سوریه و ایران؛ محور مذاکرات مقامات بلندپایه امنیتی روسیه و رژیم صهیونیستی

عنوان

دبیر شورای امنیت روسیه و رئیس شورای امنیت رژیم صهیونیستی در مسکو در باره اوضاع سوریه و نتیجه نشست سران سه‌جانبه (روسیه، ایران و ترکیه) در تهران تبادل نظر کردند.

به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری تسنیم به نقل از خبرگزاری «نووستی»، "نیکولای پاتروشیف"دبیر شورای امنیت روسیه روز پنجشنبه در مسکو با "میر بن-شبات" رئیس شورای امنیت اسرائیل دیدار و گفت وگو کرد. دو طرف همکاری های دوجانبه در عرصه انرژی، مبارزه با تروریسم و اوضاع در سوریه را مورد بررسی قرار دادند.

دفتر مطبوعاتی شورای امنیت روسیه در بیانیه ای اعلام کرد که پاتروشیف و بن-شبات به تبادل نظر درباره برخی ابعاد همکاری های روسیه و اسرائیل در زمینه امنیتی پرداخته و توجه خاص آنها به روی مقابله با تهدیدات تروریستی متمرکز بود.

بر اساس این اطلاعات، دو مقام بلندپایه امنیتی همچنین اوضاع پیرامون سوریه، مسئله تامین امنیت و ثبات در منطقه خاورمیانه و همچنین نتیجه نشست روسای جمهوری روسیه، ایران و ترکیه در تاریخ 7 سپتامبر  (16 شهریور ماه) در تهران را مورد بررسی و تبادل نظر قرار دادند.

منبع: تسنیم

مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این رسانه صرفاً رسالت اطلاع‌رسانی خود را در این رابطه انجام می‌دهد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

۴ نکته درباره خروج آمریکایی‌ها از سوریه و تمرکز در عراق

دوئل بانک‌های فراقانونی با بانک مرکزی

تجربیات پیش‌رو در زمینه نحوه اجرای مصوبات بانک مرکزی توسط بانک‌ها نشان می‌دهد برخی از بانک‌ها مصوبات ابلاغی را اجرا نمی‌کنند، نتیجه این کار متضرر شدن بانک‌های منضبط و شکست سیاست‌های بانک مرکزی است.

SPV به جایی نمی‌رسد چون یقین دارند ایران به تعهدات برجام پایبند می‌ماند

یک کارشناس مسائل بین الملل گفت: آینده SPV چندان خوشایند نیست و این موضوع بیشتر جنبه نمادین نسبت به انجام تعهدات اروپا در قبال برجام دارد که برای ما هم مفید نخواهد بود.

در کشور با کمبود وکیل روبرو هستیم

یحیی کمالی پور پیرامون کمبود وکیل در کشور گفت: ما در کشور با کمبود وکیل روبرو هستم و این تعداد از وکیل بنابر نیازهای جامعه نیست.

مهم‌ترین مطالب سرویس

کاخ سفید دستاوردهای ترامپ را در بیانیه‌ای تشریح کرد
خروج از برجام و احیای تحریم‌های ضدایرانی
درس‌های منبج برای کاخ سفید و انعطاف موقت ترامپ
سرنوشت دستور ترامپ برای خروج از سوریه چه خواهد بود؟
نجات نتانیاهو در گرو عادی سازی روابط اعراب و اسرائیل
چرا دولت نتانیاهو تصمیم به برگزاری انتخابات زود هنگام گرفت؟
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین