نوراللهی: به السد فکر نمی‌کنیم و روی استقلال تمرکز کرده‌ایم

عنوان

هافبک دفاعی پرسپولیس تاکید کرد که هم‌تیمی‌هایش به بازی با السد قطر فکر نمی‌کنند و تمرکزشان روی بازی با استقلال است.

به گزارش ایسنا، احمد نوراللهی پس از پیروزی یک بر صفر تیمش مقابل سپیدرود رشت درباره خستگی بازیکنان تیمش اظهار کرد: هر سه چهار روز یک بازی داریم و به همین دلیل فرصت استراحت بازیکنان کم است. ما بازیکنان زیادی نداریم اما خوشبختانه امروز آدام همتی به تیم اضافه شد و توانست گل پیروزی‌بخشمان را به ثمر برساند. با این وجود باید به شرایط عادت کنیم تا در هفته پیش‌رو بازی خوبی را مقابل استقلال انجام دهیم.

هافبک دفاعی پرسپولیس درباره اعتراض هواداران این تیم به وقت‌کشی دروازه‌بان سپیدرود رشت خاطرنشان کرد: اکثر تیم‌ها در ورزشگاه آزادی و مقابل پرسپولیس اینطور بازی می‌کنند. با این حال خدا رو شکر این بازی را بردیم.

او با بیان اینکه تیمش بازی سختی مقابل سپیدرود داشت، گفت: با این پیروزی برای دیدار با استقلال آماده می‌شویم. خوشحالم سه امتیاز بازی را کسب کردیم. با تمام قوا به مصاف استقلال می‌رویم تا دل هواداران را شاد کنیم.

نوراللهی در پایان گفت: آقای برانکو همیشه تاکید دارد که بازی به بازی پیش برویم. به خاطر همین موضوع تمرکزمان روی بازی با استقلال است و به بازی با السد قطر فکر نمی‌کنیم.

منبع: ایسنا

مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این رسانه صرفاً رسالت اطلاع‌رسانی خود را در این رابطه انجام می‌دهد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

تحلیل یک نماینده مجلس از عدم تغییر در تیم اقتصادی دولت

شاهد هیچ پوست‌اندازی در دولت نخواهیم بود

۳ شکست آمریکا پس از خروج از برجام

دولت آمریکا روزی که از برجام خارج شد، 3هدف اصلی در مقابل ایران تعریف کرده بود که در هر 3 شکست خورده است. هدف نخست، ایجاد دوقطبی میان برنامه موشکی و منطقه‌ای و اقتصاد کشور و به دنبال آن درگیر کردن مردم و نظام و همچنین ایجاد درگیری درون نظام بر سر این موضوع بود.

چند نکته درباره جایگاه قانونی نظرات «هیأت عالی نظارت بر حسن اجرای سیاست­های کلی نظام»

وظیفه نظارت بر حسن اجرای سیاستهای کلی نظام و نظارت بر انطباق و عدم مغایرت مصوبات مجلس با آنها، به استناد بند 2 و ذیل اصل 110 قانون اساسی توسط مقام رهبری به «هیأت عالی نظارت بر حسن اجرای سیاست‌های کلی نظام» تفویض شده است.

بازهم لیست سیاه

گروه ویژه اقدام مالی مهلت ایران برای اجرای اصلاحات مورد نظر این گروه را تا فوریه ۲۰۱۹ تمدید کرد.

مهم‌ترین مطالب سرویس

  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین