عسگری: اصلاً به سقوط فکر نمی‌کنیم/ اگر ۴ گل از پرسپولیس می‌خوردیم خوب بود؟!

عنوان

کاپیتان تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان گفت: ما اصلاً به سقوط فکر نمی‌کنیم و دنبال به دست آوردن یک جایگاه آبرومندانه در جدول رده‌بندی لیگ برتر هستیم.

عباس عسگری در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم در مورد تساوی تیمش برابر پرسپولیس در ورزشگاه آزادی گفت: شاید خیلی ها تصور نمی کردند که از پرسپولیس امتیاز بگیریم. ما برابر قهرمان دو فصل اخیر بازی می کردیم و می دانستیم بازی سختی در پیش داریم. البته آقای ویسی در طول هفته به خوبی پرسپولیس را برای ما آنالیز کرده بود و می دانستیم باید چگونه برابر این تیم بازی کنیم. خوشبختانه به هدفی که داشتیم رسیدیم. امتیاز گرفتن از پرسپولیس در ورزشگاه آزادی کار هر تیمی نیست، اما ما موفق به انجام این کار شدیم.

وی در واکنش به انتقادهای صورت گرفته از سبک بازی نفت مسجدسلیمان و وقت کشی بازیکنان این تیم خاطر نشان کرد: ما اصلاً دنبال وقت کشی نبودیم و این حرف را قبول ندارم. در ضمن هر تیمی ممکن است برای امتیاز گرفتن دنبال بازی دفاعی باشد و ما در تهران مقابل تیمی مثل پرسپولیس بازی می کردیم. نمی دانم چرا برخی چنین جوی را ایجاد کرده اند. واقعاً اگر چهار گل از پرسپولیس می خوردیم الان همه چیز خوب بود؟!

هافبک تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان در مورد اینکه در این مسابقه بازوبند کاپیتانی را بر بازو بسته بود، اظهار داشت: کاپیتان اول تیم آقای میداوودی است که متأسفانه آسیب دیده. به همین خاطر من بازوبند را بر بازو بستم. امیدوارم آقا میلاد هم خیلی زود به شرایط بازی برسد.

عسگری در رابطه با اینکه برخی نفت مسجدسلیمان را جزو گزینه های سقوط می دانند، خاطرنشان کرد: ما اصلاً به سقوط فکر نمی کنیم و دنبال کسب یک جایگاه آبرومندانه در لیگ برتر هستیم. ما بازیکنان و کادر فنی خوبی داریم و شک نکنید که نتایج خوبی در لیگ امسال خواهیم گرفت.

منبع: تسنیم

مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این رسانه صرفاً رسالت اطلاع‌رسانی خود را در این رابطه انجام می‌دهد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

در یک مناظره تلویزیونی بررسی شد؛اماواگرهای الحاق ایران به گروه ویژه اقدام

ایران با پذیرش شرایط FATF بازهم از لیست سیاه خارج نمی‌شود

مخاطرات اقتصادی نداشتن سفیر در هند و چین

 آمریکا در هفته‌های اخیر همه توان خود را برای رایزنی با مشتریان نفتی ما به کار گرفته است تا آنها را از خرید نفت ایران منصرف کند. اما دستگاه دیپلماسی جمهوری اسلامی در انفعال کامل است به طوریکه در چین و هند که خریدار بیش از 50 درصد نفت ایران هستند حتی سفیر هم نداریم.

مطابق اصل ۵۷ قانون اساسی از ۳ قوه مطالبه می‌کنیم

واژه نظارت بر رهبری نه در قانون اساسی آمده است و نه در‌ آیین‌نامه مجلس خبرگان. خبرگان از لحاظ حقوقی و فقهی و از لحاظ قانونی، نظارتی بر عملکرد رهبری ندارد چون اگر قرار باشد نظارت بر رهبری داشته باشیم، آن وقت خبرگان بر ولی، ولایت پیدا می‌کند، در حالی که خبرگان ولایتی بر ولی‌فقیه ندارد اما در چارچوب اصل 111 قانون اساسی برای نظارت بر تداوم صفات رهبری، کمیسیونی تشکیل شده به نام کمیسیون تحقیق و بررسی.

خروج آمریکا از برجام، تمسخر اصول اساسی حقوق بین‌الملل است

سرنوشت برجام یکی از مهمترین نگرانی‌های جهانی است و اقدام یک‌جانبه آمریکا در خروج از این توافق، تأثیرات منفی بر صلح و امنیت منطقه‌ای و بین‌المللی به همراه خواهد داشت.

مهم‌ترین مطالب سرویس

بهترین بازیکن جوان جام جهانی ۲۰۱۸:
به توصیه کادر فنی مصدومیتم را پنهان کردم
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین