سرهنگ بیرانوند خبر داد:

زن ۶۰ ساله بر اثر حمله موبایل قاپ به کما رفت/ وضعیت وی پس از گذشت ۱۵ روز از سرقت مساعد نیست

عنوان

سارقی که اقدام به موبایل قاپی از زن ۶۰ ساله کرده بود توسط عوامل کلانتری ۱۰۶ شهید نامجو شناسایی و دستگیر شد.

سرهنگ مرتضی بیرانوند رئیس کلانتری ۱۰۶ شهید نامجو در گفتگو با خبرنگار حوزه حوادث و انتظامی گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان؛ اظهار کرد: حدود دو هفته گذشته در روز پنج شنبه ساعت ۸ صبح خانمی حدودا ۶۰ ساله برای خرید و پیاده روی از منزلش خارج می شود و در همین حال یک موتور سوار باکسر مشکی رنگ اقدام به سرقت تلفن همراه این خانم کرد.

وی افزود: زمانی که موتور سوار اقدام به موبایل قاپی می کند، مالک گوشی با صورت به زمین خورده و بر زمین می افتد و از ناحیه سر، صورت و دست دچار آسیب و صدمه می شود که به دلیل برخورد سر وی به زمین، زن ۶۰ ساله به مدت ۱۰ روز به کما می رود.

سرهنگ بیرانوندگفت: سارق پس از زمین خوردن مالک تلفن همراه و عدم بلند شدن وی از زمین، بازهم به صحنه برگشته و این بار اقدام به سرقت کیف این زن می کند.

وی در ادامه گفت: تیم عملیاتی کلانتری ۱۰۶ شهید نامجو طی بررسی دوربین های مدار بسته سطح حوزه استحفاظی خود، مشخصات سارق را به دست آورده و برای دستگیری وی اقدام می کنند.

رئیس کلانتری ۱۰۶ شهید نامجو در ادامه افزود: با هماهنگی مقام قضایی و اخذ حکم ورود به مخفیگاه سارق، وی را در محل زندگی اش دستگیر کرده و به کلانتری منتقل می کنند، از آنجا که سارق سابقه دار بوده است، ۵ نفر از شاکیان با مراجعه به کلانتری وی را مورد شناسایی قرار داده و همچنین با گذشت حدود ۱۵ روز از انجام سرقت آخر سارق، وضعیت جسمانی زن ۶۰ ساله ای که مورد حمله وی قرار گرفته بود نامساعد گزارش شده است.

وی در پایان گفت: سارق مدعی است که من از پشت به وی حمله ور شده و گوشی زن ۶۰ ساله را مورد سرقت قرار دادم و نمی دانستم که این زن چنین سن و سالی را دارد، اگر می دانستم به هیچ وجه سمت وی نمی رفتم.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این رسانه صرفاً رسالت اطلاع‌رسانی خود را در این رابطه انجام می‌دهد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

روایت عباس شاکری از تبعات چند برابر شدن قیمت دلار در ماه‌های اخیر

هیچ چیز از افزایش قیمت دلار عایدمان نشد!

تفکر بسیجی، الگوی وحدت ملی و امنیت پایدار

شکاف های نسلی، جنسیتی، قومی، مذهبی، طبقاتی، تَرَک هایی هستند که به عنوان نقاط آسیب پذیر، می توانند جامعه ی یکپارچه را دچار تزلزل نمایند و وحدت ملی را تضعیف کنند. منازعات بی ثمر و تفرقه افکن سیاسی و جناحی نیز بر ایجاد شکاف اجتماعی و تضعیف وحدت ملی و در نتیجه زوال امنیت ملی نقش به سزایی دارد.

اکنون هم تحریم خارجی هستیم هم داخلی

محمدرضا نجفی منش گفت در دوره اول، ما مشکلات داخلی نداشتیم و سیاستگذاران این صنعت را همراهی می‌کردند ولی در دوره جدید علاوه بر تحریم بین‌المللی شاهد تحریم داخلی هم هستیم. بارها این موضوع را هشدار داده‌ایم اما هیچ کس صدای ما را نمی‌شنود.

یادداشت مدیر شبکه ۳ در تقدیر از دکتر کدخدایی

آن هایی که در روزهای اخیر بیننده برنامه جسورانه "بدون توقف" از شبکه سه بوده اند، حتما شاهد پرسش و پاسخ جسورانه و بدون سانسور نفر دوم شورای نگهبان (آقای دکتر کدخدایی) با منتقدان جوان خود از طیف های مختلف بوده اند. به ویژه که شورای نگهبان همیشه از کانون های حملات رسانه های منتقد و البته معاند بوده است. اما ایشان با جسارتی مثال زدنی، بسیار صادقانه، با متانت و با سعه صدر پاسخ سوالات و مطالبات جوان ها را دادند

مهم‌ترین مطالب سرویس

عدالتخواهی در بین جوان‌ها زنده‌ست
ده‌ونک؛ ماجرای قانون و انصاف!
مدیرکل تامین اجتماعی غرب تهران مطرح کرد؛
پرداخت کمک هزینه ازدواج بدون محدودیت زمانی
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین