پازل نقل و انتقالات پرسپولیس با کدام بازیکن کامل می‌شود؟

عنوان

لیست بازیکنان باشگاه پرسپولیس با تمدید قرارداد وحید امیری برای فصل بعد تکمیل می‌شود.

به گزارش  خبرنگار فوتبال و فوتسال گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان؛ فصل نقل و انتقالات برای باشگاه پرسپولیس در حالی روزهای پایانی خود را سپری می کند که هواداران و مدیران این تیم منتظر تصمیم نهایی وحید امیری هستند.

این بازیکن ملی پوش که یکی از ستارگان تیم ملی در جام جهانی روسیه بود به قدری در این رقابتها درخشید که همه نگاه ها به سمت او چرخید. وحید امیری از جمله بازیکنان با اخلاق فوتبال ایران است که برانکو و هواداران روی توانایی او حساب کردند و سرمربی پرسپولیس نقشه های زیادی برای او در سر دارند.

پازل پرسپولیس در نقل و انتقالات با حضور وحید امیری کامل می شود و او که به هواداران وعده کرده که سال بعد هم پیراهن پرسپولیس را بپوشد اما هنوز قراردادش نهایی نشده است  تا هواداران نگران ماندن یا جدایی اش از سرخپوشان پایتخت شوند.

مسئولان و هواداران پرسپولیس از روز شنبه منتظر حضور وحید امیری در باشگاه هستند تا تکلیف این بازیکن مشخص شود اما روز گذشته این بازیکن وکیلش را به باشگاه پرسپولیس فرستاد تا پیشنهاد خود را به گوش مسئولان برساند.

گفته می شود وکیل امیری روز گذشته به مسئولان پرسپولیس اعلام کرد که این بازیکن پیشنهادهای مالی خوبی  از تیم های ترکیه ای و قطری دارد اما حاضر است نصف مبالغ پیشنهادی در پرسپولیس بماند. به هر حال وحید امیری قرار است طی امروز و فردا درباره ماندن یا جدایی از سرخپوشان پایتخت تصمیم نهایی را بگیرد.

پرسپولیس در فصل نقل و انتقالات عملکرد خوبی داشت و شاهد یکی از فصول سرخپوشان پایتخت در این زمینه بودیم. جذب مهدی ترابی، سروش رفیعی، مهدی شیری، مهدی شریفی و ماندگار شدن بیرانوند و تمدید قرارداد با امیری می تواند پرسپولیس را رویایی تر از قبل کند. این تیم پر ستاره که 2 سال پیاپی قهرمان لیگ برتر شده است در شروع فصل از هیچ کدام از خریدهایش نمی تواند استفاده کند و همه این ستاره ها باید تا پایان نیم فصل اول منتظر بمانند تا محرومیت پرسپولیس به پایان برسد و از نیم فصل دوم می توانند این ستاره ها برای سرخپوشان بازی کنند.

البته امیری داستان پیچیده ای دارد چرا که بعد از جام جهانی روسیه با پیشنهادهای اغوا کننده ای مواجه شده است و همین پیشنهادات باعث شده که او نتواند بهترین تصمیم را بگیرد و فقط به هواداران قول داده که اگر در ایران باشد برای پرسپولیس بازی می کند. هواداران به وفاداری امیری اطمینان دارند اما از او انتظار دارند در این شرایط سخت پرسپولیس را تنها نگذارد و پیشنهادهای ارائه شده را رد کند و فصل آینده هم برای سرخپوشان بازی کند.

به هر حال  باید منتظر بمانیم که وحید امیری در پرسپولیس می ماند یا راهی یک تیم خارجی می شود.


بیشتر بخوانید: 

حاجی بیگی: بیرانوند برای عشق به هواداران در پرسپولیس ماند

حضور وکیل وحید امیری در باشگاه پرسپولیس


منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این رسانه صرفاً رسالت اطلاع‌رسانی خود را در این رابطه انجام می‌دهد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

استاد جغرافیای سیاسی دانشگاه تهران در گفتگو با نسیم آنلاین:

وزارت خارجه درباره ابهامات سند رژیم حقوقی خزر روشنگری کند

۲ گزاره رژیم صهیونیستی برای مقابله با راهکارهای ابتکاری مقاومت

حماس و مقاومت فلسطین از روزهای ابتدایی فروردین امسال با ابتکار «راهپیمایی بازگشت» و «بادبادک‌های آتشین» به منظور کاهش محاصره، معادلات نوارغزه را برای اسرائیل کاملاً دگرگون کردند. تداوم و گسترده شدن استفاده فلسطینیان از بادبادک‌های آتشین کاملاً امنیت شهرک‌های اطراف نوارغزه را با چالش روبرو کرد.

۹۰ درصد مشکلات افتصادی ناشی از تصمیمات غلط دولت است

در شرایط کنونی مردم و فعالان اقتصادی نسبت به نحوه مدیریت اقتصادی بسیاری از مدیران رده بالای اقتصادی کشور اعتراض دارند، اگر اعتراض آنها شنیده نشود و با این ادبیات اخیر معاون وزیر صنعت پاسخ داده شود، به نفع کشور نخواهد بود.

خطای بزرگ؛ زمینه‌ساز کاهش ارزش پول ملی

رهبر معظم انقلاب اسلامی، کاهش ارزش پول ملی را از مشکلات کنونی اقتصاد کشور دانستند و گفتند: در قضیه ارز و سکه بر اثر برخی بی تدبیری و بی توجهی ارز کشور دست سوءاستفاده کنندگان رفت.

مهم‌ترین مطالب سرویس

بهترین بازیکن جوان جام جهانی ۲۰۱۸:
به توصیه کادر فنی مصدومیتم را پنهان کردم
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین