جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه

مورینیو:انگلیسی‌ها باید با غرور به وطن بازگردند

عنوان

آقای خاص فوتبال جهان معتقد است سه‌شیرها هر چند به دیدار نهایی جام جهانی روسیه راه نیافتند اما سربلند به خانه بازخواهندگشت.

به گزارش  خبرگزاری فارس، ژوزه مورینیو از ابتدای مسابقات روسیه 2018 بازی‌های انجام شده را دیده و ارزیابی کرده است.

وی بعد از اتمام مسابقه بامداد امروز در مرحله نیمه نهایی که به باخت 2 بر یک مردان ساوت‌گیت منجر شد، نظر مثبتی در مورد انگلیسی‌ها داد.

مورینیو اظهارداشت:فکر می‌کنم کرواسی با این نتیجه و راهیابی به فینال، به موفقیت بزرگی رسید.کشوری که هیچگاه صاحب لیگ قوی نبوده است.اما واقعا جای تعجب دارد که به فینال می‌رسد.

او ادامه داد:انگلیسی‌ها به یک دلیل یعنی باخت از کرواسی، می‌توانند گریه کنند اما همچنین حس خوش‌بینی زیادی بین آنها دیده می‌شود.چون صاحب تیمی جوان هستند که امروز بازی خوبی انجام داد.شاید بازیکنانی مثل اشلی یانگ و واردی در تیم جام جهانی 2022 نباشند اما بقیه تیم شانس خوبی برای حضور در جام دارد.من اگر مدیر ساوت‌گیت بودم، اجازه می‌دادم او همچنان در راس کادر فنی تیم ملی بماند و تیمش را برای یورو 2020 آماده کند.به هرحال آنها آنقدر خوب در این جام کارکرده‌اند که باید با افتخار و غرور به وطن بازگردند.

منبع: فارس

مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این رسانه صرفاً رسالت اطلاع‌رسانی خود را در این رابطه انجام می‌دهد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

مدیر کل اسبق دفتر وزارتی وزارت نیرودلایل قطعی‌های اخیر برق را تشریح کرد

امید واهی به غرب مانع توسعه نیروگاه‌ها شد

اروپا از کودتای ترکیه با خبر بود؟

 پانزدهم جولای ی دو‌سال پیش بود که ترکیه به سرخط خبر‌های جهان بدل شد. کودتای نافرجام ترکیه که هنوز ابهامات زیادی در آن وجود دارد. چیزی که در سالگرد این کودتا باعث دوباره مطرح شدن آن شده، توئیت خاویر سولانا، دبیرکل اسبق ناتو و مسئول پیشین سیاست خارجی اتحادیه اروپا، مبنی بر اطلاع داشتن اروپا و آمریکا از این کودتا بود.

شیعیان فوعه و کفریا از محاصره خارج می‌شوند

بر اساس این توافق حدود 7000 شهروند محاصره شده این دو شهر شیعه نشین از محاصره تروریست های "النصره، کتیبة التوحید والجهاد و تجمع سرایا داریا" خارج می‌شوند.

۸ اشتباه راهبردی تیم اقتصادی دولت

علیرغم تجربه بحران ارزی سال­های 90 و 91 و نیز ابلاغ سیاست­های کلی اقتصاد مقاومتی در بهمن ماه 1392 در راستای افزایش تاب­ آوری و مقاومت اقتصاد ایران در برابر تکانه­ های داخلی و بیرونی، همچنان طی ماه­ها و سالهای اخیر شاهد خطاهای راهبردی و تصمیمات اشتباه در دولت بودیم که موجبات کاهش 100 درصدی ارزش پول ملی طی هفت ماهه اخیر شد و به نوسانات لحظه ای دلار در بازار دامن زد.

مهم‌ترین مطالب سرویس

نگاهی متفاوت به کشورهای شرکت‌کننده در جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه
به وقت جام - قسمت ششم: فرانسه
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین