زندگی برای رئال بدون رونالدو ادامه دارد+عکس

عنوان

رئال مادرید در شرایطی در سوپرجام اروپا به میدان می‌رود که کهکشانی‌ها زندگی بدون رونالدو را آغاز خواهند کرد.

به گزارش خبرگزاری فارس، دیدار تیم‌های رئال مادرید و اتلتیکو مادرید در فینال سوپرجام اروپا امشب از ساعت 23:30 در استونی برگزار خواهد شد.

بر این اساس رئالی‌ها برای اولین بار در 9 سال اخیر کریس رونالدو را همراه خود ندارند و او پیش از آغاز فصل راهی رئال را ترک کرد و راهی یوونتوس شد.

کریس 9 سال در مادرید حضور داشت و همواره یکی از ستون‌های اصلی تیم مادریدی و به نوعی سمبل این تیم بود. حالا مادریدی زندگی بدون کریس را آغاز خواهند کرد تا هیچ بازیکنی بالاتر از رئال وجود نداشته باشد.

بلیچر ریپورت به همین بهانه طرحی را منتشر کرده است.

 

منبع: فارس

مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این رسانه صرفاً رسالت اطلاع‌رسانی خود را در این رابطه انجام می‌دهد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

در یک مناظره تلویزیونی بررسی شد؛اماواگرهای الحاق ایران به گروه ویژه اقدام

ایران با پذیرش شرایط FATF بازهم از لیست سیاه خارج نمی‌شود

مخاطرات اقتصادی نداشتن سفیر در هند و چین

 آمریکا در هفته‌های اخیر همه توان خود را برای رایزنی با مشتریان نفتی ما به کار گرفته است تا آنها را از خرید نفت ایران منصرف کند. اما دستگاه دیپلماسی جمهوری اسلامی در انفعال کامل است به طوریکه در چین و هند که خریدار بیش از 50 درصد نفت ایران هستند حتی سفیر هم نداریم.

مطابق اصل ۵۷ قانون اساسی از ۳ قوه مطالبه می‌کنیم

واژه نظارت بر رهبری نه در قانون اساسی آمده است و نه در‌ آیین‌نامه مجلس خبرگان. خبرگان از لحاظ حقوقی و فقهی و از لحاظ قانونی، نظارتی بر عملکرد رهبری ندارد چون اگر قرار باشد نظارت بر رهبری داشته باشیم، آن وقت خبرگان بر ولی، ولایت پیدا می‌کند، در حالی که خبرگان ولایتی بر ولی‌فقیه ندارد اما در چارچوب اصل 111 قانون اساسی برای نظارت بر تداوم صفات رهبری، کمیسیونی تشکیل شده به نام کمیسیون تحقیق و بررسی.

خروج آمریکا از برجام، تمسخر اصول اساسی حقوق بین‌الملل است

سرنوشت برجام یکی از مهمترین نگرانی‌های جهانی است و اقدام یک‌جانبه آمریکا در خروج از این توافق، تأثیرات منفی بر صلح و امنیت منطقه‌ای و بین‌المللی به همراه خواهد داشت.

مهم‌ترین مطالب سرویس

بهترین بازیکن جوان جام جهانی ۲۰۱۸:
به توصیه کادر فنی مصدومیتم را پنهان کردم
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین