آخرین فرصت کمیته انضباطی به نفت مسجد سلیمان

عنوان

تیم فوتبال نفت مسجد سلیمان برای آخرین بار با مجوز موقت کمیته انضباطی می‌تواند از بازیکنان جدید خود در لیگ برتر استفاده کند.

به گزارش  خبرنگار فوتبال و فوتسال گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان؛ طبق اعلام کمیته تعیین وضعیت فدراسیون فوتبال، تیم نفت مسجد سلیمان با ۸۰۰ میلیون بدهی قطعی، بدهکارترین تیم هجدهمین دوره رقابت های لیگ برتر است که در ۲ هفته اول این مسابقات بدون پرداخت این بدهی ها و تنها با دریافت مجوز موقت از کمیته مذکور توانست از بازیکنان جدید خود برابر تراکتورسازی و پارس جنوبی جم استفاده کند.

فدراسیون فوتبال در هفته اخیر به نفتی ها اعلام کرد به دلیل پرداخت نشدن بدهی های مربوط به پرونده های موجود در کمیته تعیین وضعیت نمی تواند از بازیکنان جدید خود در بازی هفته سوم مقابل فولاد استفاده کند.

البته با نامه نگاری استاندار خوزستان، نماینده مسجد سلیمان در مجلس شورای اسلامی و مدیرکل ورزش و جوانان این شهر در نهایت کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال شب گذشته برای سومین بار مجوز حضور بازیکنان جدید نفت را در لیگ برتر صادر کرد تا عبدالله ویسی با دغدغه کمتری به مصاف دستیار قدیمی خود برود.

فریبرز محمودزاده، رئیس کمیته نقل و انتقالات سازمان لیگ در گفتگو با خبرنگار ما ضمن تائید این خبر تصریح کرد:کمیته انضباطی به تیم نفت مسحد سلیمان مجوز داد تا در بازی با فولاد هم از بازیکنان جدید خود استفاده کند، اما در نامه این کمیته به صراحت قید شده است دیگر به هیچ وجه این مجوز قابل تمدید نیست.

او در پایان خاطرنشان کرد: تیم نفت مسجد سلیمان برای هفته چهارم لیگ برتر باید مشکلات خود را حل کند در غیر این صورت از بازی با پرسپولیس نمی تواند از بازیکنان جدید خود بهره بگیرد.

دیدار تیم های نفت مسجد سلیمان و فولاد از ساعت ۲۰:۳۰ در ورزشگاه بهنام محمدی مسجد سلیمان برگزار می شود.


بیشتر بخوانید: محمودزاده: مجوز حضور بازیکنان جدیدتفت مسجد سلیمان مقابل فولاد صادر نشده است


منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این رسانه صرفاً رسالت اطلاع‌رسانی خود را در این رابطه انجام می‌دهد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

استاد جغرافیای سیاسی دانشگاه تهران در گفتگو با نسیم آنلاین:

وزارت خارجه درباره ابهامات سند رژیم حقوقی خزر روشنگری کند

۲ گزاره رژیم صهیونیستی برای مقابله با راهکارهای ابتکاری مقاومت

حماس و مقاومت فلسطین از روزهای ابتدایی فروردین امسال با ابتکار «راهپیمایی بازگشت» و «بادبادک‌های آتشین» به منظور کاهش محاصره، معادلات نوارغزه را برای اسرائیل کاملاً دگرگون کردند. تداوم و گسترده شدن استفاده فلسطینیان از بادبادک‌های آتشین کاملاً امنیت شهرک‌های اطراف نوارغزه را با چالش روبرو کرد.

۹۰ درصد مشکلات افتصادی ناشی از تصمیمات غلط دولت است

در شرایط کنونی مردم و فعالان اقتصادی نسبت به نحوه مدیریت اقتصادی بسیاری از مدیران رده بالای اقتصادی کشور اعتراض دارند، اگر اعتراض آنها شنیده نشود و با این ادبیات اخیر معاون وزیر صنعت پاسخ داده شود، به نفع کشور نخواهد بود.

خطای بزرگ؛ زمینه‌ساز کاهش ارزش پول ملی

رهبر معظم انقلاب اسلامی، کاهش ارزش پول ملی را از مشکلات کنونی اقتصاد کشور دانستند و گفتند: در قضیه ارز و سکه بر اثر برخی بی تدبیری و بی توجهی ارز کشور دست سوءاستفاده کنندگان رفت.

مهم‌ترین مطالب سرویس

بهترین بازیکن جوان جام جهانی ۲۰۱۸:
به توصیه کادر فنی مصدومیتم را پنهان کردم
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین