در رونمایی جدید از کتاب خاطرات اسطوره آ. اس رم؛

داغی که لاتزیو برای همیشه بر دل توتی گذاشت

عنوان

در رونمایی جدید از کتاب خاطرات فرانچسکو توتی، این ستاره سابق آ اس رم از آسیبی که کرانیوتی به علاقه اش به لاتزیو زده خبر می‌دهد.

به گزارش خبرنگار دنیای ورزش گروه ورزش باشگاه خبرنگاران جوان، فرانچسکو توتی که 786 برای آاس رم به میدان رفت واز نوجوانی تا 40 سالگی در اختیار جالوروسی ها بود در تازه ترین اظهار نظر خود گفت با شور و ذوق بسیار  فراوانی در اوج نوجوانی برای تست پزشکی لاتزیو در سال 1992 حاضر شدم و تمامی کادر فنی آن زمان بیانکوچلستی ها نیز از نتایج راضی بودند اما به ناگهان سرجیو کرانیوتی رئیس وقت بیانکوچلستی ها بدون هیچ گونه دلیلی مخالف حضورم در جمع تیم نخست شهر رم شد.

وی ادامه داد: این موضوع صحیح است که من به دشمن دیرینه لاتزیو یعنی آاس رم پیوستم اما برخی هواداران فیروزه ای پوشان رمی با من رابطه مناسبی دارند واز این موضوع مطلع هستند.

توتی خاطرنشان کرد: البته بیشتر هواداران لاتزیو از برچسب های بسیار بدی برای من استفاده می کنند.

بیشتربخوانید:


ادای احترام سرمربی لاتزیو به دشمن این تیم
رم 1 - لاتزیو 3/بیانکوچلستی فاتح دربی دلاکاپیتاله شد


منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این رسانه صرفاً رسالت اطلاع‌رسانی خود را در این رابطه انجام می‌دهد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

رهبر انقلاب در دیدار خانواده شهدا:

جریان‌های سیاسی به دشمن میدان ندهند

تعلل وزارت نفت دلیل توقف عرضه نفت در بورس

حسن خسروجردی گفت: با تسویه ارزی ممکن است در فرآیند بازگشت پول دچار مشکل شویم نه اینکه پول نفت به خزانه برنگردد. بخش خصوصی توانایی صادرات نفت را داشته و باید شرایط را برای آن فراهم کرد.

بوطیقای جمع و جور فیلم سازی اصغر فرهادی: انتخاب و گناهان کوچک دیگر

فیلمساز ما در همه می دانند در نقش یک کارگردان بین المللی با تفکر و شیوه منحصر به فرد  فیلسازی اش ظاهر شده است و فیلمی را ساخته است که ابدا ربطی به سینمای ملی ایران ندارد؛ کما اینکه خود فرهادی نیز ضمن نگه داری عناصری که جزء لاینفک سینمایش به حساب می آیند سعی در آدابته کردن سینمایش با سبک اسپانیایی ها کرده است

قانون شدن لایحه حفاظت از خاک زمینه‌ساز فساد است

قاضی پور با اشاره به اشکالات اساسی لایحه حفاظت از خاک گفت: در این لایحه وظایف دستگاه‌های مرتبط به‌درستی مشخص نشده است و قانون شدن آن زمینه‌ساز فساد و افزایش پرونده‌های قضائی است. چرا سازمان حفاظت محیط‌زیست باید بدون حکم قضائی واحدهای تولیدی را پلمپ کند، مگر در قانون مراحل رسیدگی مشخص نشده است؟!

مهم‌ترین مطالب سرویس

حضور در تورنمنت‌ها به هماهنگی در مسیر جام جهانی به تیم ملی کمک کند
شمسایی: تنها نامی از فوتسال باقی مانده است / یک نفر همیشه بین بازیکنان تفرقه و اختلاف می‌اندازد
با اعلام مدیر برنامه هافبک عراقی
بشار رسن مصدوم شد
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین