فرقانی: داور سه پنالتی صد در صد را برایمان نگرفت

عنوان

مدیر اجرایی باشگاه صنعت نفت آبادان گفت: داور در بازی مقابل پیکان سه پنالتی صد در صد را برایمان نگرفت، همچنین گل تیم پیکان هم کمی مشکوک بود.

به گزارش  خبرنگار فوتبال و فوتسال گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان، مهران فرقانی مدیر اجرایی باشگاه صنعت نفت آبادان درباره اتفاقات دیدار این تیم مقابل پیکان در هفه هفتم لیگ برتر اظهار کرد: اتفاقاتی که در بازی مقابل پیکان رخ داد خیلی ناراحت کننده بود داوری که چند هفته قبل به خاطر اشتباهات در قضاوت بازی فولادخورستان محروم شده بود برای این بازی حساس انتخاب کردند.

هواداران صنعت نفت روی تیمشان حساس اند

او افزود:هواداران صنعت نفت روی تیمشان بسیار حساس اند ومتاسفانه برخی مسائل  باعث شد آن اتفاقات رخ دهد که ما از این اتفاقات  بسیار ناراحت هستیم اگر بخواهیم به عقب برگردیم سال گذشته در مرحله نیمه نهایی جام حذفی تیممان نتیجه را واگذار کرد اما هوادارانمان با وجود اینکه از داوری ناراحت بودند استادیوم را بدون اینکه مشکلی به وجود بیاورند ترک کردند اما در بازی مقابل پیکان سه پنالتی صد در صد را برایمان نگرفتند همچنین گل تیم پیکان هم مشکوک بود که باعث شد جو استادیوم ملتهب شود و آن اتفاقات رخ دهد که باشگاه صنعت نفت آبادان به هیچ وجه این رفتار را صحیح نمی داند .

برخی ها می گویند تیم صنعت نفت 2 سال از حضور تماشاگرانش محروم است صحت ندارد

فرقانی در ادامه گفت: هنوز نتیجه رای کمیته انضباطی نیامده و ما منتظر حکم نهایی هستیم و از اینکه برخی ها می گویند تیم صنعت نفت 2 سال از حضور تماشاگرانش محروم است صحت ندارد.تماشاگران تیممان یکی از بهترین هواداران هستند و روی تیمشان تعصب دارند و ما منتظر حکم کمیته انضباطی هستیم که چه تصمیمی می گیرد همچنین باشگاه مستندات خوبی از آن بازی دارد که اگر لازم باشد آن را ارائه خواهد کرد.

باشگاه نفت آبادان به هیچ وجه اتفاقات به وجود آمده را تایید نمی کند

مدیر اجرایی صنعت نفت آبادان افزود: در بعضی از صحنه هایی که 50، 50 بود حق با داور است ولی در سه صحنه که بیشتر کارشناسان داوری اعتقاد دارند پنالتی است باعث شد هوادارانمان عصبانی شوند که باشگاه نفت آبادان به هیچ وجه اتفاقات به وجود آمده را تایید نمی کند از کمیته داوران و سازمان لیگ خواهش می کنم که داور های با تجربه تری را برای بازی های صنعت نفت انتخاب کنند مانند هفته گذشته مقابل تراکتور سازی که بیژن حیدری قضاوت بازی را بر عهده داشت و هیچ اتفاقی رخ نداد اما  زمانی که سه پنالتی را در این بازی نمی گیرند نشان می دهد که شرایط داور بازی برای قضاوت خوب نبوده است.

بیشتر مواقع چنین اتفاق هایی در استادیوم ها رخ می دهد 

فرقانی در همه استادیوم ها در بیشتر مواقع چنین صحنه هایی به وجود می آید، همان طور که گفتم در بازی نیمه نهایی جام حذفی سال گذشته مقابل استقلال تهران شکست خوردیم در یک صحنه بر روی کرار جاسم خطای پنالتی رخ داد که داور مسابقه نگرفت ولی هوادارانمان هیچ واکنشی را نشان ندادند اما نباید همه این اتفاقات را گردن هوادار انداخت شاید ما هم مقصر باشیم اما نباید به هوادار خودمان فشار بیاوریم.

اعضای تیم پیکان به هیچ وجه در رختکن حبس نبوده اند

او درباره مشکل پیش آمده برای بازیکنان تیم پیکان پس از بازی مقابل نفت آبادان اظهار کرد: بازی ساعت 21:10 تمام شد و تیم پیکان ساعت 22:40 به سمت تهران حرکت کردند اگر مشکلی برای این تیم رخ داده بود که نمی توانستند به موقع به پروازشان برسند.بزرگتران تیممان وقتی آن اتفاقات پیش آمد بازیکنان پیکان را هدایت می کردندکه خدایی نکرده حادثه ی خاصی رخ دهد، تماشاگران نفت آبادان به داوری اعتراض داشتند و اعضای تیم پیکان به هیچ وجه در رختکن حبس نبوده اند.

شکایت از داور مسابقه فایده ای ندارد

فرقانی مدیر اجرایی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان  در پایان گفت: باشگاه صنعت نفت نامه ای تنظیم کرده و آن را به هیات فوتبال خوزستان فرستاده است، شکایت از داور مسابقه فایده ای ندارد وقتی داوری بعد از 3-4 هفته دوباره می خواهد قضاوت کند یک بازی آسان را باید به او بدهند نه اینکه بازی های حساس لیگ برتر را برای قضاوت به او می دهند، آن هم بازی تیمی مثل ما که هنوز نتوانسته امتیاز های لازم را جمع آوری کند.


بیشتر بخوانید:غیبت 4بازیکن تیم فوتبال پیکان تهران مقابل صنعت نفت


منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این رسانه صرفاً رسالت اطلاع‌رسانی خود را در این رابطه انجام می‌دهد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

تحلیل یک نماینده مجلس از عدم تغییر در تیم اقتصادی دولت

شاهد هیچ پوست‌اندازی در دولت نخواهیم بود

۳ شکست آمریکا پس از خروج از برجام

دولت آمریکا روزی که از برجام خارج شد، 3هدف اصلی در مقابل ایران تعریف کرده بود که در هر 3 شکست خورده است. هدف نخست، ایجاد دوقطبی میان برنامه موشکی و منطقه‌ای و اقتصاد کشور و به دنبال آن درگیر کردن مردم و نظام و همچنین ایجاد درگیری درون نظام بر سر این موضوع بود.

چند نکته درباره جایگاه قانونی نظرات «هیأت عالی نظارت بر حسن اجرای سیاست­های کلی نظام»

وظیفه نظارت بر حسن اجرای سیاستهای کلی نظام و نظارت بر انطباق و عدم مغایرت مصوبات مجلس با آنها، به استناد بند 2 و ذیل اصل 110 قانون اساسی توسط مقام رهبری به «هیأت عالی نظارت بر حسن اجرای سیاست‌های کلی نظام» تفویض شده است.

بازهم لیست سیاه

گروه ویژه اقدام مالی مهلت ایران برای اجرای اصلاحات مورد نظر این گروه را تا فوریه ۲۰۱۹ تمدید کرد.

مهم‌ترین مطالب سرویس

  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین