پس از پایان روز اول بازی های آسیایی

اسبقیان: کسب پنج مدال در روز اول شروعی پرروحیه برای کاروان ایران بود

عنوان

مدیر کل امور مشترک فدراسیون های وزارت ورزش و جوانان ضمن ابراز خوشحالی از عملکرد خوب ورزشکاران ایران در روز اول بازی های آسیایی گفت: برای رفع هر گونه مشکل احتمالی در کنار فدراسیون ها و ورزشکاران ایران هستیم.

به گزارش خبرگزاری فارس و به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان سید محمد شروین اسبقیان که در شب اول بازی های آسیایی در سالن کشتی حضور داشت در صحبت‌های خود، گفت: دو طلا و یک برنز از این سالن امروز برای ایران بیرون آمد که عملکردی عالی بود و به مجموعه بازیکنان و کادر فنی تیم کشتی خداقوت می گویم. بخصوص حسن یزدانی همه ما را به وجد آورد.

وی همچنین با اشاره به دو مدال نقره پومسه کاران ایران، گفت: این که یک بانوی ایرانی روز اول به مدال رسید بسیار خوشحال کننده و برای کل بانوان کاروان روحیه بخش است. این دوره طبق گفته سلطانی فر و حمایت بزرگ وزارت ورزش و کمیته ملی المپیک دوره درخشش ورزش بانوان است که ان شاء الله تا روز آخر ادامه خواهد داشت. هرچند در بعضی رشته های بانوان نگاه ما برای اعزام حمایتی بود و انتظار مدال نداریم.

مدیر کل امور مشترک فدراسیون ها با اشاره به جلسات طولانی ستاد عالی بازی های آسیایی که از حدود یک سال قبل به ریاست سلطانی فر در وزارت ورزش و جوانان تشکیل شده بود ،گفت: با هماهنگی بی نظیر بین این وزارتخانه و کمیته المپیک تمام تدارکات لازم برای تیم های اعزامی قبل از بازی ها فراهم شد و سعی کردیم به بهترین نحو وظایف خود را انجام دهیم تا ورزشکارانمان هیچ دغدغه ذهنی نداشته باشند تا پایان هم کنارشان هستیم و بعد از مسابقات نیز به نحو شایسته ای از آنان تقدیر می کنیم.

اسبقیان در پایان پیش بینی رتبه ایران در جدول نهایی توزیع مدال را مشکل دانست و گفت: میزبان بعضی اوزان در رشته های محتلف که نقطه قوت ما بود حذف و رشته هایی که خودش قدر بود را اضافه کرد. حدس می زنیم مدال های طلای بیشتری از دوره قبل کسب کنیم اما در مورد رتبه نهایی اظهار نظر دقیقی نمی نوان کرد.

منبع: فارس

مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این رسانه صرفاً رسالت اطلاع‌رسانی خود را در این رابطه انجام می‌دهد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

در یک مناظره تلویزیونی بررسی شد؛اماواگرهای الحاق ایران به گروه ویژه اقدام

ایران با پذیرش شرایط FATF بازهم از لیست سیاه خارج نمی‌شود

مخاطرات اقتصادی نداشتن سفیر در هند و چین

 آمریکا در هفته‌های اخیر همه توان خود را برای رایزنی با مشتریان نفتی ما به کار گرفته است تا آنها را از خرید نفت ایران منصرف کند. اما دستگاه دیپلماسی جمهوری اسلامی در انفعال کامل است به طوریکه در چین و هند که خریدار بیش از 50 درصد نفت ایران هستند حتی سفیر هم نداریم.

مطابق اصل ۵۷ قانون اساسی از ۳ قوه مطالبه می‌کنیم

واژه نظارت بر رهبری نه در قانون اساسی آمده است و نه در‌ آیین‌نامه مجلس خبرگان. خبرگان از لحاظ حقوقی و فقهی و از لحاظ قانونی، نظارتی بر عملکرد رهبری ندارد چون اگر قرار باشد نظارت بر رهبری داشته باشیم، آن وقت خبرگان بر ولی، ولایت پیدا می‌کند، در حالی که خبرگان ولایتی بر ولی‌فقیه ندارد اما در چارچوب اصل 111 قانون اساسی برای نظارت بر تداوم صفات رهبری، کمیسیونی تشکیل شده به نام کمیسیون تحقیق و بررسی.

خروج آمریکا از برجام، تمسخر اصول اساسی حقوق بین‌الملل است

سرنوشت برجام یکی از مهمترین نگرانی‌های جهانی است و اقدام یک‌جانبه آمریکا در خروج از این توافق، تأثیرات منفی بر صلح و امنیت منطقه‌ای و بین‌المللی به همراه خواهد داشت.

مهم‌ترین مطالب سرویس

بهترین بازیکن جوان جام جهانی ۲۰۱۸:
به توصیه کادر فنی مصدومیتم را پنهان کردم
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین