دادستان کل کشور:

روحانیون بسیجی ،مرزبانان عقیدتی امت اسلامی هستند

عنوان

حجت الاسلام منتظری گفت: در جبهه نبرد فرهنگی و اعتقادی و تهاجم دشمن علیه نظام اسلامی و ملت، یکی از مهمترین و اساسی ترین ابزارها برای پیروزی ،شناخت تاکتیک ها، برنامه ها و روش های دشمن بوده و روحانیون بسیجی به عنوان مرزبانان عقیدتی امت اسلامی در این شرایط نقش و رسالت خطیری را در آگاهی بخشی ،بصیرت افزایی و برملا کردن توطئه دشمن برعهده دارند.

به گزارش حوزه دفاعی امنیتی گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان؛ حجت الاسلام محمد جعفر منتظری دادستان کل کشور در دومین روز از اجلاس اساتید و نخبگان بسیجی حوزه های علمیه تهران، قم، اصفهان و مشهد مقدس ، از اساتید بسیجی به عنوان مرزبانان و سنگرنشینان دفاع از مرزهای عقیدتی یاد و اظهار کرد: امروز دشمن تهاجم همه جانبه خود را علیه باورها ،اعتقادات و فرهنگ جامعه ما با بکارگیری تمامی ابزار و ظرفیت ها شکل داده و دنبال می کند.

وی با بیان اینکه در طی این ۴۰ سال، انقلاب اسلامی ایران همواره مورد آماج هجمه ها و خباثت دشمنان قرار گرفته است ،اظهار کرد : استکبار جهانی ودشمنان انقلاب اسلامی و ملت ایران، پس از ناکامی در به کارگیری توطئه های امنیتی و جنگ سخت ،امروزنبرد را به جبهه فرهنگی کشانده و راهبردی را در پیش گرفته اند که هم دفاع از آن سخت بوده و هم نیازمند دفاعی متناسب با هجوم دشمن می باشد.

 دادستان کل کشوربا اشاره به آموزه ها و تجربیات گران سنگ دوران دفاع مقدس، تصریح کرد: در آن دوران نیز شاهد بودیم در مقاطعی که اطلاعات کافی و لازم از وضعیت دشمن داشتیم و خود را متناسب با سلاح و تجهیزات آنان آماده می کردیم ،به دستاوردهای بیشتری دست می یافتیم.

 وی در ادامه خاطرنشان کرد : در جبهه نبرد فرهنگی و اعتقادی و تهاجم و شبیخونی که دشمن علیه نظام اسلامی و ملت ما به کار گرفته است، یکی از مهمترین و اساسی ترین ابزارها برای پیروزی ،شناخت تاکتیک ها، برنامه ها و روش های دشمن بوده و روحانیون بسیجی به عنوان مرزبانان عقیدتی  امت اسلامی در این شرایط نقش و رسالت خطیری را در آگاهی بخشی ،بصیرت افزایی و برملا کردن توطئه دشمن برعهده دارند.

حجت الاسلام و المسلمین منتظری با بیان اینکه امروز دشمن سرمایه گذاری عظیمی را برای تهاجم علیه فرهنگ نظام اسلامی و اعتقادات ملت ایران کرده است ،گفت: دشمنان می دانند آنچه موجب پیروزی و تداوم انقلاب اسلامی ایران شده ،ایمان ،اعتقادراسخ  و حضور در صحنه مردم بوده است، از این رو برای تمامی مولفه های برتری و وجوه برجسته انقلاب اسلامی برنامه ریزی کرده اند.

وی با اشاره به خطر نفوذ به عنوان یکی از برجسته ترین ابزارهای دشمن علیه انقلاب اسلامی ، تصریح کرد: نفوذ امروز خطر بسیار بزرگی است که نظام اسلامی ما را تهدید می کند و گاهی افراد و جریانات نفوذی مقدمات اجرای طرح ها و برنامه های خثمانه دشمن را فراهم می کنند.

دادستان کل کشور در پایان تأکید کرد: روحانیت و اساتید بسیجی حوزه و دانشگاه می بایست ابزارهای تهاجم دشمن را شناخته و متناسب با تهاجم دشمن خود را تجهیز کند در غیر این صورت هرگونه اقدامی منتهی به شکست می باشد.

انتهای پیام/

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این رسانه صرفاً رسالت اطلاع‌رسانی خود را در این رابطه انجام می‌دهد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

مذاکرات بی‌نتیجه با اروپا؛

برجام اروپایی در آستانه سرنوشت برجام آمریکایی؟

ناگفته‌هایی از دستمزدهای چند ده میلیونی در وزارت نفت

چرا مدیرعامل شرکت ملی نفت با وجود بازنشستگی باید از دو محل حقوق دریافت کند و ماهانه حداقل 34 میلیون تومان حقوق بگیرد.

جز در موارد نظامی، امنیتی هیچ رازی را پنهان نکنید

رهبری معظم انقلاب تاکید کردند: مسئولان جز در موارد نظامی، امنیتی و اموری که با دشمن مقابله داریم، باید شفاف باشند و هیچ رازی را از مردم پنهان نکنند.

قتل فجیع خاشقجی، ماهیت تروریست پرور سعودی را آشکارتر کرد

رئیس قوه قضاییه با تاکید بر عزم همه قوا برای حل مشکلات معیشتی مردم و ابراز اطمینان نسبت به تامین کالاهای اساسی از سوی دولت، به برخی احکام صادره از سوی دستگاه قضایی برای مفسدان اقتصادی اشاره کرد و گفت: انسان بلحاظ عاطفی از حبس و اعدام اشخاص و خصوصاً وضعیت خانواده های آنها غصه دار می شود اما در عین حال با کسانی که طمعشان زندگی میلیون ها انسان را متلاطم می کند و به دشمن در ضربه زدن به کشور کمک می کند نمی توان برخورد عاطفی کرد.

مهم‌ترین مطالب سرویس

تحلیل یک نماینده مجلس از عدم تغییر در تیم اقتصادی دولت
شاهد هیچ پوست‌اندازی در دولت نخواهیم بود
آب سرد بر سر تابستان داغ
۳ شکست آمریکا پس از خروج از برجام
حضرت آیت الله خامنه‌ای در دیدار نخبگان علمی کشور:
در این جنگ پیروزیم
بیانیه سپاه درباره ربوده شدن تعدادی از بسیجیان بومی و مرزبانان در نقطه صفر مرزی
خیانت و تبانی با گروهک ضدانقلاب علت حادثه میرجاوه/ پاکستان با اشرار و تروریست‌ها برخورد جدی کند
وزارت خزانه داری آمریکا لیست جدید تحریم‌ها را اعلام کرد
بازهم تحریم!
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین