اشمایکل:روسیه جام جهانی را در سطحی مطلوب برگزار کرد

عنوان

اسطوره فوتبال دانمارک از کشور روسیه به خاطر برگزاری مناسب مسابقات فوتبال جام جهانی تعریف کرد.

به گزارش خبرگزاری فارس، پیتر اشمایکل یکی از چهره‌های بزرگ دنیای فوتبال بود که از سوی فیفا به مسابقات جام جهانی روسیه دعوت شد.

وی که از ابتدا در محل مسابقات حضور یافت تا به عنوان کارشناس نظرات خود را به فدراسیون جهانی انتقال دهد، روز گذشته در گفت‌وگویی با ایزوسیتا از برگزاری مسابقات به شکلی رضایت‌بخش صحبت کرد.

اشمایکل گفت:در جام جهانی 1998 همراه با تیم دانمارک در مسابقات حضور داشتم.این دفعه به عنوان ناظر در جام جهانی حضور یافتم.به همین خاطر نه فقط به مسائل مربوط به مسابقه بلکه به نکات دیگر برگزاری توجه کردم.فکر می‌کنم روسیه به شکلی مطلوب بازی‌ها را برگزارکرد.

وی ادامه داد:سطح بالای برگزاری نکته‌ای نبود که فقط مورد توجه من قرارگیرد.بلکه چهره‌های قدیمی دیگری که اینجا نیز حضور داشتند،‌از این مساله تعریف کردند.

در پایان مسابقات جام جهانی فرانسه در بازی نهایی 4 بر 2  مقابل کرواسی به برتری رسید و قهرمان شد.

منبع: فارس

مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این رسانه صرفاً رسالت اطلاع‌رسانی خود را در این رابطه انجام می‌دهد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

استاد جغرافیای سیاسی دانشگاه تهران در گفتگو با نسیم آنلاین:

وزارت خارجه درباره ابهامات سند رژیم حقوقی خزر روشنگری کند

۲ گزاره رژیم صهیونیستی برای مقابله با راهکارهای ابتکاری مقاومت

حماس و مقاومت فلسطین از روزهای ابتدایی فروردین امسال با ابتکار «راهپیمایی بازگشت» و «بادبادک‌های آتشین» به منظور کاهش محاصره، معادلات نوارغزه را برای اسرائیل کاملاً دگرگون کردند. تداوم و گسترده شدن استفاده فلسطینیان از بادبادک‌های آتشین کاملاً امنیت شهرک‌های اطراف نوارغزه را با چالش روبرو کرد.

۹۰ درصد مشکلات افتصادی ناشی از تصمیمات غلط دولت است

در شرایط کنونی مردم و فعالان اقتصادی نسبت به نحوه مدیریت اقتصادی بسیاری از مدیران رده بالای اقتصادی کشور اعتراض دارند، اگر اعتراض آنها شنیده نشود و با این ادبیات اخیر معاون وزیر صنعت پاسخ داده شود، به نفع کشور نخواهد بود.

خطای بزرگ؛ زمینه‌ساز کاهش ارزش پول ملی

رهبر معظم انقلاب اسلامی، کاهش ارزش پول ملی را از مشکلات کنونی اقتصاد کشور دانستند و گفتند: در قضیه ارز و سکه بر اثر برخی بی تدبیری و بی توجهی ارز کشور دست سوءاستفاده کنندگان رفت.

مهم‌ترین مطالب سرویس

بهترین بازیکن جوان جام جهانی ۲۰۱۸:
به توصیه کادر فنی مصدومیتم را پنهان کردم
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین