با حضور شرکت های ایرانی؛

نمایشگاه بین المللی تجهیزات دارویی و پزشکی کراچی پایان یافت

عنوان

کراچی - ایرنا - پانزدهمین نمایشگاه بین المللی تجهیزات دارویی، پزشکی و صنایع شوینده و بهداشتی کراچی با عنوان «Health Asia» که سه شنبه هفته جاری با حضور پنج شرکت خوشنام ایرانی در شهر بندری «کراچی» مرکز اقتصاد و تجارت پاکستان آغاز شده بود، پنجشنبه شب پایان یافت .

به گزارش روز جمعه ایرنا، در نمایشگاه بین المللی تجهیزات دارویی، پزشکی و صنایع شوینده و بهداشتی کراچی نمایندگان 500 شرکت از 25 کشور جهان همچون ایران، چین، سنگاپور، هند، ایالات متحده آمریکا، بریتانیا، آلمان، سوئیس، فرانسه، ایتالیا و ترکیه حضور داشتند.
شرکت های حاضر در این رویداد ، 912 برند تجاری خود را در مدت زمان برگزاری نمایشگاه به علاقه مندان این بخش و فعالان اقصادی دیگر کشورهای جهان معرفی کردند.
مدیر پاویون جمهوری اسلامی ایران در نمایشگاه کراچی در گفت و گو با ایرنا افزود:در این نمایشگاه بین المللی، پنج شرکت ایرانی فعال در عرصه تولید شامپو، کرم، عطر، ادوکلن و شوینده، سرنگ بهداشتی،تجهیزات و ادوات پزشکی و فعال در تولید پودر ماشینی و شوینده های مختلف حضور فعال داشتند.
«اصغر اعظمی» افزود:در این نمایشگاه، پاویونی به مساحت 100 متر مربع به ایران اختصاص یافت و صنعتگران و تولیدکنندگان برتر کشورمان در نمایشگاه بین المللی صنایع شوینده و بهداشتی کراچی حضور یافتند.
وی، توسعه صادرات محصولات بهداشتی، شوینده و آرایشی ایران به دیگر کشورها و معرفی ظرفیت های ایران در این زمینه به دیگر کشورها به ویژه پاکستان و کراچی را از اهداف حضور شرکت های ایرانی در این نمایشگاه عنوان کرد.
اعظمی با تشریح دستاوردهای حضور ایران در این نمایشگاه، گفت:شرکت های ایرانی حاضر در این رویداد ، نشست هایی با اعضای هیات های بازرگانی پاکستان برگزار کردند و بر اساس یکی از تفاهم ها، قرار شد که یک شرکت ایرانی فعال در زمینه تولید شوینده ها، در پاکستان نشبت به تاسیس نمایندگی تولیدی اقدام کند.
مدیر پاویون ایران در نمایشگاه بین المللی تجهیزات دارویی، پزشکی و صنایع شوینده و بهداشتی کراچی ادامه داد:دو شرکت ایرانی دیگر نیز در خصوص فروش محصولات و اعطای نمایندگی فروش در پاکستان با طرف مقابل به توافق رسیدند.
به گزارش ایرنا، نمایشگاه صنایع شوینده و بهداشتی «Health Asia» و نمایشگاه بین المللی «فارما آسیا»، بزرگترین رویداد سالانه صنعت بهداشت و دارویی پاکستان است.
نمایشگاه بین المللی تجهیزات دارویی، پزشکی و صنایع شوینده و بهداشتی کراچی به منظور معرفی سرمایه گذاران کشورهای منطقه آسیا و اقیانوسیه و کشورهای آسیایی و تحقق محیط سرمایه گذاری مطلوب و سازگار با محیط زیست در پاکستان فعالیت می کند.
بیمارستان های بین المللی مشهور، دانشگاه های پزشکی، شرکت های داروسازی، هیات های رسمی وزارتخانه های بهداشت و سلامت کشورهای عضو OIC و کشورهای آسیایی و تولیدکنندگان تجهیزات پزشکی از حاضران اصلی این نمایشگاه بودند.
شبد**آساق**6125**1010

منبع: ایرنا

مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این رسانه صرفاً رسالت اطلاع‌رسانی خود را در این رابطه انجام می‌دهد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

آمریکا باید منتظر بزرگترین شکست تاریخ خود باشد!

عدم تمدید معافیت‌های تحریمی علیه ایران؛ کارت آخر کدخدا رو شد

آیا ایران بدون نفت شدنی است؟

متوقف شدن کامل صادرات و فروش نفت ایران امکان پذیر نیست و این مسئله حداقل یک برنامه بلند مدت میخواهد که البته امروز خوشبختانه به دلیل فقدان اجماع جهانی بر ضد ایران، در شرایط کنونی امکانپذیر نیست. اکنون 35 درصد اقتصاد ایران طبق لایحه بودجه 98 نفتی است،‌ این عدد باید امروز بسیار کمتر بود اما به برکت خوش بینی به برجام، امروز 35 درصد اقتصاد ما به نفت و درآمدهای نفتی وابسته است.

امید تروریست‌ها به آمریکا برای عملیات نظامی علیه محور مقاومت

رسانه‌ها و فرماندهان گروه‌های تروریستی در سوریه طی هفته جاری ابراز امیدواری کرده‌اند تا با فرماندهی مستقیم آمریکا، وارد عملیات علیه محور مقاومت و جمهوری اسلامی ایران در سوریه شوند.

احیا عجولانه وزارت بازرگانی، دردسرساز است

یوسفیان ملا درخصوص طرح تفکیک وزارت صمت گفت: تشکیل با عجله وزارت بازرگانی، بازتاب‌های بدی در وضعیت اقتصادی کشور خواهد داشت. دولت به جای تشکیل وزارت بازرگانی، قانون تمرکز را به درستی اجرا کند.

مهم‌ترین مطالب سرویس

گزارش‌های پراکنده از عملیات احتمالی مزدوران آمریکا در البوکمال
امید تروریست‌ها به آمریکا برای عملیات نظامی علیه محور مقاومت
« نبرد کرامت۲»؛ اعتصاب غذا را  به سلاحی مهارنشدنی تبدیل کرد
عقب‌نشینی اسرائیل پس از هشت‌روز
چرا حکومت‌های استبدادی در شمال آفریقا سقوط می‌کنند
بی‌وفایی آمریکا به دیکتاتورهای باوفا
پایگاه میدل‌ایست‌آی فاش کرد
نقش موساد در کودتای سودان
زندگی‌نامهٔ بانوی اول سابق آمریکا
همسر اوباما چگونه ستاره راک شد؟
از مبارزه مدنی تا بادبادک های آتشین؛ ابتکار عمل در مبارزه
۵ نکته درباره «راه پیمایی بازگشت»
رسمیت یافتن اشغال‌گری از سوی ترامپ؛
«جولان» انتخاباتی