عسگری: اصلاً به سقوط فکر نمی‌کنیم/ اگر ۴ گل از پرسپولیس می‌خوردیم خوب بود؟!

عنوان

کاپیتان تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان گفت: ما اصلاً به سقوط فکر نمی‌کنیم و دنبال به دست آوردن یک جایگاه آبرومندانه در جدول رده‌بندی لیگ برتر هستیم.

عباس عسگری در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم در مورد تساوی تیمش برابر پرسپولیس در ورزشگاه آزادی گفت: شاید خیلی ها تصور نمی کردند که از پرسپولیس امتیاز بگیریم. ما برابر قهرمان دو فصل اخیر بازی می کردیم و می دانستیم بازی سختی در پیش داریم. البته آقای ویسی در طول هفته به خوبی پرسپولیس را برای ما آنالیز کرده بود و می دانستیم باید چگونه برابر این تیم بازی کنیم. خوشبختانه به هدفی که داشتیم رسیدیم. امتیاز گرفتن از پرسپولیس در ورزشگاه آزادی کار هر تیمی نیست، اما ما موفق به انجام این کار شدیم.

وی در واکنش به انتقادهای صورت گرفته از سبک بازی نفت مسجدسلیمان و وقت کشی بازیکنان این تیم خاطر نشان کرد: ما اصلاً دنبال وقت کشی نبودیم و این حرف را قبول ندارم. در ضمن هر تیمی ممکن است برای امتیاز گرفتن دنبال بازی دفاعی باشد و ما در تهران مقابل تیمی مثل پرسپولیس بازی می کردیم. نمی دانم چرا برخی چنین جوی را ایجاد کرده اند. واقعاً اگر چهار گل از پرسپولیس می خوردیم الان همه چیز خوب بود؟!

هافبک تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان در مورد اینکه در این مسابقه بازوبند کاپیتانی را بر بازو بسته بود، اظهار داشت: کاپیتان اول تیم آقای میداوودی است که متأسفانه آسیب دیده. به همین خاطر من بازوبند را بر بازو بستم. امیدوارم آقا میلاد هم خیلی زود به شرایط بازی برسد.

عسگری در رابطه با اینکه برخی نفت مسجدسلیمان را جزو گزینه های سقوط می دانند، خاطرنشان کرد: ما اصلاً به سقوط فکر نمی کنیم و دنبال کسب یک جایگاه آبرومندانه در لیگ برتر هستیم. ما بازیکنان و کادر فنی خوبی داریم و شک نکنید که نتایج خوبی در لیگ امسال خواهیم گرفت.

منبع: تسنیم

مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این رسانه صرفاً رسالت اطلاع‌رسانی خود را در این رابطه انجام می‌دهد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

دکتر ابومحمد عسگرخانی در گفتگوی تفصیلی مطرح کرد

اروپا زندانبان برجام است

اثر گلخانه‌ای در مدیریت فرهنگی

تا اینجا که نیاز است بخشی از بودجه بیت المال صرف هزینه‌های فرهنگی به منظور تقویت فرهنگ معیار اسلامی شود حرفی نیست اما حمایت های بی دریغ در حوزه فرهنگ و تزریق بی حساب و کتاب کمک های مالی به این بخش به منظور تقویت بنگاه های فرهنگی، بدون در نظر گرفتن راهی برای ارزیابی نتایج و آیا اینکه این بنگاه ها توانسته اند از این حمایت ها به صورت موثر استفاده کنند یا خیر و اگر موثر بوده است آیا بازدهی قابل قبولی را به همراه داشته است یا نه، موجب شده تا در حوزه فرهنگ به یک آسیب جدی دچار شویم

مشکلات امروز نتیجه اجرای سیاست‌های نیلی و دوستانش است

آقای نیلی باید پاسخگوی عملکرد خود در 5 سال اخیر باشند، ایشان توقع داشتند 100 درصد سیاست‌هایشان اجرا شود، در حالیکه 80-70 درصد سیاستهای فعلی اجرا شده نتیجه تصمیمات ایشان و دوستانشان است

چرا بی‌بی‌سی به پرونده قحطی بزرگ و نسل کشی ایرانیان پرداخت؟

عبدالله شهبازی مورخ و پژوهشگر در خصوص این گزارش بی‌بی‌سی درباره قحطی بزرگ در ایران نوشت:  دیروز انکار می‌کردند. حالا برای ترسانیدن ما مطرح می‌کنند.

مهم‌ترین مطالب سرویس

با تاکید بر احراز اشتباهات طاهری و معاونانش
عضو هیات مدیره پرسپولیس: مدیران سابق باید عذرخواهی کنند
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین