کاکا: برزیل با تیته آینده درخشانی دارد

عنوان

هافبک پیشین سلسائو معتقد است این تیم با ادامه فعالیت تیته در تیم ملی این کشور آینده درخشانی خواهد داشت.

به گزارش ایسنا و به نقل از ساکرنت، تیم ملی برزیل در جام جهانی در مرحله یک چهارم نهایی با شکست برابر بلژیک حذف شد. این نتیجه‌ای نیست که مردم فوتبالدوست برزیل را راضی کند ولی ریکاردو کاکا معتقد است بازی‌های خوب برزیل در این جام نشان دهنده آینده خوب و درخشان این تیم خواهد بود. 

ریکاردو کاکا درباره ارزیابی خود از عملکرد برزیل در جام جهانی گفت:‌ در برزیل هر نتیجه‌ای غیر از قهرمانی شکست است ولی من می‌خواهم نیمه پر لیوان را ببینم. برزیل در این جام بازی‌های خوب و زیبایی ارائه داد. خصوصا در بازی برابر بلژیک، تیم نمایش بسیار خوبی داشت. سطح تاکتیکی تیم نسبت به دوره‌های قبل و بازی‌های گذشته بالا بود و من مطمئن هستم با ادامه حضور تیته در تیم ملی برزیل، شرایط برای برزیل بهتر از این هم خواهد شد. تیم آینده درخشانی دارد. 

او در ادامه گفت: البته که اشکالاتی در تیم وجود دارد و باید اصلاح شود. تیته باید روند تیم را تا سال ۲۰۲۲ درست کند و تیم بتواند ایرادات را مرتفع کند و در بازی‌های پیش‌رو نیز موفق ظاهر شود.

بازی بعدی تیم ملی برزیل، دیداری دوستانه برابر آمریکا است که این دیدار قرار است در نیوجرسی برگزار شود.

منبع: ایسنا

مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این رسانه صرفاً رسالت اطلاع‌رسانی خود را در این رابطه انجام می‌دهد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

آب پاکی دبیر اجرایی FATF روی دست حامیان دولت

هیچ تضمینی برای خروج ایران از فهرست سیاه وجود ندارد

ایران دستور کار اجلاس FATF

اعضای گروه ویژه اقدام مالی از روز یکشنبه با یک فهرست کار گردهم می‌آیند که از جمله موارد این فهرست ارزیابی میزان پیشرفت ایران در تحقق برنامه اجرایی توافق شده بین دو طرف است.

متأسفانه قانع کننده نبود

آیت الله مکارم شیرازی در پی سخنان اخیر رییس قوه قضائیه در خصوص اظهارات ایشان در مورد بدهکاران مهریه، نامه‌ای سرگشاده به وی ارسال کرد.

تیم اقتصادی دولت ضعیف، ناتوان و بی‌انگیزه است

مردم فکر می‌کردند آقای روحانی همانطور که وعده داده بود، کشور را به سمت توسعه و رفاه بیشتر می‌برد و بیکاری را ریشه‌کن می‌کند. اما تیم اقتصادی که آقای روحانی انتخاب کرد توانایی تحقق هیچکدام از این انتظارات را نداشت. متاسفانه افرادی ضعیف، ناتوان بی‌انگیزه و منفعل به کابینه راه یافتند.

مهم‌ترین مطالب سرویس

  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین