کیهانی: به دلیل بزرگ شدن فدراسیون در لیگ شرکت کردم/ بیشتر از این خودم را سکه یک پول نمی‌کنم

عنوان

قهرمان بازی های آسیایی جاکارتا گفت: من به دلیل بزرگ شدن فدراسیون در لیگ شرکت کردم تا کیفیت لیگ افزایش یابد نه اینکه بخواهم خودم را کوچک کنم.

حسین کیهانی در گفتگو با خبرنگار حوزه پایه و آبی گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان، درباره انصرافش از رقابت های لیگ دوومیدانی اظهار داشت: پیش از آغاز مسابقات مسئولان فدراسیون دوومیدانی با من تماس گرفتند و از من خواهش کردند در مسابقات لیگ شرکت کنم تا جذابیت لیگ را دو برابر کنم و من هم به احترام آقایان تصمیم گرفتم در لیگ حضور یابم.

او درباره دیسکالیفه شدنش در دوی پنج هزار متر هم گفت: روز گذشته در ماده پنج هزار متر در حالی که پیشتاز گروه بودم و قصد داشتم از دوندگان ضعیف تر سبقت بگیرم تا سریع تر به خط پایان برسم اما در 120 متر پایانی ناخود آگاه به بیرون محوطه فرستاده شدم و همین اتفاق موجب شد تا مسئولان من را دیسکالیفه کنند. به هر حال این تصمیم اگر هم درست باشد چندان نمی تواند توجیه کننده باشد زیرا نزدیک به سی متر با نفر دوم فاصله داشتم و زشت است که این طور مسائل پیش پا افتاده ای در دوومیدانی هنوز هم وجود داشته باشد.

کیهانی در ادامه گفت: درست نیست فدراسیون اجازه بدهد تا به راحتی حق ما خورده شود زیرا ما به دلیل بزرگ شدن فدراسیون در لیگ شرکت کردیم نه اینکه بخواهیم خودمان را سکه یک پول کنیم و به همین دلیل هم ترجیح می دهم از ادامه مسابقات لیگ انصراف دهم تا بیشتر از این آسیب نبینم. هنوز جوهر بازی های آسیایی خشک نشده که مسئولان این چنین رفتاری را با من انجام می دهند. متاسفانه یک سری ورزشکارانی در لیگ شرکت می کنند که حضور آنها تنها موجب می شود تا به کیفیت لیگ آسیب بزند.


بیشتر بخوانید:

انصراف دارنده مدال طلای بازی های آسیایی از لیگ دوومیدانی!

سومی تفتیان در دوی ۱۰۰ متر / قهرمانی قنبرزاده و شیری در پرتاب دیسک و پرش ارتفاع


منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این رسانه صرفاً رسالت اطلاع‌رسانی خود را در این رابطه انجام می‌دهد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

رهبر انقلاب در دیدار خانواده شهدا:

جریان‌های سیاسی به دشمن میدان ندهند

تعلل وزارت نفت دلیل توقف عرضه نفت در بورس

حسن خسروجردی گفت: با تسویه ارزی ممکن است در فرآیند بازگشت پول دچار مشکل شویم نه اینکه پول نفت به خزانه برنگردد. بخش خصوصی توانایی صادرات نفت را داشته و باید شرایط را برای آن فراهم کرد.

بوطیقای جمع و جور فیلم سازی اصغر فرهادی: انتخاب و گناهان کوچک دیگر

فیلمساز ما در همه می دانند در نقش یک کارگردان بین المللی با تفکر و شیوه منحصر به فرد  فیلسازی اش ظاهر شده است و فیلمی را ساخته است که ابدا ربطی به سینمای ملی ایران ندارد؛ کما اینکه خود فرهادی نیز ضمن نگه داری عناصری که جزء لاینفک سینمایش به حساب می آیند سعی در آدابته کردن سینمایش با سبک اسپانیایی ها کرده است

قانون شدن لایحه حفاظت از خاک زمینه‌ساز فساد است

قاضی پور با اشاره به اشکالات اساسی لایحه حفاظت از خاک گفت: در این لایحه وظایف دستگاه‌های مرتبط به‌درستی مشخص نشده است و قانون شدن آن زمینه‌ساز فساد و افزایش پرونده‌های قضائی است. چرا سازمان حفاظت محیط‌زیست باید بدون حکم قضائی واحدهای تولیدی را پلمپ کند، مگر در قانون مراحل رسیدگی مشخص نشده است؟!

مهم‌ترین مطالب سرویس

حضور در تورنمنت‌ها به هماهنگی در مسیر جام جهانی به تیم ملی کمک کند
شمسایی: تنها نامی از فوتسال باقی مانده است / یک نفر همیشه بین بازیکنان تفرقه و اختلاف می‌اندازد
با اعلام مدیر برنامه هافبک عراقی
بشار رسن مصدوم شد
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین