در اجتماع بزرگ مردم یمن

الحوثی: اسلام آمریکایی،سعودی و اماراتی برخاسته از نفاق است

عنوان

تهران-ایرنا-'عبدالملک بدرالدین الحوثی' رهبر جنبش انصارالله یمن در سالروز برگزاری تظاهرات علیه مستکبران در برخی از شهرهای این کشور گفت: اسلام آمریکایی، سعودی و اماراتی یک مدل برخاسته از نفاق است که اصل و مضمون اسلام مخالف آن است.

به گزارش جمعه شبکه خبری المسیره، الحوثی طی سخنانی افزود: تظاهرات معروف به فریاد بر سر مستکبرین و خیزش در برابر آنها توسط شهید 'حسین بدرالدین الحوثی' در یمن پایه گذاری شد و مردم این کشور این تظاهرات را هر ساله برپا می کنند.
وی گفت: آمریکایی ها و اسرائیلی ها می خواهند که ما جامعه ای فاسد داشته باشیم که فساد در همه ابعاد آن رخنه کرده باشد. آنها می خواهند که جامعه ما شکست خورده باشد و هیچ توانی برای کسب آگاهی و داشتن قدرت نداشته باشد.
الحوثی ادامه داد: امت اسلامی باید آگاه باشد و به طور جدی به مقابله با هجمه و حملات بی سابقه آمریکا بپردازند. از آنجایی که ما در منطقه‌ راهبردی قرار داریم، دشمن در پی سیطره کامل نظامی بر منطقه ما است.
رهبر جنبش انصارالله افزود: با اینکه نظام عربستان و امارات با کسری بودجه مواجه هستند و برای جبران آن به قرض گرفتن افتاده اند اما با این حال صدها میلیارد دلار برای آمریکایی ها خرج می کنند.
الحوثی گفت: آمریکا می ‌خواهد شمار زیادی از نیروهای کشورهای عربی را به کار بگیرد و جنگ‌ های آینده خود را به وسیله آنها به راه بیندازد.
وی خاطرنشان کرد: دشمنان همچنین تلاش می کنند که اصحاب رسانه را برای خدمت به مقاصد و اهداف خود به کار بگیرند و به لحاظ رسانه ای اخباری را پوشش دهند که خود آن ها می خواهند.
الحوثی افزود: اسلام آمریکایی، سعودی و اماراتی یک مدل برخاسته از نفاق است که اصل و مضمون اسلام مخالف آن است.
رهبر جنبش انصارالله یمن تصریح کرد: جیره خواران آمریکا ولو اینکه مانند عربستان پرچم اسلام را حمل کنند، از مبانی و ارزش‌های اسلامی خارج شده و فاصله بسیار زیادی با دین اسلام دارند.
 

منبع: ایرنا

مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این رسانه صرفاً رسالت اطلاع‌رسانی خود را در این رابطه انجام می‌دهد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

استاد جغرافیای سیاسی دانشگاه تهران در گفتگو با نسیم آنلاین:

وزارت خارجه درباره ابهامات سند رژیم حقوقی خزر روشنگری کند

۲ گزاره رژیم صهیونیستی برای مقابله با راهکارهای ابتکاری مقاومت

حماس و مقاومت فلسطین از روزهای ابتدایی فروردین امسال با ابتکار «راهپیمایی بازگشت» و «بادبادک‌های آتشین» به منظور کاهش محاصره، معادلات نوارغزه را برای اسرائیل کاملاً دگرگون کردند. تداوم و گسترده شدن استفاده فلسطینیان از بادبادک‌های آتشین کاملاً امنیت شهرک‌های اطراف نوارغزه را با چالش روبرو کرد.

۹۰ درصد مشکلات افتصادی ناشی از تصمیمات غلط دولت است

در شرایط کنونی مردم و فعالان اقتصادی نسبت به نحوه مدیریت اقتصادی بسیاری از مدیران رده بالای اقتصادی کشور اعتراض دارند، اگر اعتراض آنها شنیده نشود و با این ادبیات اخیر معاون وزیر صنعت پاسخ داده شود، به نفع کشور نخواهد بود.

خطای بزرگ؛ زمینه‌ساز کاهش ارزش پول ملی

رهبر معظم انقلاب اسلامی، کاهش ارزش پول ملی را از مشکلات کنونی اقتصاد کشور دانستند و گفتند: در قضیه ارز و سکه بر اثر برخی بی تدبیری و بی توجهی ارز کشور دست سوءاستفاده کنندگان رفت.

مهم‌ترین مطالب سرویس

دکتر فرشته روح‌افزا همسر شهید حاتمی:
تذکر می‌دهند که در خصوص شهدای مکه و منا مصاحبه نکنید
قانونی در ضدیت با تمام قطعنامه‌های شورای امنیت و سازمان ملل و رد توافق اسلو
نژادپرستی علنی، فرصتی برای اقامه دعاوی حقوقی علیه تل‌آویو
مرگی جز شهادت بر تو حرام بود
چمران افغانستان
سخنان تکراری و ایران‌ستیزانه وزیر خارجه آمریکا در جمع آمریکایی‌های ایرانی‌تبار
صادرات نفت ایران را صفر می‌کنیم/ مذاکره برای تغییر سیاست‌های ایران
آیا ایران در بازسازی سوریه میدان را واگذار کرده است؟
بازسازی سوریه؛ فرصت و تهدید
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین