گزارش تمرین استقلال| حرکات موزون بازیکن تازه وارد و جلسه شفر با چشمی

عنوان

سرمربی تیم فوتبال استقلال در تمرین امروز آبی‌پوشان جلسه‌ای را با روزبه‌ چشمی برگزار کرد.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، تمرین آماده سازی تیم فوتبال استقلال برای دیدار برابر تراکتورسازی تبریز ساعت 19 امروز (چهارشنبه) در زمین مجموعه صنایع دفاع برگزار شد.

* قرار بود تمرین تاکتیکی استقلال پشت درهای بسته برگزار شود اما وقتی شفر سرمربی استقلال متوجه شد که امروز روز خبرنگار است از مدیر رسانه ای استقلال خواست تمرین با حضور خبرنگاران برگزار شود.

* مربیان و بازیکنان استقلال با دیدن خبرنگاران امروز را به آنها تبریک گفتند.

* پیش از آغاز تمرین کادر فنی جلسه ای با بازیکنان برگزار شد که این جلسه به مدت 20 دقیقه طول کشید.

* الحاجی گرو بازیکن نیجریه ای و جدید تیم استقلال که امروز قراردادش را با استقلال امضا کرد برای نخستین بار در تمرین آبی پوشان شرکت کرد. این بازیکن مورد استقبال شفر و همچنین بازیکنان قرار گرفت.

* قبل از اینکه تمرین استقلال به طور رسمی آغاز شود وینفر شفر همه بازیکنان را دور هم جمع کرد و به خبرنگاران گفت که قصد دارد برای آنها صحبت کند. او در بخشی از صحبت هایش عنوان کرد که نمی دانسته چنین روزی به نام خبرنگار در ایران وجود دارد.

سرمربی استقلال در ادامه به بازیکنان اشاره کرد که آیا صحبتی دارند یا نه. پژمان منتظری و مهدی رحمتی به نمایندگی از بازیکنان برای خبرنگاران آرزوی موفقیت کردند. سپس دروازه بان استقلال از بازیکنان خواست که برای خبرنگاران حاضر در محل تمرین دست بزنند.

* هنگامی که شفر برای خبرنگاران صحبت می کرد مهدی رحمتی با برخی از خبرنگاران شوخی می کرد.

* تمرین با گرم کردن بازیکنان زیر نظر بیژن طاهری آغاز شد و سپس بازیکنان به کارهای تاکتیکی پرداختند.

* پیش از آغاز تمرین ساشا پسر شفر ابتدا با اصغر حاجیلو سرپرست تیم صحبت کرد و سپس در وسط زمین با حسین حیدری بازیکن جوان آبی پوشان به گفت وگو پرداخت. در سوی دیگر وینفر شفر جلسه طولانی با روزبه چشمی برگزار کرد و سپس این بازیکن به تمرین اختصاصی پرداخت.

* پس از اینکه بازیکنان آیتم گرم کردن را پشت سر گذاشتند در وسط زمین بازی آقاوسط بدون توپ را انجام دادند که شور و حال خاصی به تمرین داده بود. نکته قابل توجه این که هر کسی که در وسط قرار می گرفت باید برای بازیکنان به حرکات موزون می پرداخت. اولین قرعه هم به نام الحاجی گرو افتاد و این بازیکن که برای نخستین بار در تمرین آبی پوشان شرکت می کرد از این آیتم خوشش آمده بود و به حرکات موزون پرداخت. از دیگر نکات قابل توجه این آیتم صمیمی شدن گرو با بازیکنان بود به طوری که آبی پوشان خیلی زود با او ارتباط نزدیکی پیدا کردند.

* زمانی که بازیکنان دست می زدند تا الحاجی گرو به حرکات موزون بپردازد وینفرد شفر که در حال مصاحبه با خبرنگاران بود به یکباره با دیدن گرو به خبرنگاران گفت که یکی از تاکتیک های ساختن تیم همین کار است.

* از خبرنگاران حاضر در محل تمرین پذیرایی شد. همچنین وینفر شفر به کنار زمین آمد و عکس یادگاری با همه خبرنگاران و عکاسان انداخت.

* پس از گذشت 45 دقیقه از تمرین از خبرنگاران و عکاسان خواسته شد به دلیل برگزاری تمرینات تاکتیکی محل تمرین را ترک کنند.

به گزارش تسنیم استقلال روز جمعه در هفته سوم لیگ برتر ساعت 20:30 در ورزشگاه آزادی به مصاف تراکتورسازی تبریز خواهد رفت.

منبع: تسنیم

مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این رسانه صرفاً رسالت اطلاع‌رسانی خود را در این رابطه انجام می‌دهد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

استاد جغرافیای سیاسی دانشگاه تهران در گفتگو با نسیم آنلاین:

وزارت خارجه درباره ابهامات سند رژیم حقوقی خزر روشنگری کند

۲ گزاره رژیم صهیونیستی برای مقابله با راهکارهای ابتکاری مقاومت

حماس و مقاومت فلسطین از روزهای ابتدایی فروردین امسال با ابتکار «راهپیمایی بازگشت» و «بادبادک‌های آتشین» به منظور کاهش محاصره، معادلات نوارغزه را برای اسرائیل کاملاً دگرگون کردند. تداوم و گسترده شدن استفاده فلسطینیان از بادبادک‌های آتشین کاملاً امنیت شهرک‌های اطراف نوارغزه را با چالش روبرو کرد.

۹۰ درصد مشکلات افتصادی ناشی از تصمیمات غلط دولت است

در شرایط کنونی مردم و فعالان اقتصادی نسبت به نحوه مدیریت اقتصادی بسیاری از مدیران رده بالای اقتصادی کشور اعتراض دارند، اگر اعتراض آنها شنیده نشود و با این ادبیات اخیر معاون وزیر صنعت پاسخ داده شود، به نفع کشور نخواهد بود.

خطای بزرگ؛ زمینه‌ساز کاهش ارزش پول ملی

رهبر معظم انقلاب اسلامی، کاهش ارزش پول ملی را از مشکلات کنونی اقتصاد کشور دانستند و گفتند: در قضیه ارز و سکه بر اثر برخی بی تدبیری و بی توجهی ارز کشور دست سوءاستفاده کنندگان رفت.

مهم‌ترین مطالب سرویس

بهترین بازیکن جوان جام جهانی ۲۰۱۸:
به توصیه کادر فنی مصدومیتم را پنهان کردم
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین