کالینیچ در آستانه پیوستن به اتلتیکومادرید

عنوان

مهاجم کروات تیم فوتبال میلان یک قدم دیگر به درهای خروجی روسونری نزدیک شد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، رسانه های اسپانیایی مدعی شده اند که مذاکرات نیکلا کالینیچ با باشگاه اتلتیکومادرید به نتیجه رسیده است و او را عملاً باید بازیکن روخی بلانکو دانست.

کالینیچ که به دلیل سرپیچی از دستور زلاتکو دالیچ، سرمربی تیم ملی کرواسی برای رفتن به میدان مقابل نیجریه به عنوان بازیکن تعویض در جام جهانی 2018، از اردوی این تیم اخراج شد و در همان ابتدای رقابت ها به خانه برگشت، تابستان سال گذشته با قراردادی 25 میلیون یورویی از فیورنتینا به میلان پیوست. عملکرد او در میلان اما چنگی به دل نزد، چرا که در تمامی رقابت های فصل گذشته برای میلان تنها شش گل زد.

طبق ادعای نشریه مارکا باشگاه میلان برای انتقال کالینیچ به اتلتیکومادرید به صورت قرضی  - البته با بندی که روخی بلانکو را در پایان فصل آینده با پرداخت 18 میلیون یورو ملزم به خرید این بازیکن کروات می کند – توافق کرده است و حالا او در آستانه سفر به اسپانیا قرار دارد و گفته می شود که قطعی شدن پیوستنش به قهرمان لیگ اروپای فصل گذشته به رقمی بستگی دارد که این باشگاه برای یک فصل حضور قرضی او در مادرید به روسونری بپردازد.

منبع: تسنیم

مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این رسانه صرفاً رسالت اطلاع‌رسانی خود را در این رابطه انجام می‌دهد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

آب پاکی دبیر اجرایی FATF روی دست حامیان دولت

هیچ تضمینی برای خروج ایران از فهرست سیاه وجود ندارد

ایران دستور کار اجلاس FATF

اعضای گروه ویژه اقدام مالی از روز یکشنبه با یک فهرست کار گردهم می‌آیند که از جمله موارد این فهرست ارزیابی میزان پیشرفت ایران در تحقق برنامه اجرایی توافق شده بین دو طرف است.

متأسفانه قانع کننده نبود

آیت الله مکارم شیرازی در پی سخنان اخیر رییس قوه قضائیه در خصوص اظهارات ایشان در مورد بدهکاران مهریه، نامه‌ای سرگشاده به وی ارسال کرد.

تیم اقتصادی دولت ضعیف، ناتوان و بی‌انگیزه است

مردم فکر می‌کردند آقای روحانی همانطور که وعده داده بود، کشور را به سمت توسعه و رفاه بیشتر می‌برد و بیکاری را ریشه‌کن می‌کند. اما تیم اقتصادی که آقای روحانی انتخاب کرد توانایی تحقق هیچکدام از این انتظارات را نداشت. متاسفانه افرادی ضعیف، ناتوان بی‌انگیزه و منفعل به کابینه راه یافتند.

مهم‌ترین مطالب سرویس

  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین