سردار کارگر در مراسم نکوداشت پیشکسوتان جهاد و مقاومت مطرح کرد

فراهم شدن زمینه تاسیس یک موزه انقلاب و جنگ برای هر استان

عنوان

سردار بهمن کارگر در مراسم نکوداشت پیشکسوتان جهاد و مقاومت، ضمن قدردانی از مجاهدات‌های پیشکسوتان عرصه مقاومت، حفظ دستاوردهای پیشکسوتان دفاع مقدس را ضروری و اجتناب‌ناپذیر دانست.

به گزارش خبرگزاری مهر، به نقل از روابط عمومی موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس، رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس، در این مراسم گفت: اولین دوره آیین نکوداشت پیشکسوتان جهاد و مقاومت سال گذشته برگزار شد و امسال نیز همزمان با برگزاری دومین دوره این مراسم، در سرتاسر کشور نیز نکوداشتی مشابه برگزار می‌شود.

وی ادامه داد: برای حفظ دستاوردهای پیشکسوتان عرصه جهاد و مقاومت فعالیت های زیادی صورت گرفته که از جمله آنها می‌توان به تدوین تاریخ شفاهی به روایت پیشکسوتان دفاع مقدس اشاره کرد.

سردار کارگر در ادامه با اشاره به فعالیتهایی که هدف از آنها حفظ دستاوردهای دفاع مقدس بوده، اظهار کرد: در حال حاضر 15 موزه دفاع مقدس در سراسر کشور فعال است و زمینه فراهم شده تا به تعداد هر استان یک موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس دایر گردد.

دکتر کارگر در ادامه بیان کرد: با یک کار جهادی در 3 سال، بیش از 2هزار کتاب در سه سطح الف، ب، ج در زمینه مقاومت و دفاع مقدس منتشر شد که امید می‌رود این فعالیتها روند رو به رشد خود را حفظ کند.

منبع: مهر

مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این رسانه صرفاً رسالت اطلاع‌رسانی خود را در این رابطه انجام می‌دهد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

از بی نیازی به حمایت تا بی اعتنایی به مخاطب

اثر گلخانه‌ای در مدیریت فرهنگی

مشکلات امروز نتیجه اجرای سیاست‌های نیلی و دوستانش است

آقای نیلی باید پاسخگوی عملکرد خود در 5 سال اخیر باشند، ایشان توقع داشتند 100 درصد سیاست‌هایشان اجرا شود، در حالیکه 80-70 درصد سیاستهای فعلی اجرا شده نتیجه تصمیمات ایشان و دوستانشان است

چرا بی‌بی‌سی به پرونده قحطی بزرگ و نسل کشی ایرانیان پرداخت؟

عبدالله شهبازی مورخ و پژوهشگر در خصوص این گزارش بی‌بی‌سی درباره قحطی بزرگ در ایران نوشت:  دیروز انکار می‌کردند. حالا برای ترسانیدن ما مطرح می‌کنند.

قراردادهای فاینانس‌ سرکاری دولت روحانی

وزیر اقتصاد سوم دولت تدبیر و امید بعد از جلسه با هیات برزیلی اعلام کرد که برزیل یک خط اعتباری 1.5 میلیارد دلاری برای ایران در نظر گرفته است. این خبر خوبی است. ولی سابقه این اخبار در وزارت اقتصاد نشان می‌دهد که باید در مورد این خبر با احتیاط عمل کرد. چرا؟

مهم‌ترین مطالب سرویس

نگاهی به گزارش «صد سال پیش در ایران چه خبر بود» بی‌بی‌سی
چرا بی‌بی‌سی به پرونده قحطی بزرگ و نسل کشی ایرانیان پرداخت؟
قره باغی خواننده آهنگ «امریکا امریکا ننگ به نیرنگ تو»:
می‌خواهند به سرنوشت خاشقچی دچار شوم / اپرایی واقعی در راه است
حکایت اربعین 
مدل مدیریت اسلامی
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین