پس از جلسه سران قوا عنوان شد:

روحانی: زندگی مردم را اداره خواهیم کرد/ برای اقشار کم درآمد و مستضعف جامعه طرح‌هایی داریم

عنوان

رئیس‌جمهور گفت:‌ اگر چه فشارهایی خواهد بود اما می‌توانیم زندگی مردم را در کشور با حمایت آنها اداره کرده و از مشکلات عبور کنیم.

حجت الاسلام حسن روحانی رئیس جمهور امروز در پایان جلسه سران قوا با اشاره به توطئه های آمریکا علیه ایران در طول 40 سال انقلاب اسلامی گفت: همانطور که ملت ما در برابر این توطئه ها ایستادگی کردند بازهم ایستادگی خواهند کرد و این بار هم آمریکا در نقشه های خود ناموفق خواهد بود.

وی افزود: منطق آمریکا غیرقانونی و خلاف مقررات است؛حتی سازمان ملل و آژانس بین المللی هم با سیاست های و حرف های آمریکایی ها مخالف هستند، همه کشورها به جز چند کشور مخالف سیاست های آمریکایی ها هستند، ما امروز قوی تر از دیروز در برابر این دشمنان مقاومت خواهیم کرد.

رئیس جمهور با اظهار امیدواری نسبت به بهبود وضعیت زندگی مردم در آینده تصریح کرد: مردم مطمئن باشند برای زندگی خودشان اگر چه فشارهایی خواهد بود اما می توانیم زندگی مردم را در کشور با حمایت مردم اداره کنیم و از مشکلات عبور کنیم.

روحانی ادامه داد: در زمینه اشتغال برنامه های گذشته را ادامه می دهیم. ان شاالله امسال شاهد تحول مثبت در زمینه اشتغال خواهیم بود. دولت نسبت به اقشار کم درآمد و مستضعف جامعه طرح ها و برنامه هایی دارد.

وی با بیان اینکه ما جلسات سه قوه را برای حل مشکلات کشور ادامه می دهیم،  اظهار داشت: جلسات اقتصادی که در طول هفته برگزار می شود را ادامه می دهیم.در این جلسات هماهنگی بیشتری به وجود خواهیم آورد تا فشار و مشکلات کمتری بر دوش مردم باشد.

رئیس جمهور خاطرنشان کرد: یکی از نکاتی که در جلسه امروز بحث کردیم، بحث نقدینگی بود که ریشه این نقدینگی از کجا نشات می گیرد و چگونه باید مانع اضافه شدن نقدینگی در جامعه شویم. همچنین بتوانیم نقدینگی موجود را جذب کنیم که یکی از این راه ها جذب طرح های نیمه تمام است، این طرح ها را به شرکت های خصوصی واگذر کنیم، که در این باره در جلسه آتی بیشتر بحث خواهیم کرد.

منبع: تسنیم

مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این رسانه صرفاً رسالت اطلاع‌رسانی خود را در این رابطه انجام می‌دهد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

نایب رییس کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس:

در کشور با کمبود وکیل روبرو هستیم

لابی برای ابقا رئیس صندوق بازنشستگی!

گزارش‌ها از نهایی شدن خداحافظی جمشید تقی زاده، از ریاست صندوق بازنشستگی کشوری حکایت دارد. آنطور که خبرنگار «نود اقتصادی» دریافته است، جمشید تقی‌زاده با همه مقاومت‌ها برای ماندن در این مسئولیت، مشمول قانون منع به کارگیری بازنشستگان شده و باید هرچه سریعتر صندلی ریاست بر این صندوق را ترک گوید.

تحلیلی بر وضعیت جامعه در ماجرای حمله سگ‌ها به یک کودک در لواسان

ما در وضعیتی بدونِ «کنشگریِ هدفمند» تنها مشغولِ «واکنش» به اتفاقاتیم! واکنش هایی که حتی زمینه سازِ شکل گیریِ عمل و جریاناتِ عملی نیز نشده و یا اگر می شوند محدود و معدود است. این میزان از «واکنش» در شرایطِ بی عملی، زمینه سازِ شکل گیریِ «توهمِ عملِ موثر» است

اجازه حذف مصوبات کمیسیون تلفیق درباره مالیات پزشکان را نمی‌دهیم

عضو کمیسیون تلفیق مجلس با تاکید بر اینکه مصوبات این کمیسیون درباره پرداخت مالیات پزشکان را قدمی در راستای شفافیت مالیاتی می دانم، گفت: اجازه حذف مصوبات مربوط به پرداخت مالیات توسط پزشکان را نخواهیم داد.

مهم‌ترین مطالب سرویس

عضو کمیسیون تلفیق مجلس شورای اسلامی در گفتگو با نسیم آنلاین
اجازه حذف مصوبات کمیسیون تلفیق درباره مالیات پزشکان را نمی‌دهیم
به بهانه ی تصویب کلیات استانی شدن انتخابات در مجلس شورای اسلامی
۵ نکته درباره معایب استانی‌ شدن انتخابات
هشدار آیت‌الله مکارم شیرازی:
دشمنان برای خوزستان و اهواز برنامه‌ها دارند
شمخانی در همایش دفاع و امنیت در غرب آسیا:
سیاست ایران حفظ امنیت منطقه و مبارزه جدی با هر نوع تروریسم است
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین