کارکنان قطار‌های سریع‌السیر انگلیس-فرانسه در اعتراض به شرایط سخت کاری اعتصاب می‌کنند

عنوان

اتحادیه کارکنان حمل و نقل دریایی، ریلی و جاده‌ای انگلیس از اعتصاب ۴۸ ساعته در بخش خطوط ریلی «یورواستار» خبر داد.

به گزارش گروه بین الملل باشگاه خبرنگاران جوان، به نقل از رویترز، اتحادیه کارکنان حمل و نقل دریایی، ریلی و جاده ای انگلیس، موسوم به "RMT" از اعتصاب چهل و هشت ساعته در بخش خطوط ریلی «یورواستار» خبر داد.

این اتحادیه روز پنج شنبـه اعلام کرد روزهای سی ام سپتامبـر و اول اکتبر، کارکنان یورواستار -سامانه ریلی سریع السیر بین انگلیس و فرانسه- در ایستگاه «سنت پانکراس» لندن و همچنین رانندگان قطارها به مدت چهل و هشت ساعت، دست به اعتصاب خواهند زد. این اعتصاب در اعتـراض به شرایط سخت کار و درخواست بهبود شرایط کاری صورت می گیرد. «مایک کش»، دبیـر کل اتحادیه حمل و نقل دریایی، ریلی و جاده ای انگلیس با انتشـار بیانیه ای تصریح کرد: «به طور خلاصه بگویم، شرایـط کاری در ایستگاه سنت پانـکراس بسیار وحشتنـاک است. در تابستـان و در شلوغ ترین دوره زمانی سـال، به دلیل ازدحام بیش از حد مسافـران در سالن و سرویس هایی که مملـو از جمعیت است، هرج و مرج حاکم می شود».

وی در این بیانیـه خاطر نشان کرد آماده گفت و گوی جـدی با مسئولان یوروستار است. این شرکت هنوز به درخواست مذاکره پاسخ نداده است.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این رسانه صرفاً رسالت اطلاع‌رسانی خود را در این رابطه انجام می‌دهد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

بازارهای مولد فلج شده است

مالیات بر عایدی سرمایه؛ کلید قفل رکود مسکن

تورم به ۵۰ درصد خواهد رسید

فاطمی گفت: هنوز به تورم 49 درصدی سال 74 نرسیدیم، اما شاید تا پایان امسال برسیم!

تولیداتی که توجیه دارد، اما منطق نه!

حالا دیگر بعد از تجربه چند سال تولید برنامه‌های سینمایی در ایام برگزاری جشنواره فیلم فجر در رسانه ملی، تقریبا می‌توان این برنامه‌ها را به تعبیر قدیمی‌ها «سرجهازی» تلویزیون در ایام برگزاری جشنواره فجر دانست! برنامه‌هایی که هر ساله تب و تاب ساخت آن‌ها از یک ماه قبل از آغاز جشنواره فیلم فجر به اوج خود می‌رسد و همه شبکه‌های رسانه ملی به فکر راه انداختن برنامه‌ای تخصصی در حوزه سینما و برای پوشش اخبار جشنواره فیلم فجر می‌افتند.

مانور بی‌بی‌سی فارسی برای جلوگیری از عرضه نفت در بورس

با توجه به اطلاعیه بورس انرژی به نظر میرسد که تمامی ضوابط لازم برای تضمین بازگشت بهای نفت فروخته شده در بورس در نظر گرفته شده است. بدین ترتیب با عرضه نفت در بورس و استفاده از توانمندی بخش خصوصی در صادرات نفت، میتوان بخشی از کاهش درآمدهای نفتی را بدون هیچ گونه ریسکی جبران کرد.

مهم‌ترین مطالب سرویس

درس‌های منبج برای کاخ سفید و انعطاف موقت ترامپ
سرنوشت دستور ترامپ برای خروج از سوریه چه خواهد بود؟
نجات نتانیاهو در گرو عادی سازی روابط اعراب و اسرائیل
چرا دولت نتانیاهو تصمیم به برگزاری انتخابات زود هنگام گرفت؟
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین