در اجتماع بزرگ مردم یمن

الحوثی: اسلام آمریکایی،سعودی و اماراتی برخاسته از نفاق است

عنوان

تهران-ایرنا-'عبدالملک بدرالدین الحوثی' رهبر جنبش انصارالله یمن در سالروز برگزاری تظاهرات علیه مستکبران در برخی از شهرهای این کشور گفت: اسلام آمریکایی، سعودی و اماراتی یک مدل برخاسته از نفاق است که اصل و مضمون اسلام مخالف آن است.

به گزارش جمعه شبکه خبری المسیره، الحوثی طی سخنانی افزود: تظاهرات معروف به فریاد بر سر مستکبرین و خیزش در برابر آنها توسط شهید 'حسین بدرالدین الحوثی' در یمن پایه گذاری شد و مردم این کشور این تظاهرات را هر ساله برپا می کنند.
وی گفت: آمریکایی ها و اسرائیلی ها می خواهند که ما جامعه ای فاسد داشته باشیم که فساد در همه ابعاد آن رخنه کرده باشد. آنها می خواهند که جامعه ما شکست خورده باشد و هیچ توانی برای کسب آگاهی و داشتن قدرت نداشته باشد.
الحوثی ادامه داد: امت اسلامی باید آگاه باشد و به طور جدی به مقابله با هجمه و حملات بی سابقه آمریکا بپردازند. از آنجایی که ما در منطقه‌ راهبردی قرار داریم، دشمن در پی سیطره کامل نظامی بر منطقه ما است.
رهبر جنبش انصارالله افزود: با اینکه نظام عربستان و امارات با کسری بودجه مواجه هستند و برای جبران آن به قرض گرفتن افتاده اند اما با این حال صدها میلیارد دلار برای آمریکایی ها خرج می کنند.
الحوثی گفت: آمریکا می ‌خواهد شمار زیادی از نیروهای کشورهای عربی را به کار بگیرد و جنگ‌ های آینده خود را به وسیله آنها به راه بیندازد.
وی خاطرنشان کرد: دشمنان همچنین تلاش می کنند که اصحاب رسانه را برای خدمت به مقاصد و اهداف خود به کار بگیرند و به لحاظ رسانه ای اخباری را پوشش دهند که خود آن ها می خواهند.
الحوثی افزود: اسلام آمریکایی، سعودی و اماراتی یک مدل برخاسته از نفاق است که اصل و مضمون اسلام مخالف آن است.
رهبر جنبش انصارالله یمن تصریح کرد: جیره خواران آمریکا ولو اینکه مانند عربستان پرچم اسلام را حمل کنند، از مبانی و ارزش‌های اسلامی خارج شده و فاصله بسیار زیادی با دین اسلام دارند.
 

منبع: ایرنا

مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این رسانه صرفاً رسالت اطلاع‌رسانی خود را در این رابطه انجام می‌دهد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

تحلیل یک نماینده مجلس از عدم تغییر در تیم اقتصادی دولت

شاهد هیچ پوست‌اندازی در دولت نخواهیم بود

۳ شکست آمریکا پس از خروج از برجام

دولت آمریکا روزی که از برجام خارج شد، 3هدف اصلی در مقابل ایران تعریف کرده بود که در هر 3 شکست خورده است. هدف نخست، ایجاد دوقطبی میان برنامه موشکی و منطقه‌ای و اقتصاد کشور و به دنبال آن درگیر کردن مردم و نظام و همچنین ایجاد درگیری درون نظام بر سر این موضوع بود.

چند نکته درباره جایگاه قانونی نظرات «هیأت عالی نظارت بر حسن اجرای سیاست­های کلی نظام»

وظیفه نظارت بر حسن اجرای سیاستهای کلی نظام و نظارت بر انطباق و عدم مغایرت مصوبات مجلس با آنها، به استناد بند 2 و ذیل اصل 110 قانون اساسی توسط مقام رهبری به «هیأت عالی نظارت بر حسن اجرای سیاست‌های کلی نظام» تفویض شده است.

بازهم لیست سیاه

گروه ویژه اقدام مالی مهلت ایران برای اجرای اصلاحات مورد نظر این گروه را تا فوریه ۲۰۱۹ تمدید کرد.

مهم‌ترین مطالب سرویس

عواقب مرگ جمال خاشقچی دامنگیر ولیعهد شد
هیأت علمای عربستان خواستار برکناری بن سلمان شد
آب پاکی دبیر اجرایی FATF روی دست حامیان دولت
هیچ تضمینی برای خروج ایران از فهرست سیاه وجود ندارد
سید حسن نصرالله در نکوداشت مادر شهید عماد
برخی سران عرب به ترامپ جزیه می‌دهند
نماینده سازمان ملل متحد در یمن
قحطی جان ۱۳ میلیون یمنی را تهدید می‌کند
به امید حضور دوباره در سنگر مبارزه برای مجاهدی از جنس مقاومت و تفکر
رمضان عبدالله شلح؛ از قاهره تا فلوریدا: مقاومت توام با وحدت
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین