باید فکری برای داوری‌ها کرد؛

درویش: ترابی اهل کم کاری نیست ولی انتظارات را برآورده نکرده است

عنوان

مدیرعامل باشگاه سایپا می‌گوید مهدی ترابی در سال‌های گذشته برای این تیم موثرتر بوده است.

رضا درویش در گفتگو با خبرنگار مهر، با اشاره به برد سایپا مقابل نفت مسجد سلیمان با بیان مطلب فوق گفت: در نیمه اول بازیکنان ما آنطور که باید خوب بازی نکردند ولی بازهم تیم برتر بودیم. بازیکن ما هم در این مسابقه اخراج شد. در جایگاه ویژه آقای اصفهانیان (رئیس کمیته داوران) و جمعی از پیشکسوتان از جمله علی پروین هم حضور داشتند. همگی اذعان داشتند که آن صحنه خطا نبود و داور در سخت‌گیرانه‌ترین حالت می توانست کارت زرد نشان بدهد.

وی افزود: در هر صورت با تدابیر کادر فنی و با غیرت بازیکنان در حالی که یک نفر کمتر بودیم به پیروزی رسیدیم. به نظرم باید چاره ای برای داوری ها اندیشیده شود. ما در نیم فصل اول سال گذشته هم نزدیک به هفت امتیاز به خاطر اشتباهات داوری از دست دادیم و به زعم اکثر کارشناسان، داوری ها به ضرر سایپا بود.

مدیرعامل سایپا در پاسخ به این سئوال که آیا با رئیس کمیته داوران صحبتی در این ارتباط داشتید؟ تصریح کرد: بله هم من و هم خود آقای دایی صحبت کردیم. آقای اصفهانیان می گوید می دانیم داور مرتکب اشتباه شده ولی تصمیم بر نمی گردد. اگر نتیجه بازی بر نمی گشت و ما پیروز نمی شدیم باید چه کار می کردیم؟

درویش درباره حضور سایپا در رده سوم جدول هم تاکید کرد: حفظ این جایگاه کار سختی است. تیم های بالا و پایین ما از نظر هزینه با سایپا قابل قیاس نیستند ولی همانطور که قبلا گفته ام حضور خود علی دایی و بازیکنان جوان نقطه قوت ما است.

وی همچنین درباره صحبتهای علی دایی درباره مهدی ترابی و افت این بازیکن در سایپا خاطرنشان کرد: چند بازی است که ترابی نتوانسته شرایط سال های گذشته را در این تیم بروز بدهد. در سالهای قبل مهدی حتی در بیشتر مسابقات به خاطر مصدومیت غایب بود ولی موثرتر بود. نمی دانم این وضعیت به خاطر بحث تراکتورسازی و سربازی و سایر تیم ها است یا خیر.

مدیرعامل سایپا ادامه داد: به هر حال مهدی ترابی بچه با تعصبی است و آدمی نیست که کم کاری کند. او کمی عاطفی و حساس است.

درویش درباره اینکه شاید ترابی نگران آسیب دیدگی اش قبل از حضور در پرسپولیس است، گفت: بعید می دانم این بحث باشد ولی هرچه هست او نتوانسته ترابیِ سالهای قبل باشد.

وی در خصوص ناراحتی مدافع غنایی سایپا از بدقولی در پرداخت قراردادش تاکید کرد: مبلغی که باید به این بازیکن می دادیم را پرداخت کردیم و دیگر مشکلی نیست.

«آیا مشکلات مالی و اقتصادی باعث شده است که بحث انحلال و یا تیمداری نکردن سایپا در لیگ برتر فوتبال مطرح شود؟» درویش در پاسخ به این سئوال گفت: گاهی در حاشیه این صحبت مطرح می شود ولی مستقیم چیزی نگفته اند. به هر حال مسئولان سایپا هم دوست دارند نتیجه بگیرند و بسیار مشتاق هستند ولی شرایط بد باعث شده این مشکلات باشد. شرکت های دیگر هم با این مشکلات دست و پنجه نرم می کنند.

مدیرعامل سایپا در پاسخ به این سئوال که وضعیت انتقال صیادمنش از سایپا به استقلال و توافقنامه بین دو باشگاه به کجا رسید؟ تاکید کرد: هنوز توافقنامه ای امضا نشده است. مدیران استقلال گفته اند می آیند و این توافقنامه را می نویسند و مبلغی را پرداخت می کنند. آنها درگیر بازی های آسیایی بودند و ما هم فشاری نگذاشتیم. سعی کردیم در وضعیت خوبی تعامل کنیم.

منبع: مهر

مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این رسانه صرفاً رسالت اطلاع‌رسانی خود را در این رابطه انجام می‌دهد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

تحلیل یک نماینده مجلس از عدم تغییر در تیم اقتصادی دولت

شاهد هیچ پوست‌اندازی در دولت نخواهیم بود

۳ شکست آمریکا پس از خروج از برجام

دولت آمریکا روزی که از برجام خارج شد، 3هدف اصلی در مقابل ایران تعریف کرده بود که در هر 3 شکست خورده است. هدف نخست، ایجاد دوقطبی میان برنامه موشکی و منطقه‌ای و اقتصاد کشور و به دنبال آن درگیر کردن مردم و نظام و همچنین ایجاد درگیری درون نظام بر سر این موضوع بود.

چند نکته درباره جایگاه قانونی نظرات «هیأت عالی نظارت بر حسن اجرای سیاست­های کلی نظام»

وظیفه نظارت بر حسن اجرای سیاستهای کلی نظام و نظارت بر انطباق و عدم مغایرت مصوبات مجلس با آنها، به استناد بند 2 و ذیل اصل 110 قانون اساسی توسط مقام رهبری به «هیأت عالی نظارت بر حسن اجرای سیاست‌های کلی نظام» تفویض شده است.

بازهم لیست سیاه

گروه ویژه اقدام مالی مهلت ایران برای اجرای اصلاحات مورد نظر این گروه را تا فوریه ۲۰۱۹ تمدید کرد.

مهم‌ترین مطالب سرویس

  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین