سردار کارگر در مراسم نکوداشت پیشکسوتان جهاد و مقاومت مطرح کرد

فراهم شدن زمینه تاسیس یک موزه انقلاب و جنگ برای هر استان

عنوان

سردار بهمن کارگر در مراسم نکوداشت پیشکسوتان جهاد و مقاومت، ضمن قدردانی از مجاهدات‌های پیشکسوتان عرصه مقاومت، حفظ دستاوردهای پیشکسوتان دفاع مقدس را ضروری و اجتناب‌ناپذیر دانست.

به گزارش خبرگزاری مهر، به نقل از روابط عمومی موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس، رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس، در این مراسم گفت: اولین دوره آیین نکوداشت پیشکسوتان جهاد و مقاومت سال گذشته برگزار شد و امسال نیز همزمان با برگزاری دومین دوره این مراسم، در سرتاسر کشور نیز نکوداشتی مشابه برگزار می‌شود.

وی ادامه داد: برای حفظ دستاوردهای پیشکسوتان عرصه جهاد و مقاومت فعالیت های زیادی صورت گرفته که از جمله آنها می‌توان به تدوین تاریخ شفاهی به روایت پیشکسوتان دفاع مقدس اشاره کرد.

سردار کارگر در ادامه با اشاره به فعالیتهایی که هدف از آنها حفظ دستاوردهای دفاع مقدس بوده، اظهار کرد: در حال حاضر 15 موزه دفاع مقدس در سراسر کشور فعال است و زمینه فراهم شده تا به تعداد هر استان یک موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس دایر گردد.

دکتر کارگر در ادامه بیان کرد: با یک کار جهادی در 3 سال، بیش از 2هزار کتاب در سه سطح الف، ب، ج در زمینه مقاومت و دفاع مقدس منتشر شد که امید می‌رود این فعالیتها روند رو به رشد خود را حفظ کند.

منبع: مهر

مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این رسانه صرفاً رسالت اطلاع‌رسانی خود را در این رابطه انجام می‌دهد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

واردات ۱۰ هزار تن فانوس، مژه مصنوعی، ملامین و اره دستی از دوم تیرماه امسال تاکنون!

واردکنندگان کالاهای «ممنوعه» چگونه گمرک را دور زده‌اند؟

فیلم: ماجرای عجیب FATF در ایران

جلیل محبی در سخنانی در نشست هم‌اندیشی نخبگان با موضوع ابعاد حقوقی، اقتصادی و امنیتی FATF گفت: وقتی جمهوری اسلامی بنا ندارد اطلاعات مالی‌اش را خارجی‌ها بدهد،‌پس چرا عده‌ای به دنبال تصویب CFT و پالرمو هستند!

چگونه با مالیات بر عایدی سرمایه معادلات را به نفع تولید تغییر دهیم؟

ساختار اقتصادی کشور به گونه‌ای است که عموم فعالیت‌های غیرمولد حائز سودهای کلان و مصون از ریسک سرمایه گذاری بوده و در طرف مقابل، تولید با دشواری‌های بسیار و سود ناچیز همراه است. ابزار مالیات بر عایدی سرمایه در چنین شرایطی می‌تواند این معادله را به نفع تولید تغییر دهد.

دشمن ضعیف است، مسئولین فریب نخورند

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای فرمودند: من در پایان بیانیه [اخیر] ، از مردم برای راه‌پیمایی ۲۲بهمن تشکر کردم لکن این تشکر خیلی کمتر از چیزی است که حق مردم ایران است.

مهم‌ترین مطالب سرویس

تحلیلی بر مهمترین نقاط قوت و ضعف سی‌وهفتمین جشنواره فیلم فجر
صعود جوانان، سقوط پیشکسوت‌ها!
گزارشی درباره وضعیت برنامه‌های ‌سینمایی تلویزیون برای سی‌وهفتمین جشنواره فیلم فجر
تولیداتی که توجیه دارد، اما منطق نه!
چرا نباید از کنار مسئله انتقادپذیر نبودن مسئولان ساده گذر کرد؟
مردم نقدناپذیر، ثمره مسئولان انتقاد گریز!
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین