رکوردگیری تیم ملی وزنه برداری برگزار می شود

عنوان

تهران - ایرنا - رکوردگیری تیم ملی وزنه برداری ایران هم زمان با هفته سوم لیگ روزهای سه شنبه و چهارشنبه این هفته در تالار وزنه برداری ورزشگاه آزادی تهران برگزار می شود.

به گزارش روز یکشنبه ایرنا، هفته سوم لیگ برتر وزنه برداری بزرگسالان باشگاههای کشور (جام شهدای مدافع حرم) و همچنین رکوردگیری نهایی هفتمین مرحله اردوی ملی پوشان بزرگسال برای شرکت در مسابقات جهانی ترکمنستان، طی دو روز ( 3 و 4 مهرماه ) در تالار وزنه برداری ورزشگاه آزادی تهران (سالن ایرانیان) برگزار می شود.
مرحله هفتم اردوی آماده سازی تیم ملی وزنه برداری بزرگسالان کشورمان برای شرکت در مسابقات جهانی ترکمنستان، از 17 شهریور در محل کمپ تیم های ملی آغاز شد.
حسین سلطانی، میر مصطفی جوادی، عارف خاکی، محمد زارعی، سهراب مرادی، رضا بیرالوند، رحمان اورامه، امیر حقوقی، علی هاشمی، علیرضا سلیمانی، محمدرضا براری، علی داودی و سعید علی حسینی وزنه برداران حاضر در اردوی تیم ملی هستند که تمرینات خود را زیر نظر محمدحسین برخواه (سرمربی) و اکبر خورشیدی (مربی) پیگیری می کنند.
علی مکوندی وزنه بردار دسته 85 کیلوگرم تیم ملی که به اردوی تیم ملی دعوت شده بود، چند روزی است که این اردو را ترک کرده و
با پیشنهاد سرمربی تیم ملی و موافقت شورای عالی فنی؛ کیا قدمی وزنه بردار کهنه کار کرمانشاهی قرار است به جمع ملی پوشان اضافه شود.
پیکارهای وزنه برداری قهرمانی سال 2018 جهان یکی از مراحل گزینشی المپیک 2020 توکیو، آبان ماه امسال در عشق آباد ترکمنستان برگزار می شود.
همچنین بعد از پایان هفته دوم لیگ وزنه برداری باشگاههای کشور تیم بیمه رازی، شرکت ملی حفاری اهواز و مناطق نفت جنوب خوزستان در رده های اول تا سوم قرار دارند.
عقاب نیروی هوایی، رعد پدافند، تعاونی انقلاب شهریار، نور همدان و نیروی زمینی ارتش نیز در رده های چهارم تا هشتم قرار دارند.
ورزشی**1067**1584

منبع: ایرنا

مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این رسانه صرفاً رسالت اطلاع‌رسانی خود را در این رابطه انجام می‌دهد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

مذاکرات بی‌نتیجه با اروپا؛

برجام اروپایی در آستانه سرنوشت برجام آمریکایی؟

ناگفته‌هایی از دستمزدهای چند ده میلیونی در وزارت نفت

چرا مدیرعامل شرکت ملی نفت با وجود بازنشستگی باید از دو محل حقوق دریافت کند و ماهانه حداقل 34 میلیون تومان حقوق بگیرد.

جز در موارد نظامی، امنیتی هیچ رازی را پنهان نکنید

رهبری معظم انقلاب تاکید کردند: مسئولان جز در موارد نظامی، امنیتی و اموری که با دشمن مقابله داریم، باید شفاف باشند و هیچ رازی را از مردم پنهان نکنند.

قتل فجیع خاشقجی، ماهیت تروریست پرور سعودی را آشکارتر کرد

رئیس قوه قضاییه با تاکید بر عزم همه قوا برای حل مشکلات معیشتی مردم و ابراز اطمینان نسبت به تامین کالاهای اساسی از سوی دولت، به برخی احکام صادره از سوی دستگاه قضایی برای مفسدان اقتصادی اشاره کرد و گفت: انسان بلحاظ عاطفی از حبس و اعدام اشخاص و خصوصاً وضعیت خانواده های آنها غصه دار می شود اما در عین حال با کسانی که طمعشان زندگی میلیون ها انسان را متلاطم می کند و به دشمن در ضربه زدن به کشور کمک می کند نمی توان برخورد عاطفی کرد.

مهم‌ترین مطالب سرویس

نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا؛
رونمایی از لباس دو تیم پرسپولیس و السد قطر
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین