دادستان کل کشور:

روحانیون بسیجی ،مرزبانان عقیدتی امت اسلامی هستند

عنوان

حجت الاسلام منتظری گفت: در جبهه نبرد فرهنگی و اعتقادی و تهاجم دشمن علیه نظام اسلامی و ملت، یکی از مهمترین و اساسی ترین ابزارها برای پیروزی ،شناخت تاکتیک ها، برنامه ها و روش های دشمن بوده و روحانیون بسیجی به عنوان مرزبانان عقیدتی امت اسلامی در این شرایط نقش و رسالت خطیری را در آگاهی بخشی ،بصیرت افزایی و برملا کردن توطئه دشمن برعهده دارند.

به گزارش حوزه دفاعی امنیتی گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان؛ حجت الاسلام محمد جعفر منتظری دادستان کل کشور در دومین روز از اجلاس اساتید و نخبگان بسیجی حوزه های علمیه تهران، قم، اصفهان و مشهد مقدس ، از اساتید بسیجی به عنوان مرزبانان و سنگرنشینان دفاع از مرزهای عقیدتی یاد و اظهار کرد: امروز دشمن تهاجم همه جانبه خود را علیه باورها ،اعتقادات و فرهنگ جامعه ما با بکارگیری تمامی ابزار و ظرفیت ها شکل داده و دنبال می کند.

وی با بیان اینکه در طی این ۴۰ سال، انقلاب اسلامی ایران همواره مورد آماج هجمه ها و خباثت دشمنان قرار گرفته است ،اظهار کرد : استکبار جهانی ودشمنان انقلاب اسلامی و ملت ایران، پس از ناکامی در به کارگیری توطئه های امنیتی و جنگ سخت ،امروزنبرد را به جبهه فرهنگی کشانده و راهبردی را در پیش گرفته اند که هم دفاع از آن سخت بوده و هم نیازمند دفاعی متناسب با هجوم دشمن می باشد.

 دادستان کل کشوربا اشاره به آموزه ها و تجربیات گران سنگ دوران دفاع مقدس، تصریح کرد: در آن دوران نیز شاهد بودیم در مقاطعی که اطلاعات کافی و لازم از وضعیت دشمن داشتیم و خود را متناسب با سلاح و تجهیزات آنان آماده می کردیم ،به دستاوردهای بیشتری دست می یافتیم.

 وی در ادامه خاطرنشان کرد : در جبهه نبرد فرهنگی و اعتقادی و تهاجم و شبیخونی که دشمن علیه نظام اسلامی و ملت ما به کار گرفته است، یکی از مهمترین و اساسی ترین ابزارها برای پیروزی ،شناخت تاکتیک ها، برنامه ها و روش های دشمن بوده و روحانیون بسیجی به عنوان مرزبانان عقیدتی  امت اسلامی در این شرایط نقش و رسالت خطیری را در آگاهی بخشی ،بصیرت افزایی و برملا کردن توطئه دشمن برعهده دارند.

حجت الاسلام و المسلمین منتظری با بیان اینکه امروز دشمن سرمایه گذاری عظیمی را برای تهاجم علیه فرهنگ نظام اسلامی و اعتقادات ملت ایران کرده است ،گفت: دشمنان می دانند آنچه موجب پیروزی و تداوم انقلاب اسلامی ایران شده ،ایمان ،اعتقادراسخ  و حضور در صحنه مردم بوده است، از این رو برای تمامی مولفه های برتری و وجوه برجسته انقلاب اسلامی برنامه ریزی کرده اند.

وی با اشاره به خطر نفوذ به عنوان یکی از برجسته ترین ابزارهای دشمن علیه انقلاب اسلامی ، تصریح کرد: نفوذ امروز خطر بسیار بزرگی است که نظام اسلامی ما را تهدید می کند و گاهی افراد و جریانات نفوذی مقدمات اجرای طرح ها و برنامه های خثمانه دشمن را فراهم می کنند.

دادستان کل کشور در پایان تأکید کرد: روحانیت و اساتید بسیجی حوزه و دانشگاه می بایست ابزارهای تهاجم دشمن را شناخته و متناسب با تهاجم دشمن خود را تجهیز کند در غیر این صورت هرگونه اقدامی منتهی به شکست می باشد.

انتهای پیام/

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این رسانه صرفاً رسالت اطلاع‌رسانی خود را در این رابطه انجام می‌دهد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

استاد جغرافیای سیاسی دانشگاه تهران در گفتگو با نسیم آنلاین:

وزارت خارجه درباره ابهامات سند رژیم حقوقی خزر روشنگری کند

۲ گزاره رژیم صهیونیستی برای مقابله با راهکارهای ابتکاری مقاومت

حماس و مقاومت فلسطین از روزهای ابتدایی فروردین امسال با ابتکار «راهپیمایی بازگشت» و «بادبادک‌های آتشین» به منظور کاهش محاصره، معادلات نوارغزه را برای اسرائیل کاملاً دگرگون کردند. تداوم و گسترده شدن استفاده فلسطینیان از بادبادک‌های آتشین کاملاً امنیت شهرک‌های اطراف نوارغزه را با چالش روبرو کرد.

۹۰ درصد مشکلات افتصادی ناشی از تصمیمات غلط دولت است

در شرایط کنونی مردم و فعالان اقتصادی نسبت به نحوه مدیریت اقتصادی بسیاری از مدیران رده بالای اقتصادی کشور اعتراض دارند، اگر اعتراض آنها شنیده نشود و با این ادبیات اخیر معاون وزیر صنعت پاسخ داده شود، به نفع کشور نخواهد بود.

خطای بزرگ؛ زمینه‌ساز کاهش ارزش پول ملی

رهبر معظم انقلاب اسلامی، کاهش ارزش پول ملی را از مشکلات کنونی اقتصاد کشور دانستند و گفتند: در قضیه ارز و سکه بر اثر برخی بی تدبیری و بی توجهی ارز کشور دست سوءاستفاده کنندگان رفت.

مهم‌ترین مطالب سرویس

تلاش برای شفافیت فعالیت‌های اقتصادی مسئولین و آقازاده ها
آقازاده‌ها کجا بوده و به چه مشغولند؟
فاکس نیوز به نقل از مقامات آمریکایی ادعا کرد
ایران در خلیج فارس موشک آزمایش کرده است
هدف آمریکا «کنترل افکار عمومی» است
پنج گزاره درباره تحریم‌های جدید آمریکا
چند نکته درباره پیشنهاد ترامپ برای مذاکره
دستکش مخملی ترامپ
رئیس‌جمهور در گفتگوی زنده تلویزیونی:
من همان روحانی هستم
موسی الرضا ثروتی، نماینده سابق مجلس:
سیف بانک مرکزی را بی‌برنامه اداره کرد
۴ نکته در حاشیه استیضاح ربیعی
از استیضاح وزیر تا سوال از رئیس ‌جمهور
سعید جلیلی در مراسم گرامیداشت شهدای مساجد منطقه طلاب مشهد
هنر نسل امروز باید بی اثر کردن فشارهای اقتصادی باشد
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین