دادستان کل کشور:

روحانیون بسیجی ،مرزبانان عقیدتی امت اسلامی هستند

عنوان

حجت الاسلام منتظری گفت: در جبهه نبرد فرهنگی و اعتقادی و تهاجم دشمن علیه نظام اسلامی و ملت، یکی از مهمترین و اساسی ترین ابزارها برای پیروزی ،شناخت تاکتیک ها، برنامه ها و روش های دشمن بوده و روحانیون بسیجی به عنوان مرزبانان عقیدتی امت اسلامی در این شرایط نقش و رسالت خطیری را در آگاهی بخشی ،بصیرت افزایی و برملا کردن توطئه دشمن برعهده دارند.

به گزارش حوزه دفاعی امنیتی گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان؛ حجت الاسلام محمد جعفر منتظری دادستان کل کشور در دومین روز از اجلاس اساتید و نخبگان بسیجی حوزه های علمیه تهران، قم، اصفهان و مشهد مقدس ، از اساتید بسیجی به عنوان مرزبانان و سنگرنشینان دفاع از مرزهای عقیدتی یاد و اظهار کرد: امروز دشمن تهاجم همه جانبه خود را علیه باورها ،اعتقادات و فرهنگ جامعه ما با بکارگیری تمامی ابزار و ظرفیت ها شکل داده و دنبال می کند.

وی با بیان اینکه در طی این ۴۰ سال، انقلاب اسلامی ایران همواره مورد آماج هجمه ها و خباثت دشمنان قرار گرفته است ،اظهار کرد : استکبار جهانی ودشمنان انقلاب اسلامی و ملت ایران، پس از ناکامی در به کارگیری توطئه های امنیتی و جنگ سخت ،امروزنبرد را به جبهه فرهنگی کشانده و راهبردی را در پیش گرفته اند که هم دفاع از آن سخت بوده و هم نیازمند دفاعی متناسب با هجوم دشمن می باشد.

 دادستان کل کشوربا اشاره به آموزه ها و تجربیات گران سنگ دوران دفاع مقدس، تصریح کرد: در آن دوران نیز شاهد بودیم در مقاطعی که اطلاعات کافی و لازم از وضعیت دشمن داشتیم و خود را متناسب با سلاح و تجهیزات آنان آماده می کردیم ،به دستاوردهای بیشتری دست می یافتیم.

 وی در ادامه خاطرنشان کرد : در جبهه نبرد فرهنگی و اعتقادی و تهاجم و شبیخونی که دشمن علیه نظام اسلامی و ملت ما به کار گرفته است، یکی از مهمترین و اساسی ترین ابزارها برای پیروزی ،شناخت تاکتیک ها، برنامه ها و روش های دشمن بوده و روحانیون بسیجی به عنوان مرزبانان عقیدتی  امت اسلامی در این شرایط نقش و رسالت خطیری را در آگاهی بخشی ،بصیرت افزایی و برملا کردن توطئه دشمن برعهده دارند.

حجت الاسلام و المسلمین منتظری با بیان اینکه امروز دشمن سرمایه گذاری عظیمی را برای تهاجم علیه فرهنگ نظام اسلامی و اعتقادات ملت ایران کرده است ،گفت: دشمنان می دانند آنچه موجب پیروزی و تداوم انقلاب اسلامی ایران شده ،ایمان ،اعتقادراسخ  و حضور در صحنه مردم بوده است، از این رو برای تمامی مولفه های برتری و وجوه برجسته انقلاب اسلامی برنامه ریزی کرده اند.

وی با اشاره به خطر نفوذ به عنوان یکی از برجسته ترین ابزارهای دشمن علیه انقلاب اسلامی ، تصریح کرد: نفوذ امروز خطر بسیار بزرگی است که نظام اسلامی ما را تهدید می کند و گاهی افراد و جریانات نفوذی مقدمات اجرای طرح ها و برنامه های خثمانه دشمن را فراهم می کنند.

دادستان کل کشور در پایان تأکید کرد: روحانیت و اساتید بسیجی حوزه و دانشگاه می بایست ابزارهای تهاجم دشمن را شناخته و متناسب با تهاجم دشمن خود را تجهیز کند در غیر این صورت هرگونه اقدامی منتهی به شکست می باشد.

انتهای پیام/

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این رسانه صرفاً رسالت اطلاع‌رسانی خود را در این رابطه انجام می‌دهد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

نایب رییس کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس:

در کشور با کمبود وکیل روبرو هستیم

لابی برای ابقا رئیس صندوق بازنشستگی!

گزارش‌ها از نهایی شدن خداحافظی جمشید تقی زاده، از ریاست صندوق بازنشستگی کشوری حکایت دارد. آنطور که خبرنگار «نود اقتصادی» دریافته است، جمشید تقی‌زاده با همه مقاومت‌ها برای ماندن در این مسئولیت، مشمول قانون منع به کارگیری بازنشستگان شده و باید هرچه سریعتر صندلی ریاست بر این صندوق را ترک گوید.

تحلیلی بر وضعیت جامعه در ماجرای حمله سگ‌ها به یک کودک در لواسان

ما در وضعیتی بدونِ «کنشگریِ هدفمند» تنها مشغولِ «واکنش» به اتفاقاتیم! واکنش هایی که حتی زمینه سازِ شکل گیریِ عمل و جریاناتِ عملی نیز نشده و یا اگر می شوند محدود و معدود است. این میزان از «واکنش» در شرایطِ بی عملی، زمینه سازِ شکل گیریِ «توهمِ عملِ موثر» است

اجازه حذف مصوبات کمیسیون تلفیق درباره مالیات پزشکان را نمی‌دهیم

عضو کمیسیون تلفیق مجلس با تاکید بر اینکه مصوبات این کمیسیون درباره پرداخت مالیات پزشکان را قدمی در راستای شفافیت مالیاتی می دانم، گفت: اجازه حذف مصوبات مربوط به پرداخت مالیات توسط پزشکان را نخواهیم داد.

مهم‌ترین مطالب سرویس

عضو کمیسیون تلفیق مجلس شورای اسلامی در گفتگو با نسیم آنلاین
اجازه حذف مصوبات کمیسیون تلفیق درباره مالیات پزشکان را نمی‌دهیم
به بهانه ی تصویب کلیات استانی شدن انتخابات در مجلس شورای اسلامی
۵ نکته درباره معایب استانی‌ شدن انتخابات
هشدار آیت‌الله مکارم شیرازی:
دشمنان برای خوزستان و اهواز برنامه‌ها دارند
شمخانی در همایش دفاع و امنیت در غرب آسیا:
سیاست ایران حفظ امنیت منطقه و مبارزه جدی با هر نوع تروریسم است
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین