برگزاری رویداد ایده‌پردازی انیمیشن در اسفندماه/امکانی برای تولیدکنندگان خلاق جهت جذب سرمایه

عنوان

رییس کارگروه رسانه و محتوای دیجیتال ستاد توسعه فناوری‌های نرم و هویت‌ساز معاونت علمی ریاست‌جمهوری از برگزاری رویداد ایده‌پردازی در حوزه انیمیشن خبر داد و گفت: در این رویداد که در اسفندماه امسال برگزار می‌شود، ایده‌پردازان در مدت ۷ دقیقه از ایده‌های خود در برابر سرمایه‌گذاران دفاع خواهند کرد.

به گزارش ایسنا، سید امیر آقایی در نشست شورای راهبری رویداد "رویازی" که در معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری برگزار شد، این رویداد را پیچینگ انیمیشن ایران دانست و گفت: "پیچینگ" جلسه‌ای برای ارائه ایده‌های حوزه انیمیشن به صاحبان سرمایه است که به ‌صورت شفاهی و یا تصویری عرضه می‌شود.

وی ادامه داد: بر این اساس ایده‌پردازان، ایده‌های خود را در قالب بسته‌هایی حاوی اطلاعات پایه مانند خلاصه طرح و بودجه پیشنهادی تهیه کرده و در اختیار سرمایه‌گذاران قرار می‌دهند.

آقایی با تاکید بر اینکه پیچینگ رویازی امکانی برای تولیدکنندگان خلاق انیمیشن برای جذب سرمایه است، خاطرنشان کرد: این پلت‌فرم تاکنون در ایران وجود نداشته است که با برگزاری رویدادی در این حوزه اقدام به پیاده‌سازی این پلت فرم در حوزه انیمیشن کردیم.

دبیر کارگروه رسانه و رشد مرکز همکاری‌های تحول و پیشرفت ریاست جمهوری ادامه داد: این رویداد همزمان با فستیوال پویانمایی در اسفندماه امسال برگزار خواهد شد.

وی به جزئیات رویداد رویازی اشاره کرد و ادامه داد: در این رویداد ایده‌پردازان حوزه انیمیشن در مدت 7 دقیقه از ایده‌های خود در برابر سرمایه‌گذاران دفاع خواهند کرد.

آقایی اظهار کرد: ایده‌پردازانی که طرح آنها مورد پذیرش قرار گیرد از تسهیلاتی چون "پیش‌بازاریابی" و "حمایت‌های مالی" برخوردار خواهند شد. برگزیدگان از امکان پیش‌بازاریابی در یکی از معتبرترین VOD های کشور به نام "آفرینک" بهره‌مند شوند. خدمات پیش‌بازاریابی برای تمام کسانی که در رویازی ثبت نام و در رویداد شرکت می‌کنند، رایگان است و می‌توانند یک قسمت از اثر خود را برای مدت یک‌ ماه در این VOD بارگذاری کنند و نظر مخاطبان خود را دریافت کنند.

وی ارائه خدمات آموزشی، منتورشیپ، کلینیک کسب و کار، خدمات ارزیابی شرکت‌های خلاق و خدمات محیط کاری را از دیگر بسته‌های حمایتی این رویداد از ایده پردازان برتر عنوان کرد و گفت: در خدمات منتور شیپ، خدمات مشاوره‌ای و راهنمایی در زمینه‌های مختلف از تولید تا فروش یک محصول پویانمایی مانند تولید بهینه و موثر، نحوه جذب سرمایه در داخل و خارج از کشور، نحوه حضور در بازارهای جهانی، نحوه تعامل و نگارش قرارداد با عرضه‌کنندگان و آشنایی با الگوهای تولید مشترک ارائه خواهد شد.

در این نشست همچنین از رضا تقدسی و محمدحسین صادقی به عنوان کارآفرینان برتر حوزه انیمیشن تقدیر بعمل آمد.

منبع: ایسنا

مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این رسانه صرفاً رسالت اطلاع‌رسانی خود را در این رابطه انجام می‌دهد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

گزارش اختصاصی نسیم آنلاین از آخرین تحولات سیاسی عراق

پشت پرده همراهی العبادی با تحریم ایران چیست؟

هدف از جنگ ۳۳ روزه ریشه‌دار کردن رژیم‌صهیونیستی در منطقه بود

دبیرکل حزب الله لبنان با تاکید بر اینکه هدف از جنگ ۳۳ روزه تحقق اهداف آمریکا در زمان جرج بوش بود، افزود: قصد آمریکا این بود که اسرائیل را در منطقه ریشه‌دارتر کند، اما با پیروزی مقاومت این طرح شکست خورد.

هیچ عاقلی مذاکره برای مذاکره را نمی‌پذیرد

عضو هیأت علمی دانشگاه تهران در رابطه با اظهارات اخیر «دیوید آلبرایت» گفت: این حرفها را قبلا هم افراد دیگری زده بودند و از همان ابتدا دولت اوباما و به خصوص شخص کری هدف‌شان این نبود که محدودیت‌ها بعد از 8 سال برداشته شود.

واردات کالاهای کشورهای تحریم‌کننده نفت را ممنوع کنید

این اولین بار نیست که ایران تحریم نفتی می‌شود. ما قبلا تجربه چنین تحریم‌هایی را در گذشته داشته‌ایم  و باید به جای خام فروشی ماده‌ای با ارزش افزوده تولید و صادر کنیم. با این شیوه، هم ایران تبدیل به یک کشور صنعتی می‌شود و هم کلی شغل ایجاد می‌شود.

مهم‌ترین مطالب سرویس

رئیس مرکز مدیریت بیماری‌های واگیر وزارت بهداشت مطرح کرد؛
ابتلای ۸۷ نفر به ایدز در روستای درگز صحت ندارد/ بهزیستی به وظایفش عمل کند
مدیرعامل صندوق بیمه روستائیان و عشایر؛
هزینه بیمه روستائیان و عشایر روزی یک عدد تخم مرغ است
معاون خدمات شهری شهرداری تهران مطرح کرد؛
احداث زباله‌سوز ۳۲۰۰ تنی در آینده‌ای نزدیک در تهران
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین