تقدیر از محمد شجاعی در اولین اجلاسیه سراسری فعالان مهدوی

عنوان

در اولین اجلاس سراسری فعالان مهدوی «محمد شجاعی»، از فعالان بین‌المللی مهدویت و مدیر موسسه منتظران منجی در حوزه فعالیت های مهدوی داخل و خارج از کشور، مورد تجلیل قرار گرفت.

به گزارش خبرنگار مهر، اولین اجلاس سراسری فعالان مهدوی به همت مجمع راهبردی اندیشه مهدوی در مرکز همایش‌های حرم مطهر رضوی با حضور مدیران موسسات برتر مهدوی و اندیشمندان این حوزه برگزار شد.

در این مراسم، از نقش ارزشمند «محمد شجاعی» از فعالان بین‌المللی مهدویت و مدیر موسسه منتظران منجی  در حوزه فعالیت های مهدوی داخل و خارج از کشور ایشان، تجلیل به عمل آمد و تقدیرنامه ای نیز به وی تقدیم شد.

موضوع مورد بحث در این اجلاس، «واکاوی اندیشه های امامین انقلاب اسلامی در موضوع مهدویت بود که مباحث ارزشمندی در این خصوص مطرح شد.

برخی از شخصیت های معروف حاضر در این مراسم، «حجت الاسلام رییسی» تولیت آستان قدس رضوی، «آیت الله علم الهدی» امام جمعه مشهد، «آیت الله صدیقی» امام جمعه موقت تهران، «حجت الاسلام پناهیان» واعظ مشهور و « پور سید آقایی» رییس کانون تحقیقی مهدویت (راه روشن) از قم و جمعی از اساتید و فعالان حوزه ی مهدویت بودند.

گفتنی است؛ اولین اجلاس فعالان مهدوی روزهای چهارشنبه و پنج شنبه ۱۶ و ۱۷ مردادماه در حرم مطهر رضوی برگزار شد.

منبع: مهر

مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این رسانه صرفاً رسالت اطلاع‌رسانی خود را در این رابطه انجام می‌دهد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

دکتر ابومحمد عسگرخانی در گفتگوی تفصیلی مطرح کرد

اروپا زندانبان برجام است

اثر گلخانه‌ای در مدیریت فرهنگی

تا اینجا که نیاز است بخشی از بودجه بیت المال صرف هزینه‌های فرهنگی به منظور تقویت فرهنگ معیار اسلامی شود حرفی نیست اما حمایت های بی دریغ در حوزه فرهنگ و تزریق بی حساب و کتاب کمک های مالی به این بخش به منظور تقویت بنگاه های فرهنگی، بدون در نظر گرفتن راهی برای ارزیابی نتایج و آیا اینکه این بنگاه ها توانسته اند از این حمایت ها به صورت موثر استفاده کنند یا خیر و اگر موثر بوده است آیا بازدهی قابل قبولی را به همراه داشته است یا نه، موجب شده تا در حوزه فرهنگ به یک آسیب جدی دچار شویم

مشکلات امروز نتیجه اجرای سیاست‌های نیلی و دوستانش است

آقای نیلی باید پاسخگوی عملکرد خود در 5 سال اخیر باشند، ایشان توقع داشتند 100 درصد سیاست‌هایشان اجرا شود، در حالیکه 80-70 درصد سیاستهای فعلی اجرا شده نتیجه تصمیمات ایشان و دوستانشان است

چرا بی‌بی‌سی به پرونده قحطی بزرگ و نسل کشی ایرانیان پرداخت؟

عبدالله شهبازی مورخ و پژوهشگر در خصوص این گزارش بی‌بی‌سی درباره قحطی بزرگ در ایران نوشت:  دیروز انکار می‌کردند. حالا برای ترسانیدن ما مطرح می‌کنند.

مهم‌ترین مطالب سرویس

نگاهی به گزارش «صد سال پیش در ایران چه خبر بود» بی‌بی‌سی
چرا بی‌بی‌سی به پرونده قحطی بزرگ و نسل کشی ایرانیان پرداخت؟
قره باغی خواننده آهنگ «امریکا امریکا ننگ به نیرنگ تو»:
می‌خواهند به سرنوشت خاشقچی دچار شوم / اپرایی واقعی در راه است
حکایت اربعین 
مدل مدیریت اسلامی
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین