با حضور شرکت های ایرانی؛

نمایشگاه بین المللی تجهیزات دارویی و پزشکی کراچی پایان یافت

عنوان

کراچی - ایرنا - پانزدهمین نمایشگاه بین المللی تجهیزات دارویی، پزشکی و صنایع شوینده و بهداشتی کراچی با عنوان «Health Asia» که سه شنبه هفته جاری با حضور پنج شرکت خوشنام ایرانی در شهر بندری «کراچی» مرکز اقتصاد و تجارت پاکستان آغاز شده بود، پنجشنبه شب پایان یافت .

به گزارش روز جمعه ایرنا، در نمایشگاه بین المللی تجهیزات دارویی، پزشکی و صنایع شوینده و بهداشتی کراچی نمایندگان 500 شرکت از 25 کشور جهان همچون ایران، چین، سنگاپور، هند، ایالات متحده آمریکا، بریتانیا، آلمان، سوئیس، فرانسه، ایتالیا و ترکیه حضور داشتند.
شرکت های حاضر در این رویداد ، 912 برند تجاری خود را در مدت زمان برگزاری نمایشگاه به علاقه مندان این بخش و فعالان اقصادی دیگر کشورهای جهان معرفی کردند.
مدیر پاویون جمهوری اسلامی ایران در نمایشگاه کراچی در گفت و گو با ایرنا افزود:در این نمایشگاه بین المللی، پنج شرکت ایرانی فعال در عرصه تولید شامپو، کرم، عطر، ادوکلن و شوینده، سرنگ بهداشتی،تجهیزات و ادوات پزشکی و فعال در تولید پودر ماشینی و شوینده های مختلف حضور فعال داشتند.
«اصغر اعظمی» افزود:در این نمایشگاه، پاویونی به مساحت 100 متر مربع به ایران اختصاص یافت و صنعتگران و تولیدکنندگان برتر کشورمان در نمایشگاه بین المللی صنایع شوینده و بهداشتی کراچی حضور یافتند.
وی، توسعه صادرات محصولات بهداشتی، شوینده و آرایشی ایران به دیگر کشورها و معرفی ظرفیت های ایران در این زمینه به دیگر کشورها به ویژه پاکستان و کراچی را از اهداف حضور شرکت های ایرانی در این نمایشگاه عنوان کرد.
اعظمی با تشریح دستاوردهای حضور ایران در این نمایشگاه، گفت:شرکت های ایرانی حاضر در این رویداد ، نشست هایی با اعضای هیات های بازرگانی پاکستان برگزار کردند و بر اساس یکی از تفاهم ها، قرار شد که یک شرکت ایرانی فعال در زمینه تولید شوینده ها، در پاکستان نشبت به تاسیس نمایندگی تولیدی اقدام کند.
مدیر پاویون ایران در نمایشگاه بین المللی تجهیزات دارویی، پزشکی و صنایع شوینده و بهداشتی کراچی ادامه داد:دو شرکت ایرانی دیگر نیز در خصوص فروش محصولات و اعطای نمایندگی فروش در پاکستان با طرف مقابل به توافق رسیدند.
به گزارش ایرنا، نمایشگاه صنایع شوینده و بهداشتی «Health Asia» و نمایشگاه بین المللی «فارما آسیا»، بزرگترین رویداد سالانه صنعت بهداشت و دارویی پاکستان است.
نمایشگاه بین المللی تجهیزات دارویی، پزشکی و صنایع شوینده و بهداشتی کراچی به منظور معرفی سرمایه گذاران کشورهای منطقه آسیا و اقیانوسیه و کشورهای آسیایی و تحقق محیط سرمایه گذاری مطلوب و سازگار با محیط زیست در پاکستان فعالیت می کند.
بیمارستان های بین المللی مشهور، دانشگاه های پزشکی، شرکت های داروسازی، هیات های رسمی وزارتخانه های بهداشت و سلامت کشورهای عضو OIC و کشورهای آسیایی و تولیدکنندگان تجهیزات پزشکی از حاضران اصلی این نمایشگاه بودند.
شبد**آساق**6125**1010

منبع: ایرنا

مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این رسانه صرفاً رسالت اطلاع‌رسانی خود را در این رابطه انجام می‌دهد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

بازارهای مولد فلج شده است

مالیات بر عایدی سرمایه؛ کلید قفل رکود مسکن

تورم به ۵۰ درصد خواهد رسید

فاطمی گفت: هنوز به تورم 49 درصدی سال 74 نرسیدیم، اما شاید تا پایان امسال برسیم!

تولیداتی که توجیه دارد، اما منطق نه!

حالا دیگر بعد از تجربه چند سال تولید برنامه‌های سینمایی در ایام برگزاری جشنواره فیلم فجر در رسانه ملی، تقریبا می‌توان این برنامه‌ها را به تعبیر قدیمی‌ها «سرجهازی» تلویزیون در ایام برگزاری جشنواره فجر دانست! برنامه‌هایی که هر ساله تب و تاب ساخت آن‌ها از یک ماه قبل از آغاز جشنواره فیلم فجر به اوج خود می‌رسد و همه شبکه‌های رسانه ملی به فکر راه انداختن برنامه‌ای تخصصی در حوزه سینما و برای پوشش اخبار جشنواره فیلم فجر می‌افتند.

مانور بی‌بی‌سی فارسی برای جلوگیری از عرضه نفت در بورس

با توجه به اطلاعیه بورس انرژی به نظر میرسد که تمامی ضوابط لازم برای تضمین بازگشت بهای نفت فروخته شده در بورس در نظر گرفته شده است. بدین ترتیب با عرضه نفت در بورس و استفاده از توانمندی بخش خصوصی در صادرات نفت، میتوان بخشی از کاهش درآمدهای نفتی را بدون هیچ گونه ریسکی جبران کرد.

مهم‌ترین مطالب سرویس

درس‌های منبج برای کاخ سفید و انعطاف موقت ترامپ
سرنوشت دستور ترامپ برای خروج از سوریه چه خواهد بود؟
نجات نتانیاهو در گرو عادی سازی روابط اعراب و اسرائیل
چرا دولت نتانیاهو تصمیم به برگزاری انتخابات زود هنگام گرفت؟
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین