حکم توقیف اموال وزیر زیرساخت های اوکراین صادر شد

عنوان

مسکو - ایرنا - دستگاه قضایی اوکراین در راستای مبارزه با فساد، دستور توقیف اموال وزیر زیر ساخت های این کشور را صادر کرده است.

به گزارش روز چهارشنبه ایرنا، دادگاه ناحیه سولومنسکی کی یف پایتخت اوکراین، حکم به توقیف اموال ولادیمیر اوملیان داده است ضمن اینکه او پیشتر به حکم دادگاه از سفر به خارج منع شده بود.
وزیر زیرساخت های اوکراین با اعتراض به این حکم دادگاه در جمع خبرنگاران گفت که این اقدام (حکم توقیف اموال وی) به اعتبار دولت اوکراین ضربه می زند.
وی با بیان اینکه درخواست هیچ گونه امتیاز ویژه برای خود نمی کند، اظهار کرد: زمانی که چنین حکمی صادر می شود، باید پیامدهای آن نیز مورد ارزیابی و سنجش قرار گیرد.
پیشتر مرکز مبارزه با فساد مالی اوکراین موسوم به «نابو» اوملیان را به ثروت اندوزی غیرقانونی و ارائه اظهارنامه مالیاتی نادرست متهم کرده بود.
شبس**اروپام*391*1346 **1917

منبع: ایرنا

مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این رسانه صرفاً رسالت اطلاع‌رسانی خود را در این رابطه انجام می‌دهد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

رهبر انقلاب در دیدار خانواده شهدا:

جریان‌های سیاسی به دشمن میدان ندهند

تعلل وزارت نفت دلیل توقف عرضه نفت در بورس

حسن خسروجردی گفت: با تسویه ارزی ممکن است در فرآیند بازگشت پول دچار مشکل شویم نه اینکه پول نفت به خزانه برنگردد. بخش خصوصی توانایی صادرات نفت را داشته و باید شرایط را برای آن فراهم کرد.

بوطیقای جمع و جور فیلم سازی اصغر فرهادی: انتخاب و گناهان کوچک دیگر

فیلمساز ما در همه می دانند در نقش یک کارگردان بین المللی با تفکر و شیوه منحصر به فرد  فیلسازی اش ظاهر شده است و فیلمی را ساخته است که ابدا ربطی به سینمای ملی ایران ندارد؛ کما اینکه خود فرهادی نیز ضمن نگه داری عناصری که جزء لاینفک سینمایش به حساب می آیند سعی در آدابته کردن سینمایش با سبک اسپانیایی ها کرده است

قانون شدن لایحه حفاظت از خاک زمینه‌ساز فساد است

قاضی پور با اشاره به اشکالات اساسی لایحه حفاظت از خاک گفت: در این لایحه وظایف دستگاه‌های مرتبط به‌درستی مشخص نشده است و قانون شدن آن زمینه‌ساز فساد و افزایش پرونده‌های قضائی است. چرا سازمان حفاظت محیط‌زیست باید بدون حکم قضائی واحدهای تولیدی را پلمپ کند، مگر در قانون مراحل رسیدگی مشخص نشده است؟!

مهم‌ترین مطالب سرویس

مرگ انسانیت
می‌بینی ماریه؟
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین