برگزاری رویداد ایده‌پردازی انیمیشن در اسفندماه/امکانی برای تولیدکنندگان خلاق جهت جذب سرمایه

عنوان

رییس کارگروه رسانه و محتوای دیجیتال ستاد توسعه فناوری‌های نرم و هویت‌ساز معاونت علمی ریاست‌جمهوری از برگزاری رویداد ایده‌پردازی در حوزه انیمیشن خبر داد و گفت: در این رویداد که در اسفندماه امسال برگزار می‌شود، ایده‌پردازان در مدت ۷ دقیقه از ایده‌های خود در برابر سرمایه‌گذاران دفاع خواهند کرد.

به گزارش ایسنا، سید امیر آقایی در نشست شورای راهبری رویداد "رویازی" که در معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری برگزار شد، این رویداد را پیچینگ انیمیشن ایران دانست و گفت: "پیچینگ" جلسه‌ای برای ارائه ایده‌های حوزه انیمیشن به صاحبان سرمایه است که به ‌صورت شفاهی و یا تصویری عرضه می‌شود.

وی ادامه داد: بر این اساس ایده‌پردازان، ایده‌های خود را در قالب بسته‌هایی حاوی اطلاعات پایه مانند خلاصه طرح و بودجه پیشنهادی تهیه کرده و در اختیار سرمایه‌گذاران قرار می‌دهند.

آقایی با تاکید بر اینکه پیچینگ رویازی امکانی برای تولیدکنندگان خلاق انیمیشن برای جذب سرمایه است، خاطرنشان کرد: این پلت‌فرم تاکنون در ایران وجود نداشته است که با برگزاری رویدادی در این حوزه اقدام به پیاده‌سازی این پلت فرم در حوزه انیمیشن کردیم.

دبیر کارگروه رسانه و رشد مرکز همکاری‌های تحول و پیشرفت ریاست جمهوری ادامه داد: این رویداد همزمان با فستیوال پویانمایی در اسفندماه امسال برگزار خواهد شد.

وی به جزئیات رویداد رویازی اشاره کرد و ادامه داد: در این رویداد ایده‌پردازان حوزه انیمیشن در مدت 7 دقیقه از ایده‌های خود در برابر سرمایه‌گذاران دفاع خواهند کرد.

آقایی اظهار کرد: ایده‌پردازانی که طرح آنها مورد پذیرش قرار گیرد از تسهیلاتی چون "پیش‌بازاریابی" و "حمایت‌های مالی" برخوردار خواهند شد. برگزیدگان از امکان پیش‌بازاریابی در یکی از معتبرترین VOD های کشور به نام "آفرینک" بهره‌مند شوند. خدمات پیش‌بازاریابی برای تمام کسانی که در رویازی ثبت نام و در رویداد شرکت می‌کنند، رایگان است و می‌توانند یک قسمت از اثر خود را برای مدت یک‌ ماه در این VOD بارگذاری کنند و نظر مخاطبان خود را دریافت کنند.

وی ارائه خدمات آموزشی، منتورشیپ، کلینیک کسب و کار، خدمات ارزیابی شرکت‌های خلاق و خدمات محیط کاری را از دیگر بسته‌های حمایتی این رویداد از ایده پردازان برتر عنوان کرد و گفت: در خدمات منتور شیپ، خدمات مشاوره‌ای و راهنمایی در زمینه‌های مختلف از تولید تا فروش یک محصول پویانمایی مانند تولید بهینه و موثر، نحوه جذب سرمایه در داخل و خارج از کشور، نحوه حضور در بازارهای جهانی، نحوه تعامل و نگارش قرارداد با عرضه‌کنندگان و آشنایی با الگوهای تولید مشترک ارائه خواهد شد.

در این نشست همچنین از رضا تقدسی و محمدحسین صادقی به عنوان کارآفرینان برتر حوزه انیمیشن تقدیر بعمل آمد.

منبع: ایسنا

مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این رسانه صرفاً رسالت اطلاع‌رسانی خود را در این رابطه انجام می‌دهد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

اثر گلخانه‌ای در مدیریت فرهنگی (۲)

خودکفایی و استقلال اقتصادی لازمه فعالیت‌های فرهنگی

شرح حدیث رهبر انقلاب درباره ریاست‌طلبی/ نباید دنبال ریاست بدویم

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای فرمودند: برخی‌ها برای نمایندگی مجلس خودشان را می‌کُشند؛ اگر راه پیدا نکنند یا صلاحیّتش را تأیید نکنند یا رأی نیاورد، خودش را به آب و آتش و در و دیوار می‌زند که چرا نشد؛ این عقل و تدبیر نیست.

۲۰ درصد مشکلات اقتصادی تحت تاثیر تحریم‌هاست

لطفعلی بخشی، اقتصاددان و عضو هیات علمی دانشگاه علامه درباره اقتصاد ایران در سال 98 به «نود اقتصادی» گفت سال آینده از لحاظ اقتصادی سال دشواری خواهد بود، شاید بتوان گفت که سال 1398 سخت ترین سال چند دهه اخیر کشور ما از لحاظ اقتصادی باشد.

نسبت اصلاح طلبان و روحانی در ششمین سال دولت تدبیر و امید!

اصلاح طلبان نباید از تبعات تصمیمی که در حمایت از روحانی در سال ۹۲ و 96 اتخاذ کردند، شانه خالی کنند و باید مسئولیت این حمایت را بپذیرند اگر دست اصلاح طلبان پشت روحانی نبود، معلوم نبود آیا دبیر سابق شورای عالی امنیت ملی می‌توانست راهی پاستور شود یا خیر. از سوی دیگر موضوعی که اصلاح طلبان را به انتقاد از عملکرد روحانی وادار می کند پیش رو بودن دو انتخابات مهم است. انتخابات مجلس در سال 98 و انتخابات ریاست جمهوری 1400.

مهم‌ترین مطالب سرویس

فارس من| سرپرست معاونت آموزش متوسطه وزارت آموزش و پرورش در گفت‌وگو با فارس:
سند ۲۰۳۰ از دستورکار آموزش و پرورش خارج شده است
در گفتگو با عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس مطرح شد:
قانون شدن لایحه حفاظت از خاک زمینه‌ساز فساد است
مدیر طرح و برنامه و تدوین سیاست شورای فرهنگی اجتماعی زنان و خانواده:
آمار دختران فراری ما بیش از دخترانی است که در کودکی ازدواج می‌کنند/ پایین آمدن سن فحشا وحشتناک است
معاون حمل و نقل ترافیک شهرداری تهران در گفت‌وگو با فارس:
برای ورود غیرقانونی به محدوده طرح ترافیک جریمه نمی کنیم؛ عوارض می گیریم
سخنگوی شرکت کنترل کیفیت هوای تهران خبر داد
هوای امروز تهران در شرایط «اضطرار»
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین