، وبا و مرگ در یمن

در این جنگ پیروزیم

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای با بیان اینکه از نخبگان باید در برنامه‌ریزی برای مسائل کشور استفاده کرد، فرمودند: برخی نخبگان به همراه فکر بلند، قدرت مدیریت هم دارند که باید از آن استفاده بشود.

بازهم تحریم!

در ادامه سیاست‌های خصمانه علیه ایران، دولت آمریکا اعلام کرده که حداقل ۲۰ بانک و شرکت ایرانی را تحریم کرده است.

پاشنه آشیل عرضه نفت در بورس

نگرانی زیادی درباره امکان اجرایی بودن تسویه ارزی 80 درصد مبلغ نفت خام فروخته شده در بورس و تبعات آن وجود دارد و در نتیجه، ضرورت دارد وزارت نفت هر چه سریعتر امکان تسویه 100 درصد ریالی این مبلغ را نیز فراهم کند.

مهم‌ترین مطالب سرویس

  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین