بررسی تحولات منطقه درتماس تلفنی محمد بن سلمان با عبدالفتاح السیسی

عنوان

ریاست جمهوری مصر اعلام کرد که ولیعهد عربستان شب گذشته به صورت تلفنی با رئیس جمهوری مصر گفتگو کرد و تحولات منطقه را مورد بررسی قرار داد.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از مصری الیوم، «بسام راضی» سخنگوی ریاست جمهوری مصر اعلام کرد که «محمد بن سلمان» ولیعهد و وزیر دفاع عربستان با «عبدالفتاح السیسی» رئیس جمهوری مصر به صورت تلفنی گفتگو کرده است.

بر اساس این خبر، شب گذشته بن سلمان در تماسی با رئیس جمهوری مصر آخرین تحولات برخی پرونده های منطقه ای که برای دو کشور از اهمیت یکسانی برخوردار است را بررسی کرده  و ساز و کار هماهنگ ساختن همکاری های مشترک در زمینه ای که به سود دو کشور و جهان عرب باشد را مورد بررسی قرار داده اند.

سخنگوی ریاست جمهوری مصر تأکید کرد که ساز و کار تقویت همکاری های دوجانبه میان مصر و عربستان در همه زمینه ها نیز در این گفتگو به بحث گذاشته شده است.

منبع: مهر

مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این رسانه صرفاً رسالت اطلاع‌رسانی خود را در این رابطه انجام می‌دهد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

رهبر انقلاب در دیدار خانواده شهدا:

جریان‌های سیاسی به دشمن میدان ندهند

تعلل وزارت نفت دلیل توقف عرضه نفت در بورس

حسن خسروجردی گفت: با تسویه ارزی ممکن است در فرآیند بازگشت پول دچار مشکل شویم نه اینکه پول نفت به خزانه برنگردد. بخش خصوصی توانایی صادرات نفت را داشته و باید شرایط را برای آن فراهم کرد.

بوطیقای جمع و جور فیلم سازی اصغر فرهادی: انتخاب و گناهان کوچک دیگر

فیلمساز ما در همه می دانند در نقش یک کارگردان بین المللی با تفکر و شیوه منحصر به فرد  فیلسازی اش ظاهر شده است و فیلمی را ساخته است که ابدا ربطی به سینمای ملی ایران ندارد؛ کما اینکه خود فرهادی نیز ضمن نگه داری عناصری که جزء لاینفک سینمایش به حساب می آیند سعی در آدابته کردن سینمایش با سبک اسپانیایی ها کرده است

قانون شدن لایحه حفاظت از خاک زمینه‌ساز فساد است

قاضی پور با اشاره به اشکالات اساسی لایحه حفاظت از خاک گفت: در این لایحه وظایف دستگاه‌های مرتبط به‌درستی مشخص نشده است و قانون شدن آن زمینه‌ساز فساد و افزایش پرونده‌های قضائی است. چرا سازمان حفاظت محیط‌زیست باید بدون حکم قضائی واحدهای تولیدی را پلمپ کند، مگر در قانون مراحل رسیدگی مشخص نشده است؟!

مهم‌ترین مطالب سرویس

مرگ انسانیت
می‌بینی ماریه؟
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین