جزئیاتی جدید از درگذشت مجید غلام نژاد

عنوان

وکیل مرحوم غلام نژاد مدافع سابق تیم ملی فوتبال ایران درباره درگذشت او جزئیاتی را ارائه کرد.

به گزارش  خبرنگار فوتبال و فوتسال گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان،صمد ابراهیمی وکیل مرحوم غلام نژاد مدافع سابق تیم ملی فوتبال ایران درباره درگذشت او جزئیاتی را ارائه کرد.

ابراهیمی درباره علت درگذشت و سابقه بیماری این فوتبالیست گفت: مرحوم مجيد غلام نژاد فصل قبل در ليگ دو عضو شهرداری بندر عباس بود. گويا آنجا هم در يكی از مسابقات مشكل قلبي پيدا كرده و به توصيه پزشكان فوتبال را تقريبا كنار گذاشته بود.

او در بندر عباس با راه اندازی سالن و امكانات بدنسازی، مشغول بكار بود. بر حسب شنيده ها امروز در حالی كه مشغول شنا در استخر بوده دچار مشكل قلبی شده است.

وکیل مرحوم غلام نژاد افزود: مجيد ، متاهل بود و به همراه همسر و فرزندش در بندر عباس  اقامت داشتند.او ٨٠٤ ميليون تومان از استقلال تهران  طلب داشت كه دي ماه سال قبل طی توافق با اين باشگاه و تخفيف قابل توجه ٥٠ درصدی تسويه كرد.

او در پایان گفت: تا ساعتی ديگر كاظم برجلو و بهمن دهقان برای انجام كارهای انتقال پيكر او به تهران، راهی بندرعباس خواهند شد.


بیشتر بخوانید:

تسويه حساب استقلالی ها با مرحوم غلام نژاد

مجید غلام نژاد درگذشت


منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این رسانه صرفاً رسالت اطلاع‌رسانی خود را در این رابطه انجام می‌دهد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

۶۲ درصد یمنی‌ها از فقدان امنیت غذایی رنج می‌برند

آمار وحشتناک از قحطی، وبا و مرگ در یمن

در این جنگ پیروزیم

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای با بیان اینکه از نخبگان باید در برنامه‌ریزی برای مسائل کشور استفاده کرد، فرمودند: برخی نخبگان به همراه فکر بلند، قدرت مدیریت هم دارند که باید از آن استفاده بشود.

بازهم تحریم!

در ادامه سیاست‌های خصمانه علیه ایران، دولت آمریکا اعلام کرده که حداقل ۲۰ بانک و شرکت ایرانی را تحریم کرده است.

پاشنه آشیل عرضه نفت در بورس

نگرانی زیادی درباره امکان اجرایی بودن تسویه ارزی 80 درصد مبلغ نفت خام فروخته شده در بورس و تبعات آن وجود دارد و در نتیجه، ضرورت دارد وزارت نفت هر چه سریعتر امکان تسویه 100 درصد ریالی این مبلغ را نیز فراهم کند.

مهم‌ترین مطالب سرویس

  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین