سرهنگ بیرانوند خبر داد:

زن ۶۰ ساله بر اثر حمله موبایل قاپ به کما رفت/ وضعیت وی پس از گذشت ۱۵ روز از سرقت مساعد نیست

عنوان

سارقی که اقدام به موبایل قاپی از زن ۶۰ ساله کرده بود توسط عوامل کلانتری ۱۰۶ شهید نامجو شناسایی و دستگیر شد.

سرهنگ مرتضی بیرانوند رئیس کلانتری ۱۰۶ شهید نامجو در گفتگو با خبرنگار حوزه حوادث و انتظامی گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان؛ اظهار کرد: حدود دو هفته گذشته در روز پنج شنبه ساعت ۸ صبح خانمی حدودا ۶۰ ساله برای خرید و پیاده روی از منزلش خارج می شود و در همین حال یک موتور سوار باکسر مشکی رنگ اقدام به سرقت تلفن همراه این خانم کرد.

وی افزود: زمانی که موتور سوار اقدام به موبایل قاپی می کند، مالک گوشی با صورت به زمین خورده و بر زمین می افتد و از ناحیه سر، صورت و دست دچار آسیب و صدمه می شود که به دلیل برخورد سر وی به زمین، زن ۶۰ ساله به مدت ۱۰ روز به کما می رود.

سرهنگ بیرانوندگفت: سارق پس از زمین خوردن مالک تلفن همراه و عدم بلند شدن وی از زمین، بازهم به صحنه برگشته و این بار اقدام به سرقت کیف این زن می کند.

وی در ادامه گفت: تیم عملیاتی کلانتری ۱۰۶ شهید نامجو طی بررسی دوربین های مدار بسته سطح حوزه استحفاظی خود، مشخصات سارق را به دست آورده و برای دستگیری وی اقدام می کنند.

رئیس کلانتری ۱۰۶ شهید نامجو در ادامه افزود: با هماهنگی مقام قضایی و اخذ حکم ورود به مخفیگاه سارق، وی را در محل زندگی اش دستگیر کرده و به کلانتری منتقل می کنند، از آنجا که سارق سابقه دار بوده است، ۵ نفر از شاکیان با مراجعه به کلانتری وی را مورد شناسایی قرار داده و همچنین با گذشت حدود ۱۵ روز از انجام سرقت آخر سارق، وضعیت جسمانی زن ۶۰ ساله ای که مورد حمله وی قرار گرفته بود نامساعد گزارش شده است.

وی در پایان گفت: سارق مدعی است که من از پشت به وی حمله ور شده و گوشی زن ۶۰ ساله را مورد سرقت قرار دادم و نمی دانستم که این زن چنین سن و سالی را دارد، اگر می دانستم به هیچ وجه سمت وی نمی رفتم.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این رسانه صرفاً رسالت اطلاع‌رسانی خود را در این رابطه انجام می‌دهد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

در نشست هم‌اندیشی نخبگان با موضوع ابعاد حقوقی، اقتصادی و امنیتی FATF مطرح شد

فیلم: ماجرای عجیب FATF در ایران

چگونه با مالیات بر عایدی سرمایه معادلات را به نفع تولید تغییر دهیم؟

ساختار اقتصادی کشور به گونه‌ای است که عموم فعالیت‌های غیرمولد حائز سودهای کلان و مصون از ریسک سرمایه گذاری بوده و در طرف مقابل، تولید با دشواری‌های بسیار و سود ناچیز همراه است. ابزار مالیات بر عایدی سرمایه در چنین شرایطی می‌تواند این معادله را به نفع تولید تغییر دهد.

دشمن ضعیف است، مسئولین فریب نخورند

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای فرمودند: من در پایان بیانیه [اخیر] ، از مردم برای راه‌پیمایی ۲۲بهمن تشکر کردم لکن این تشکر خیلی کمتر از چیزی است که حق مردم ایران است.

تدبیر مفسده انگیز دولت در تنظیم بازار گوشت قرمز

طی ماه‌های اخیر ، قیمت گوشت قرمز به‌طور افسارگسیخته‌ای افزایش یافت و دولت با تخصیص ارز 4200 برای واردات این کالا سعی کرد مردم تحت‌فشار قرار نگیرند، ولی نتیجه این سیاست فربه‌تر شدن جیب دلالان و ضعیف‌تر شدن قدرت خرید مصرف‌کنندگان بود. 

مهم‌ترین مطالب سرویس

ذبح حقوق مردم توسط دلالان در آشفته بازار توزیع ارز دولتی
تدبیر مفسده انگیز دولت در تنظیم بازار گوشت قرمز
تاملی درباب رسانه عدالتخواه و عدالتخواهی رسانه ای
عدالتخواهی یا نارضایتی‌سازی! مسئله این است
آخرین حربه موافقان افزایش حداقل سن ازدواج
اهانت به ۶۰۰ هزار بانوی ایرانی
نایب رییس کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس:
در کشور با کمبود وکیل روبرو هستیم
همه چیز درباره‌ ساخت و ساز فاطمه حسینی، داماد شمخانی و داماد صفدرحسینی
دوربین مخفی در لواسان، بهشت آقازاده‌ها
نسیم آنلاین بررسی می‌کند
نان کانون وکلا در روغن آزمون وکالت
وقتی «عصرِ کلمه» کارکرد «کلمه» را می‌بلعد (۱)
استرسِ «فانِ» ما ایرانی‌ها
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین