پس از پایان روز اول بازی های آسیایی

اسبقیان: کسب پنج مدال در روز اول شروعی پرروحیه برای کاروان ایران بود

عنوان

مدیر کل امور مشترک فدراسیون های وزارت ورزش و جوانان ضمن ابراز خوشحالی از عملکرد خوب ورزشکاران ایران در روز اول بازی های آسیایی گفت: برای رفع هر گونه مشکل احتمالی در کنار فدراسیون ها و ورزشکاران ایران هستیم.

به گزارش خبرگزاری فارس و به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان سید محمد شروین اسبقیان که در شب اول بازی های آسیایی در سالن کشتی حضور داشت در صحبت‌های خود، گفت: دو طلا و یک برنز از این سالن امروز برای ایران بیرون آمد که عملکردی عالی بود و به مجموعه بازیکنان و کادر فنی تیم کشتی خداقوت می گویم. بخصوص حسن یزدانی همه ما را به وجد آورد.

وی همچنین با اشاره به دو مدال نقره پومسه کاران ایران، گفت: این که یک بانوی ایرانی روز اول به مدال رسید بسیار خوشحال کننده و برای کل بانوان کاروان روحیه بخش است. این دوره طبق گفته سلطانی فر و حمایت بزرگ وزارت ورزش و کمیته ملی المپیک دوره درخشش ورزش بانوان است که ان شاء الله تا روز آخر ادامه خواهد داشت. هرچند در بعضی رشته های بانوان نگاه ما برای اعزام حمایتی بود و انتظار مدال نداریم.

مدیر کل امور مشترک فدراسیون ها با اشاره به جلسات طولانی ستاد عالی بازی های آسیایی که از حدود یک سال قبل به ریاست سلطانی فر در وزارت ورزش و جوانان تشکیل شده بود ،گفت: با هماهنگی بی نظیر بین این وزارتخانه و کمیته المپیک تمام تدارکات لازم برای تیم های اعزامی قبل از بازی ها فراهم شد و سعی کردیم به بهترین نحو وظایف خود را انجام دهیم تا ورزشکارانمان هیچ دغدغه ذهنی نداشته باشند تا پایان هم کنارشان هستیم و بعد از مسابقات نیز به نحو شایسته ای از آنان تقدیر می کنیم.

اسبقیان در پایان پیش بینی رتبه ایران در جدول نهایی توزیع مدال را مشکل دانست و گفت: میزبان بعضی اوزان در رشته های محتلف که نقطه قوت ما بود حذف و رشته هایی که خودش قدر بود را اضافه کرد. حدس می زنیم مدال های طلای بیشتری از دوره قبل کسب کنیم اما در مورد رتبه نهایی اظهار نظر دقیقی نمی نوان کرد.

منبع: فارس

مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این رسانه صرفاً رسالت اطلاع‌رسانی خود را در این رابطه انجام می‌دهد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

از بی نیازی به حمایت تا بی اعتنایی به مخاطب

اثر گلخانه‌ای در مدیریت فرهنگی

مشکلات امروز نتیجه اجرای سیاست‌های نیلی و دوستانش است

آقای نیلی باید پاسخگوی عملکرد خود در 5 سال اخیر باشند، ایشان توقع داشتند 100 درصد سیاست‌هایشان اجرا شود، در حالیکه 80-70 درصد سیاستهای فعلی اجرا شده نتیجه تصمیمات ایشان و دوستانشان است

چرا بی‌بی‌سی به پرونده قحطی بزرگ و نسل کشی ایرانیان پرداخت؟

عبدالله شهبازی مورخ و پژوهشگر در خصوص این گزارش بی‌بی‌سی درباره قحطی بزرگ در ایران نوشت:  دیروز انکار می‌کردند. حالا برای ترسانیدن ما مطرح می‌کنند.

قراردادهای فاینانس‌ سرکاری دولت روحانی

وزیر اقتصاد سوم دولت تدبیر و امید بعد از جلسه با هیات برزیلی اعلام کرد که برزیل یک خط اعتباری 1.5 میلیارد دلاری برای ایران در نظر گرفته است. این خبر خوبی است. ولی سابقه این اخبار در وزارت اقتصاد نشان می‌دهد که باید در مورد این خبر با احتیاط عمل کرد. چرا؟

مهم‌ترین مطالب سرویس

با تاکید بر احراز اشتباهات طاهری و معاونانش
عضو هیات مدیره پرسپولیس: مدیران سابق باید عذرخواهی کنند
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین