خجسته در گفت‌وگو با باشگاه خبرنگاران جوان:

مبارزه با اخلالگران اقتصادی با شتاب بیشتری پیش رود/ نباید تنها به مهره‌های کوچک پرداخته شود

عنوان

رئیس فراکسیون مبارزه با مفاسد اقتصادی گفت: دستگاه قضا ورود بسیار خوبی به بحث مبارزه با اخلالگران اقتصادی داشته که جای تقدیر دارد و باید با شتاب بیشتری پیش رود.

امیر خجسته رئیس فراکسیون مبارزه با مفاسد اقتصادی در گفت وگو با خبرنگار مجلس گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان، با اشاره به اینکه این فراکسیون به صورت جدی مسائل اقتصادی را رصد می کند، گفت: اکنون با پیگیری های انجام شده نهضت بسیار خوبی در کشور برای مبارزه با اخلالگران و فساد اقتصادی به وجود آمده است.

وی با بیان اینکه نهضت مبارزه و مطالبه گری در کشور ایجاد شده و مجلس در راس آن قرار گرفته است، افزود: مردم هم در سطح جامعه به صورت جدی خواستار مبارزه با مفسدان اقتصادی هستند که این موضوع بر عملکرد مسئولان و دستگاه ها بسیار اثرگذار است.

خجسته با تاکید براینکه ما در فراکسیون مبارزه با مفاسد اقتصادی از ابتدا خواستار تشکیل دادگاه های ویژه برای برخورد با اخلالگران بودیم، بیان کرد: با درخواست قوه قضاییه و دستور مقام معظم رهبری، اکنون دستگاه قضا ورود بسیار خوبی به بحث مبارزه با اخلالگران اقتصادی داشته که جای تقدیر دارد، باید این موضوع قدرت گرفته و با شتاب بیشتری پیش رود.

رئیس فراکسیون مبارزه با مفاسد اقتصادی تصریح کرد: مطالبه مردم فسادستیزی و ادامه روند برخورد با اختلاس گران است و حرکت های اخیر دستگاه قضا بیانگر افزایش شتاب این حرکت است، البته باید در این راه به سران فسادهای اقتصادی بیشتر پرداخته شود و تنها به مهره های کوچک نپردازند.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این رسانه صرفاً رسالت اطلاع‌رسانی خود را در این رابطه انجام می‌دهد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

مدیر سابق اتحادیه صادرکنندگان نفت، گاز و پتروشیمی در گفتگو با نسیم آنلاین

تعلل وزارت نفت دلیل توقف عرضه نفت در بورس

بوطیقای جمع و جور فیلم سازی اصغر فرهادی: انتخاب و گناهان کوچک دیگر

فیلمساز ما در همه می دانند در نقش یک کارگردان بین المللی با تفکر و شیوه منحصر به فرد  فیلسازی اش ظاهر شده است و فیلمی را ساخته است که ابدا ربطی به سینمای ملی ایران ندارد؛ کما اینکه خود فرهادی نیز ضمن نگه داری عناصری که جزء لاینفک سینمایش به حساب می آیند سعی در آدابته کردن سینمایش با سبک اسپانیایی ها کرده است

قانون شدن لایحه حفاظت از خاک زمینه‌ساز فساد است

قاضی پور با اشاره به اشکالات اساسی لایحه حفاظت از خاک گفت: در این لایحه وظایف دستگاه‌های مرتبط به‌درستی مشخص نشده است و قانون شدن آن زمینه‌ساز فساد و افزایش پرونده‌های قضائی است. چرا سازمان حفاظت محیط‌زیست باید بدون حکم قضائی واحدهای تولیدی را پلمپ کند، مگر در قانون مراحل رسیدگی مشخص نشده است؟!

امیرحسین فردی؛ آینده‌ساز استراتژیست

نیاز امروز ما به تصویر روشن از اینده برای نسل‌های جدید است.

مهم‌ترین مطالب سرویس

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در دیدار فرماندهان و مسئولان نداجا
دشمن نباید جرئت تهدید ملت ایران را هم داشته باشد
رئیس کمیسیون کشاورزی مجلس به مهر خبر داد:
شرط جدید کمیسیون کشاورزی برای تصویب معاهده پاریس
آیت‌الله بطحایی در گفت‌وگوی تفصیلی با فارس:
مجلس خبرگان می‌تواند بر کل مسئولان در راستای مصلحت انقلاب نظارت کند
رهبر انقلاب در دیدار با میهمانان اجلاس بین‌المللی وحدت اسلامی:
امروز به‌خاطر ظلم قدرت‌ها، بشریت گرفتار است
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین