برگزاری رویداد ایده‌پردازی انیمیشن در اسفندماه/امکانی برای تولیدکنندگان خلاق جهت جذب سرمایه

عنوان

رییس کارگروه رسانه و محتوای دیجیتال ستاد توسعه فناوری‌های نرم و هویت‌ساز معاونت علمی ریاست‌جمهوری از برگزاری رویداد ایده‌پردازی در حوزه انیمیشن خبر داد و گفت: در این رویداد که در اسفندماه امسال برگزار می‌شود، ایده‌پردازان در مدت ۷ دقیقه از ایده‌های خود در برابر سرمایه‌گذاران دفاع خواهند کرد.

به گزارش ایسنا، سید امیر آقایی در نشست شورای راهبری رویداد "رویازی" که در معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری برگزار شد، این رویداد را پیچینگ انیمیشن ایران دانست و گفت: "پیچینگ" جلسه‌ای برای ارائه ایده‌های حوزه انیمیشن به صاحبان سرمایه است که به ‌صورت شفاهی و یا تصویری عرضه می‌شود.

وی ادامه داد: بر این اساس ایده‌پردازان، ایده‌های خود را در قالب بسته‌هایی حاوی اطلاعات پایه مانند خلاصه طرح و بودجه پیشنهادی تهیه کرده و در اختیار سرمایه‌گذاران قرار می‌دهند.

آقایی با تاکید بر اینکه پیچینگ رویازی امکانی برای تولیدکنندگان خلاق انیمیشن برای جذب سرمایه است، خاطرنشان کرد: این پلت‌فرم تاکنون در ایران وجود نداشته است که با برگزاری رویدادی در این حوزه اقدام به پیاده‌سازی این پلت فرم در حوزه انیمیشن کردیم.

دبیر کارگروه رسانه و رشد مرکز همکاری‌های تحول و پیشرفت ریاست جمهوری ادامه داد: این رویداد همزمان با فستیوال پویانمایی در اسفندماه امسال برگزار خواهد شد.

وی به جزئیات رویداد رویازی اشاره کرد و ادامه داد: در این رویداد ایده‌پردازان حوزه انیمیشن در مدت 7 دقیقه از ایده‌های خود در برابر سرمایه‌گذاران دفاع خواهند کرد.

آقایی اظهار کرد: ایده‌پردازانی که طرح آنها مورد پذیرش قرار گیرد از تسهیلاتی چون "پیش‌بازاریابی" و "حمایت‌های مالی" برخوردار خواهند شد. برگزیدگان از امکان پیش‌بازاریابی در یکی از معتبرترین VOD های کشور به نام "آفرینک" بهره‌مند شوند. خدمات پیش‌بازاریابی برای تمام کسانی که در رویازی ثبت نام و در رویداد شرکت می‌کنند، رایگان است و می‌توانند یک قسمت از اثر خود را برای مدت یک‌ ماه در این VOD بارگذاری کنند و نظر مخاطبان خود را دریافت کنند.

وی ارائه خدمات آموزشی، منتورشیپ، کلینیک کسب و کار، خدمات ارزیابی شرکت‌های خلاق و خدمات محیط کاری را از دیگر بسته‌های حمایتی این رویداد از ایده پردازان برتر عنوان کرد و گفت: در خدمات منتور شیپ، خدمات مشاوره‌ای و راهنمایی در زمینه‌های مختلف از تولید تا فروش یک محصول پویانمایی مانند تولید بهینه و موثر، نحوه جذب سرمایه در داخل و خارج از کشور، نحوه حضور در بازارهای جهانی، نحوه تعامل و نگارش قرارداد با عرضه‌کنندگان و آشنایی با الگوهای تولید مشترک ارائه خواهد شد.

در این نشست همچنین از رضا تقدسی و محمدحسین صادقی به عنوان کارآفرینان برتر حوزه انیمیشن تقدیر بعمل آمد.

منبع: ایسنا

مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این رسانه صرفاً رسالت اطلاع‌رسانی خود را در این رابطه انجام می‌دهد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

رهبر انقلاب اسلامی در اجتماع پرشور انبوه زائران و مجاوران حرم رضوی علیه‌السلام

دشمن را در جنگ اقتصادی شکست خواهیم داد

۴ بسته پیشنهادی به گروه‌های مردمی در جهت «رونق تولید»

رونق تولید ابعاد مختلفی دارد که در این سال‌ها زیاد از آن گفته‌شده است، مهم کاری است که از مجموعه‌های مردمی، دانشجویی، ائمه جمعه و جماعات و روحانیت و طلاب، فعالان جبهه فرهنگی انقلاب و... انتظار است؛ آن‌هم صرفاً تکرار توصیه رهبری در ضرورت رونق تولید، تبلیغ خرید کالای داخلی یا راه‌اندازی مرغداری و... در مناطق محروم نیست.

فیلم: ادعای کمک مالی به «غزه و لبنان» دروغ است

ادعا میکنند جمهوری اسلامی به "غزه و لبنان" کمک مالی می‌کند، دروغ است. این حرف سلطنت طلب‌هاست،‌ قطر به اینها کمک مالی می‌کند/ شبکه "من و تو" ذهنیت نئولیبرال را بین ایرانیان ترویج می‌کند

سال ۹۸؛ سال «رونق تولید»

مقام معظم رهبری سال ۱۳۹۸ را به‌عنوان سال «رونق تولید» نام گذاشتند.

مهم‌ترین مطالب سرویس

آیا گذشته‌گرایی تاثیری در زندگی و آینده‌مان دارد؟
شهر غرق در نوستالژی
توضیجات قاضی مسعودی مقام درباره سوبرداشت از پرونده ۶.۵ میلیارد یورویی پتروشیمی
۱۰۰هزار میلیارد تومان رقم اخلال در نظام اقتصادی است نه تحصیل مال
 لاهوتی عضو کمیسیون برنامه‌وبودجه مجلس در گفتگو با نسیم آنلاین
ایجاد شغل برای حقوق‌خوانده‌ها با برداشتن انحصار
حاشیه‌‌سازی برخی رسانه‌ها برای دیوارنگاره اخیر میدان ولیعصر(عج) تهران
وقتی «مادر» بودن را توهین تلقی می‌‌کنند
سخنگوی کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس در گفتگو با نسیم آنلاین
وکالت نباید انحصاری باشد
در نامه‌ انجمن اسلامی دانشجویان مستقل به معاونت زنان ریاست جمهوری و نمایندگان فراکسیون زنان مجلس مطرح شد:
استدلال‌های مطرح شده برای طرح افزایش سن ازدواج غیرکارشناسی است/ این طرح دایره‌ی ازدواج‌های جوانان را تنگ‌تر میکند
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین