مدیریت نقاط حادثه خیز غرب پایتخت با دوربین های کنترل ترافیک

عنوان

ساماندهی و روان سازی تردد با استفاده از دوربین های کنترل ترافیک و مشارکت پلیس راهور در فصل بازگشایی مدارس در منطقه ۵ پایتخت انجام می شود.

به گزارش خبرگزاری مهر، خسروآبادی شهردار منطقه با اشاره به طرح وبرنامه های پیش بینی شده در مدیریت ترافیک به مناسبت ایام بازگشایی مراکز آموزشی در مرکز کنترل ترافیک منطقه حضور یافت و گفت: مرکز کنترل ترافیک، ظرفیت مناسبی برای مدیریت وهدایت مناسب تردد است که ضمن هماهنگی به عمل آمده، اعضای ستاد مهر منطقه همزمان با ایام بازگشایی مدارس دراین مرکز مستقر و با بهره گیری ازدوربین های کنترل ترافیک که درتقاطع های پرتردد و حادثه خیز منطقه نصب است، معابرسطح منطقه را کنترل ومدیریت می کنند.

وی  افزود: با توجه به افزایش ترافیک در مهرماه ، ساماندهی شبکه معابر ، روان و ایمن سازی تردد در آستانه ایام بازگشایی مدارس با تلاش یک ماهه همه دستگاه های اجرایی منطقه  محقق می شود و شهروندان باید بدانند همه سازمان ها از یک ماه پیش با تمام نیرو آماده اند که مشکلات ترافیکی ابتدای مهر ماه را حل کرده و این طرح ادامه دارد تا آرامش ترافیکی در سطح منطقه  محقق شود.

محمد باقر اسدی معاون حمل و نقل و ترافیک منطقه نیز در این باره گفت: ساماندهی علائم و تجهیزات ترافیکی، رفع نقص چراغ های راهنمایی و رانندگی، ساماندهی ایستگاه های اتوبوس، همسطح سازی معابر منتهی به مراکز آموزشی، نصب و مرمت سرعت گیر مقابل مدارس ، ترمیم علائم ترافیکی (نوشتاری و خط کشی) ، نصب تابلو های هشدار دهنده مقابل مدارس و تقاطع ها از اقدامات انجام شده است.

وی با اشاره به افزایش ناوگان حمل و نقل عمومی گفت: با هماهنگی به عمل آمده با دفتر تاکسیرانی  و اتوبوسرانی ،گشت های راهور در این ایام شیوه سرویس دهی به دانش آموزان وشهروندان را کنترل کرده و در صورت نیاز به افزایش ناوگان در خطوط اقدام می شود و با تعامل و مشارکت پلیس راهور آموزش های لازم به رانندگان درخصوص مباحث قابل اهمیت برای سرویس مدارس ، اجرای برنامه های آموزشی وفرهنگی با مضامین فرهنگ ترافیک ، اطلاع رسانی محیطی با هدف افزایش آگاهی دانش آموزان وارتقای ایمنی دانش آموزان داده شده است.

اسدی  همچنین  گفت: برگزاری جلسات هماهنگی در خصوص طرح استقبال از مهر قلم در معاونت ، برگزاری زنگ مهر در پارک آموزش ترافیک ، نصب بنرهای "دود بدرود" در ایستگاه های اتوبوس ، نصب تابلو  و خط کشی ایستگاه‌های اتوبوس ، مکاتبه با پلیس راهور در خصوص استقرار در نقاط پرتردد و حساس ، استقرار نمایندگان حوزه  و واحد های تاکسیرانی و اتوبوسرانی در محله ها و میادین حساس و پرتردد ، استقرار مدیران ادارات تاکسیرانی و اتوبوسرانی در مرکز کنترل ترافیک پهنة غرب و شمال غرب تهران، نظارت مستمر و مستقیم مدیران شهری به منظور رصد کردن معابر در مرکز کنترل ترافیک پهنة غرب و شمال غرب تهران برای رفع مشکلات و معضلات در اسرع وقت و  حضور شهرداران نواحی هفتگانه سطح منطقه در نقاط حساس ترافیکی از اقدامات ترافیکی مهر ماه است.

منبع: مهر

مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این رسانه صرفاً رسالت اطلاع‌رسانی خود را در این رابطه انجام می‌دهد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

تحلیل یک نماینده مجلس از عدم تغییر در تیم اقتصادی دولت

شاهد هیچ پوست‌اندازی در دولت نخواهیم بود

۳ شکست آمریکا پس از خروج از برجام

دولت آمریکا روزی که از برجام خارج شد، 3هدف اصلی در مقابل ایران تعریف کرده بود که در هر 3 شکست خورده است. هدف نخست، ایجاد دوقطبی میان برنامه موشکی و منطقه‌ای و اقتصاد کشور و به دنبال آن درگیر کردن مردم و نظام و همچنین ایجاد درگیری درون نظام بر سر این موضوع بود.

چند نکته درباره جایگاه قانونی نظرات «هیأت عالی نظارت بر حسن اجرای سیاست­های کلی نظام»

وظیفه نظارت بر حسن اجرای سیاستهای کلی نظام و نظارت بر انطباق و عدم مغایرت مصوبات مجلس با آنها، به استناد بند 2 و ذیل اصل 110 قانون اساسی توسط مقام رهبری به «هیأت عالی نظارت بر حسن اجرای سیاست‌های کلی نظام» تفویض شده است.

بازهم لیست سیاه

گروه ویژه اقدام مالی مهلت ایران برای اجرای اصلاحات مورد نظر این گروه را تا فوریه ۲۰۱۹ تمدید کرد.

مهم‌ترین مطالب سرویس

رییس روابط عمومی انجمن داروسازان ایران خبر داد
حکم دیوان عدالت برای ضرورت اصلاح قراردادهای بیمه‌ها با داروخانه‌ها
مدیرکل حفاظت و حمایت از منابع طبیعی سازمان جنگل‌ها:
خشکسالی از یک طرف، آفات هم به جان جنگل‌های ایران افتاده است
در نشست خبری اولین کنگره ملی خانواده مطرح شد
کاهش آسیب ها و افزایش نشاط اجتماعی هدف کنگره خانواده است
با حکم دادستان کل کشور؛
خرم آبادی معاون نظارت بر دادسراها شد
مدیرکل دفتر بهبود تغذیه جامعه وزارت بهداشت اعلام کرد
کاهش سوء تغذیه و افزایش چاقی در کودکان ایرانی
در نامه دبیرکل جامعه اسلامی دانشجویان مطرح شد
تقاضای جاد برای ایجاد تسهیلات دانشجویان عازم سفر اربعین
نقد سیدمحمود رضوی بر گزارش روزنامه فرهیختگان
دفاع تهییه کننده سینما از مدارس غیرانتفاعی
شکرگزاری وجود مسیح علی‌نژاد باشیم
از انصارحزب الله تا مسیح علی نژاد
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین