خجسته در گفت‌وگو با باشگاه خبرنگاران جوان:

مبارزه با اخلالگران اقتصادی با شتاب بیشتری پیش رود/ نباید تنها به مهره‌های کوچک پرداخته شود

عنوان

رئیس فراکسیون مبارزه با مفاسد اقتصادی گفت: دستگاه قضا ورود بسیار خوبی به بحث مبارزه با اخلالگران اقتصادی داشته که جای تقدیر دارد و باید با شتاب بیشتری پیش رود.

امیر خجسته رئیس فراکسیون مبارزه با مفاسد اقتصادی در گفت وگو با خبرنگار مجلس گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان، با اشاره به اینکه این فراکسیون به صورت جدی مسائل اقتصادی را رصد می کند، گفت: اکنون با پیگیری های انجام شده نهضت بسیار خوبی در کشور برای مبارزه با اخلالگران و فساد اقتصادی به وجود آمده است.

وی با بیان اینکه نهضت مبارزه و مطالبه گری در کشور ایجاد شده و مجلس در راس آن قرار گرفته است، افزود: مردم هم در سطح جامعه به صورت جدی خواستار مبارزه با مفسدان اقتصادی هستند که این موضوع بر عملکرد مسئولان و دستگاه ها بسیار اثرگذار است.

خجسته با تاکید براینکه ما در فراکسیون مبارزه با مفاسد اقتصادی از ابتدا خواستار تشکیل دادگاه های ویژه برای برخورد با اخلالگران بودیم، بیان کرد: با درخواست قوه قضاییه و دستور مقام معظم رهبری، اکنون دستگاه قضا ورود بسیار خوبی به بحث مبارزه با اخلالگران اقتصادی داشته که جای تقدیر دارد، باید این موضوع قدرت گرفته و با شتاب بیشتری پیش رود.

رئیس فراکسیون مبارزه با مفاسد اقتصادی تصریح کرد: مطالبه مردم فسادستیزی و ادامه روند برخورد با اختلاس گران است و حرکت های اخیر دستگاه قضا بیانگر افزایش شتاب این حرکت است، البته باید در این راه به سران فسادهای اقتصادی بیشتر پرداخته شود و تنها به مهره های کوچک نپردازند.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این رسانه صرفاً رسالت اطلاع‌رسانی خود را در این رابطه انجام می‌دهد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

مذاکرات بی‌نتیجه با اروپا؛

برجام اروپایی در آستانه سرنوشت برجام آمریکایی؟

ناگفته‌هایی از دستمزدهای چند ده میلیونی در وزارت نفت

چرا مدیرعامل شرکت ملی نفت با وجود بازنشستگی باید از دو محل حقوق دریافت کند و ماهانه حداقل 34 میلیون تومان حقوق بگیرد.

جز در موارد نظامی، امنیتی هیچ رازی را پنهان نکنید

رهبری معظم انقلاب تاکید کردند: مسئولان جز در موارد نظامی، امنیتی و اموری که با دشمن مقابله داریم، باید شفاف باشند و هیچ رازی را از مردم پنهان نکنند.

قتل فجیع خاشقجی، ماهیت تروریست پرور سعودی را آشکارتر کرد

رئیس قوه قضاییه با تاکید بر عزم همه قوا برای حل مشکلات معیشتی مردم و ابراز اطمینان نسبت به تامین کالاهای اساسی از سوی دولت، به برخی احکام صادره از سوی دستگاه قضایی برای مفسدان اقتصادی اشاره کرد و گفت: انسان بلحاظ عاطفی از حبس و اعدام اشخاص و خصوصاً وضعیت خانواده های آنها غصه دار می شود اما در عین حال با کسانی که طمعشان زندگی میلیون ها انسان را متلاطم می کند و به دشمن در ضربه زدن به کشور کمک می کند نمی توان برخورد عاطفی کرد.

مهم‌ترین مطالب سرویس

تحلیل یک نماینده مجلس از عدم تغییر در تیم اقتصادی دولت
شاهد هیچ پوست‌اندازی در دولت نخواهیم بود
آب سرد بر سر تابستان داغ
۳ شکست آمریکا پس از خروج از برجام
حضرت آیت الله خامنه‌ای در دیدار نخبگان علمی کشور:
در این جنگ پیروزیم
بیانیه سپاه درباره ربوده شدن تعدادی از بسیجیان بومی و مرزبانان در نقطه صفر مرزی
خیانت و تبانی با گروهک ضدانقلاب علت حادثه میرجاوه/ پاکستان با اشرار و تروریست‌ها برخورد جدی کند
وزارت خزانه داری آمریکا لیست جدید تحریم‌ها را اعلام کرد
بازهم تحریم!
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین