با حضور شرکت های ایرانی؛

نمایشگاه بین المللی تجهیزات دارویی و پزشکی کراچی پایان یافت

عنوان

کراچی - ایرنا - پانزدهمین نمایشگاه بین المللی تجهیزات دارویی، پزشکی و صنایع شوینده و بهداشتی کراچی با عنوان «Health Asia» که سه شنبه هفته جاری با حضور پنج شرکت خوشنام ایرانی در شهر بندری «کراچی» مرکز اقتصاد و تجارت پاکستان آغاز شده بود، پنجشنبه شب پایان یافت .

به گزارش روز جمعه ایرنا، در نمایشگاه بین المللی تجهیزات دارویی، پزشکی و صنایع شوینده و بهداشتی کراچی نمایندگان 500 شرکت از 25 کشور جهان همچون ایران، چین، سنگاپور، هند، ایالات متحده آمریکا، بریتانیا، آلمان، سوئیس، فرانسه، ایتالیا و ترکیه حضور داشتند.
شرکت های حاضر در این رویداد ، 912 برند تجاری خود را در مدت زمان برگزاری نمایشگاه به علاقه مندان این بخش و فعالان اقصادی دیگر کشورهای جهان معرفی کردند.
مدیر پاویون جمهوری اسلامی ایران در نمایشگاه کراچی در گفت و گو با ایرنا افزود:در این نمایشگاه بین المللی، پنج شرکت ایرانی فعال در عرصه تولید شامپو، کرم، عطر، ادوکلن و شوینده، سرنگ بهداشتی،تجهیزات و ادوات پزشکی و فعال در تولید پودر ماشینی و شوینده های مختلف حضور فعال داشتند.
«اصغر اعظمی» افزود:در این نمایشگاه، پاویونی به مساحت 100 متر مربع به ایران اختصاص یافت و صنعتگران و تولیدکنندگان برتر کشورمان در نمایشگاه بین المللی صنایع شوینده و بهداشتی کراچی حضور یافتند.
وی، توسعه صادرات محصولات بهداشتی، شوینده و آرایشی ایران به دیگر کشورها و معرفی ظرفیت های ایران در این زمینه به دیگر کشورها به ویژه پاکستان و کراچی را از اهداف حضور شرکت های ایرانی در این نمایشگاه عنوان کرد.
اعظمی با تشریح دستاوردهای حضور ایران در این نمایشگاه، گفت:شرکت های ایرانی حاضر در این رویداد ، نشست هایی با اعضای هیات های بازرگانی پاکستان برگزار کردند و بر اساس یکی از تفاهم ها، قرار شد که یک شرکت ایرانی فعال در زمینه تولید شوینده ها، در پاکستان نشبت به تاسیس نمایندگی تولیدی اقدام کند.
مدیر پاویون ایران در نمایشگاه بین المللی تجهیزات دارویی، پزشکی و صنایع شوینده و بهداشتی کراچی ادامه داد:دو شرکت ایرانی دیگر نیز در خصوص فروش محصولات و اعطای نمایندگی فروش در پاکستان با طرف مقابل به توافق رسیدند.
به گزارش ایرنا، نمایشگاه صنایع شوینده و بهداشتی «Health Asia» و نمایشگاه بین المللی «فارما آسیا»، بزرگترین رویداد سالانه صنعت بهداشت و دارویی پاکستان است.
نمایشگاه بین المللی تجهیزات دارویی، پزشکی و صنایع شوینده و بهداشتی کراچی به منظور معرفی سرمایه گذاران کشورهای منطقه آسیا و اقیانوسیه و کشورهای آسیایی و تحقق محیط سرمایه گذاری مطلوب و سازگار با محیط زیست در پاکستان فعالیت می کند.
بیمارستان های بین المللی مشهور، دانشگاه های پزشکی، شرکت های داروسازی، هیات های رسمی وزارتخانه های بهداشت و سلامت کشورهای عضو OIC و کشورهای آسیایی و تولیدکنندگان تجهیزات پزشکی از حاضران اصلی این نمایشگاه بودند.
شبد**آساق**6125**1010

منبع: ایرنا

مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این رسانه صرفاً رسالت اطلاع‌رسانی خود را در این رابطه انجام می‌دهد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

گزارش نیویورک تایمز از اقدامات سعودی علیه ایران

از ترور قاسم سلیمانی تا اخلال در اقتصاد ایران

ممنوعیت ازدواج دختران زیر ۱۶ سال خلاف شرع است/ تصویب فوریت طرح هیجانی بود

سخنگوی کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس با اشاره به طرح افزایش حداقل سن ازدواج دختران گفت:«ممنوعیت ازدواج دختران زیر ۱۶ سال خلاف شرع است و تصویب یک فرویت بررسی طرح اصلاح قانونی مدنی یک کار هیجانی بود».

شهیدان؛ صدای بیدارگر جامعه

رهبر انقلاب فرمودند: اگر روحیه جهاد و شهادت گسترش یابد، گرایش به شرق و غرب، و کفر و الحاد رخت برخواهد بست.

تحریم ها تاثیری در روند اقتصادی کشور نداشته است

تهران - ایرنا - رئیس جمهوری گفت: ملت ایران در این موضوع استقامت و ایستادگی خود را نشان دادند و کاملا روشن کردند کسی که امروز در فکر فشار و ظلم به مردم است، هیئت حاکمه آمریکاست و نه دیگری.

مهم‌ترین مطالب سرویس

هشدار ۳۵ NGO و سازمان حقوقی:
یمن در آستانه قحطی است
شکل گیری BDS اسلامی نیازامروز برای مقابله مردمی با رژیم صهیونیستی
عادی‌سازی روابط اعراب و اسرائیل و وظیفه ما
آمریکا، امپراتوری تبعیض ها (۱)
اقلیت ها و خشونت پلیس در آمریکا
وزارت امور خارجه: تصمیم دیوان لاهه نشانه بارز حقانیت ایران است
رای دیوان لاهه به لغو تحریم های دارویی، غذایی، و هوایی
۶۲ درصد یمنی‌ها از فقدان امنیت غذایی رنج می‌برند
آمار وحشتناک از قحطی، وبا و مرگ در یمن
واکنش انصارالله به درخواست آمریکایی‌ها؛
آتش بس با توقف فوری بمباران‌ها امکان‌پذیر است
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین