اشمایکل:روسیه جام جهانی را در سطحی مطلوب برگزار کرد

عنوان

اسطوره فوتبال دانمارک از کشور روسیه به خاطر برگزاری مناسب مسابقات فوتبال جام جهانی تعریف کرد.

به گزارش خبرگزاری فارس، پیتر اشمایکل یکی از چهره‌های بزرگ دنیای فوتبال بود که از سوی فیفا به مسابقات جام جهانی روسیه دعوت شد.

وی که از ابتدا در محل مسابقات حضور یافت تا به عنوان کارشناس نظرات خود را به فدراسیون جهانی انتقال دهد، روز گذشته در گفت‌وگویی با ایزوسیتا از برگزاری مسابقات به شکلی رضایت‌بخش صحبت کرد.

اشمایکل گفت:در جام جهانی 1998 همراه با تیم دانمارک در مسابقات حضور داشتم.این دفعه به عنوان ناظر در جام جهانی حضور یافتم.به همین خاطر نه فقط به مسائل مربوط به مسابقه بلکه به نکات دیگر برگزاری توجه کردم.فکر می‌کنم روسیه به شکلی مطلوب بازی‌ها را برگزارکرد.

وی ادامه داد:سطح بالای برگزاری نکته‌ای نبود که فقط مورد توجه من قرارگیرد.بلکه چهره‌های قدیمی دیگری که اینجا نیز حضور داشتند،‌از این مساله تعریف کردند.

در پایان مسابقات جام جهانی فرانسه در بازی نهایی 4 بر 2  مقابل کرواسی به برتری رسید و قهرمان شد.

منبع: فارس

مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این رسانه صرفاً رسالت اطلاع‌رسانی خود را در این رابطه انجام می‌دهد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

نایب رییس کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس:

در کشور با کمبود وکیل روبرو هستیم

لابی برای ابقا رئیس صندوق بازنشستگی!

گزارش‌ها از نهایی شدن خداحافظی جمشید تقی زاده، از ریاست صندوق بازنشستگی کشوری حکایت دارد. آنطور که خبرنگار «نود اقتصادی» دریافته است، جمشید تقی‌زاده با همه مقاومت‌ها برای ماندن در این مسئولیت، مشمول قانون منع به کارگیری بازنشستگان شده و باید هرچه سریعتر صندلی ریاست بر این صندوق را ترک گوید.

تحلیلی بر وضعیت جامعه در ماجرای حمله سگ‌ها به یک کودک در لواسان

ما در وضعیتی بدونِ «کنشگریِ هدفمند» تنها مشغولِ «واکنش» به اتفاقاتیم! واکنش هایی که حتی زمینه سازِ شکل گیریِ عمل و جریاناتِ عملی نیز نشده و یا اگر می شوند محدود و معدود است. این میزان از «واکنش» در شرایطِ بی عملی، زمینه سازِ شکل گیریِ «توهمِ عملِ موثر» است

اجازه حذف مصوبات کمیسیون تلفیق درباره مالیات پزشکان را نمی‌دهیم

عضو کمیسیون تلفیق مجلس با تاکید بر اینکه مصوبات این کمیسیون درباره پرداخت مالیات پزشکان را قدمی در راستای شفافیت مالیاتی می دانم، گفت: اجازه حذف مصوبات مربوط به پرداخت مالیات توسط پزشکان را نخواهیم داد.

مهم‌ترین مطالب سرویس

یک نکتهٔ زبانی دربارهٔ مصاحبهٔ کارلوس کی‌روش
سخنان جنجالی کیروش یا ترجمه جنجالی؟
جام ملت های آسیا ۲۰۱۹- امارات
عکس جالب از دو هوادار ایرانی در صفحه رسمی AFC
جام ملت های آسیا ۲۰۱۹- امارات
۴ لژیونر به اردوی تیم ملی اضافه شدند
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین