در اجتماع بزرگ مردم یمن

الحوثی: اسلام آمریکایی،سعودی و اماراتی برخاسته از نفاق است

عنوان

تهران-ایرنا-'عبدالملک بدرالدین الحوثی' رهبر جنبش انصارالله یمن در سالروز برگزاری تظاهرات علیه مستکبران در برخی از شهرهای این کشور گفت: اسلام آمریکایی، سعودی و اماراتی یک مدل برخاسته از نفاق است که اصل و مضمون اسلام مخالف آن است.

به گزارش جمعه شبکه خبری المسیره، الحوثی طی سخنانی افزود: تظاهرات معروف به فریاد بر سر مستکبرین و خیزش در برابر آنها توسط شهید 'حسین بدرالدین الحوثی' در یمن پایه گذاری شد و مردم این کشور این تظاهرات را هر ساله برپا می کنند.
وی گفت: آمریکایی ها و اسرائیلی ها می خواهند که ما جامعه ای فاسد داشته باشیم که فساد در همه ابعاد آن رخنه کرده باشد. آنها می خواهند که جامعه ما شکست خورده باشد و هیچ توانی برای کسب آگاهی و داشتن قدرت نداشته باشد.
الحوثی ادامه داد: امت اسلامی باید آگاه باشد و به طور جدی به مقابله با هجمه و حملات بی سابقه آمریکا بپردازند. از آنجایی که ما در منطقه‌ راهبردی قرار داریم، دشمن در پی سیطره کامل نظامی بر منطقه ما است.
رهبر جنبش انصارالله افزود: با اینکه نظام عربستان و امارات با کسری بودجه مواجه هستند و برای جبران آن به قرض گرفتن افتاده اند اما با این حال صدها میلیارد دلار برای آمریکایی ها خرج می کنند.
الحوثی گفت: آمریکا می ‌خواهد شمار زیادی از نیروهای کشورهای عربی را به کار بگیرد و جنگ‌ های آینده خود را به وسیله آنها به راه بیندازد.
وی خاطرنشان کرد: دشمنان همچنین تلاش می کنند که اصحاب رسانه را برای خدمت به مقاصد و اهداف خود به کار بگیرند و به لحاظ رسانه ای اخباری را پوشش دهند که خود آن ها می خواهند.
الحوثی افزود: اسلام آمریکایی، سعودی و اماراتی یک مدل برخاسته از نفاق است که اصل و مضمون اسلام مخالف آن است.
رهبر جنبش انصارالله یمن تصریح کرد: جیره خواران آمریکا ولو اینکه مانند عربستان پرچم اسلام را حمل کنند، از مبانی و ارزش‌های اسلامی خارج شده و فاصله بسیار زیادی با دین اسلام دارند.
 

منبع: ایرنا

مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این رسانه صرفاً رسالت اطلاع‌رسانی خود را در این رابطه انجام می‌دهد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

گزارشی درباره وضعیت برنامه‌های ‌سینمایی تلویزیون برای سی‌وهفتمین جشنواره فیلم فجر

تولیداتی که توجیه دارد، اما منطق نه!

لزوم تخصیص ردیف مستقل برای خرید تضمینی گندم در بودجه

نیکزادی پناه عضو کمیسیون کشاورزی مجلس، در خصوص اعتبارات مالی خرید تضمینی گندم در لایحه بودجه سال 98، گفت: دولت برای خرید تضمینی گندم موظف به اختصاص ردیف بودجه مستقل است. سال گذشته ردیف بودجه مستقلی برای خرید تضمینی گندم در نظر گرفته نشد و این موضوع مشکلاتی به وجود آورد. 

مانور بی‌بی‌سی فارسی برای جلوگیری از عرضه نفت در بورس

با توجه به اطلاعیه بورس انرژی به نظر میرسد که تمامی ضوابط لازم برای تضمین بازگشت بهای نفت فروخته شده در بورس در نظر گرفته شده است. بدین ترتیب با عرضه نفت در بورس و استفاده از توانمندی بخش خصوصی در صادرات نفت، میتوان بخشی از کاهش درآمدهای نفتی را بدون هیچ گونه ریسکی جبران کرد.

۵ نکته درباره معایب استانی‌ شدن انتخابات

مشارکت مردم در تعیین سرنوشت خود به وسیله انتخابات و افزایش استقلال و اعتماد به نفس مردم از جمله دستاوردهای نظام جمهوری اسلامی می باشد. مجلس شورای اسلامی یکی از نهادهایی است که مردم با رای به نماینده های معتمد خود در سرنوشت خود تاثیر گذار بوده اند.

مهم‌ترین مطالب سرویس

درس‌های منبج برای کاخ سفید و انعطاف موقت ترامپ
سرنوشت دستور ترامپ برای خروج از سوریه چه خواهد بود؟
نجات نتانیاهو در گرو عادی سازی روابط اعراب و اسرائیل
چرا دولت نتانیاهو تصمیم به برگزاری انتخابات زود هنگام گرفت؟
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین